Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza nadgarstka z kciukiem Ligaflex Manu

Orteza nadgarstka z kciukiem Ligaflex Manu
cena: 124,90 zł Kup online

Orteza nadgarstka z kciukiem Ligaflex Manu

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
124,90
Kup online
Thuasne
Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Solidne odciążenie kciuka i nadgarstka. Fiszbiny przepuszczające promienie X z możliwością dokładnego dopasowania do morfologii pacjenta. Fiszbin dłoniowy. Jednoczesne działanie wzmocnień sztywnych i pasków. Ułatwione zakładanie.  » Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt

ORTEZA NADGARSTKA LIGAFLEX MANU

ORTEZA NADGARSTKA LIGAFLEX MANU

Orteza wyprodukowana przez cenioną francuską firmę Thuasne, specjalizującą się w wyrobach medycznych. Bardzo wysoka jakość materiału sprawia, że orteza w bezpieczny i solidny sposób odciąża kciuk i nadgarstek. Zalecana w przypadku lekkiego zwichnięcia nadgarstka, urazu nadgarstka, zapalenia pochewki ścięgna odwodziciela długiego i prostownika krótkiego kciuka oraz skręcenia kciuka. Doskonale stabilizuje oraz zabezpiecza przed pogłębianiem się urazu. To wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które z łatwością dostosujemy do dłoni. Jest dostępna w dwóch ciekawych kolorach: beżowym oraz czarnym.

WZMOCNIONE DZIAŁANIE: Dzięki fiszbinom oraz paskom i dodatkowym wzmocnieniom, orteza zapewnia stabilizację kciuka i nadgarstka oraz komfort pacjenta.
DOPASOWANIE DO PACJENTA: Zastosowane paski, fiszbiny oraz przepuszczalność materiału pozwalają na adaptację do dłoni pacjenta.
KOLORYSTYKA: Model jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i czarnym, dzięki czemu zapewnia wybór preferencji. Można pozostać neutralnym dzięki jasnemu kolorowi lub wybrać standardową czerń.
SZEROKI DOBÓR ROZMIARÓW: Orteza jest dostępna zarówno dla bardzo szczupłego nadgarstka i dłoni (13 cm), jak i nieco większej ręki (23 cm).

ORTEZA NADGARSTKA LIGAFLEX MANU

OBSŁUGA ORTEZY NADGARSTKA LIGAFLEX

Ortezę zapina się na rzepy na nadgarstku i przedramieniu. Możliwość zastosowania na prawą i lewą dłoń. Produkt jest bardzo uniwersalny, z powodzeniem dostosujemy do kończyny zapewniając sobie właściwą ochronę.
Produkt sprawdza się w przypadku różnego rodzaju schorzeń. Doskonale stabilizuje, a przy tym jest wygodna. Miękkie i gładkie materiały zwiększają komfort i zabezpieczają przed powstawaniem podrażnień. Orteza jest łatwa w zakładaniu, a materiał zapewnia swobodną filtrację powietrza.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód nadgarstka
1 13-15 cm
2 15,5-17,5 cm
3 18-20 cm
4 20,5-23 cm
  Obwód nadgarstka

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa