Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza ręki i przedramienia AM-OSN-U-01 Reh4Mat

Orteza ręki i przedramienia AM-OSN-U-01 Reh4Mat
cena: 84,90 zł Kup online

Orteza ręki i przedramienia AM-OSN-U-01 Reh4Mat

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
84,90
Reh4Mat
5 opinie
Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01. Otwarta orteza nadgarstka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek.Refundacja NFZ! Kod L.048. » Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt

Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01

Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01

Innowacyjny, anatomiczny kształt ortezy zapewnia lepsze usztywnienie oraz leczenie nadgarstka i stawu promieniowo-nadgarstkowego. Zastosowanie produktu jest dobrym rozwiązaniem w przypadku zwichnięć stawu nadgarstkowego, bóli nadgarstka, uszkodzeń i zapaleń ścięgien, ostrych zapaleń kości nadgarstka lub śródręcza, schorzeń neurologicznych oraz innych problemów i zabiegów reumatologicznych (np. ortopedia). Ortezę można stosować również zapobiegawczo w trakcie uprawiania sportu.

ŚWIEŻOŚĆ: Orteza powstała ze specjalnego surowca AirSanmed, który składa się z dzianiny frotte, perforowanej pianki oraz półprzepuszczalnego laminatu medycznego. Dzięki temu pacjent zyskuje świeżość i komfort.
ŁATWY W UŻYTKOWANIU: Orteza jest otwarta, dlatego łatwo ją założyć oraz regulować zapięcie. Produkt jest dostosowany do każdego rozmiaru i kształtu dłoni.
DODATKOWE UŁATWIENIA: W dolnej części ortezy zamontowano plastikowe końcówki, które ułatwiają założenie mniej sprawnym pacjentom. Orteza jest refundowana przez NFZ od 0 zł.
DUŻY ZAKRES STABILIZACJI: Otwarta konstrukcja oraz użycie dwóch szerokich taśm obwodowych i jednej dłoniowej, powoduje, że orteza jest bardzo funkcjonalna i zapewnia oczekiwaną stabilizację.

Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01

OBSŁUGA OTWARTEJ ORTEZY RĘKI I PRZEDRAMIENIA

Ortezę zapina się na rzepy na nadgarstku i przedramieniu. Stabilizator jest dostępny we wszystkich rozmiarach: od S do XL. Taka rozbieżność pozwala na dobranie najlepszej wersji dla siebie, co wpływa na najlepszą stabilizację oraz ochronę kończyny.
Orteza sprawdza się w trakcie leczenia różnego rodzaju urazów, a także jako profilaktyczne działanie podczas uprawiania sportu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko stabilność, ale również ogromną wygodę. Zastosowane materiały są miękkie i miłe w dotyku.

DOPASOWANIE PRODUKTU

RozmiarObwód dłoni
S 13-15 cm
M 15-17 cm
L 17-19 cm
XL 19-21 cm
  Obwód dłoni
Mariusz
4

Ma anatomiczny kształt i bardzo dobrze dopasowuje się do ręki. Zapewnia stabilizację i komfort. Polecam!

2017-07-18 (11) (0)
Mikołaj
4

Wygodna, dobrze dopasowana, wyraźnie redukuje ból. Polecam zakupy na stronie Ortopedio.pl.

2017-07-18 (11) (0)
Ela
5

orteza która uratowała mnie od pogłębienia urazu po upadku, bardzo dobrze zabezpiecza staw nadgarstkowy. Wysyłka szybka i bezproblemowa. Polecam

2014-08-11 (3) (0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa