Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Extra Large 10 sztuk

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Extra Large 10 sztuk

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Extra Large 10 sztuk

Wysyłka jeszcze dziś!
Wysyłka jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 17:00
Zamów w ciągu: h m s

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Seni
Super Seni to oddychające pieluchomajtki „dzienne” o standardowym poziomie chłonności przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim i ciężkim problemem nietrzymania moczu.Mogą być stosowane również w przypadku inkontynencji kałowej. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

 Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Extra Large 10 sztuk

SKALA CHŁONNOŚCI

Skala chlonności

Oddychające pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Extra Large

Pieluchomajtki dla dorosłych w rozmiarze Extra Large, które znakomicie dopasowują się do ciała i zapewniają uczucie suchości – niezależnie od posiadanego problemu. Zapewniają skórze możliwość oddychania, a do tego eliminują ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych zapachów. Bardzo proste w zakładaniu i zdejmowaniu.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Pieluchomajtki Super Seni Extra Large przeznaczone są przede wszystkim dla osób cierpiących na średnie i ciężkie problemy związane z nietrzymaniem moczu. Idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku aktywnych kobiet i mężczyzn, jak również tych z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Polecane również do stosowania w przypadku inkontynencji kałowej. Ich najważniejsze cechy:

 • idealne dopasowanie do ciała oraz zwiększone poczucie suchości,
 • szybka i dokładna dystrybucja wilgoci wewnątrz wkładu chłonnego
 • redukcja nieprzyjemnego zapachu
 • ochrona przed wyciekami
 • swobodne oddychanie skóry
 • minimalizacja ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych
 • możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania pieluchy.

Cechy oddychających pieluchomajtek dla dorosłych Super Seni Extra Large

Super Seni Extra Large to pieluchomajtki dla dorosłych do stosowania na dzień, których podstawowym celem jest zapewnienie każdemu użytkownikowi maksymalnego poczucia suchości, a co za tym idzie – komfortu. Ich podstawową cechą jest tzw. Fit and Dry, czyli doskonałe dopasowanie do ciała i podwójny wkład chłonny, który zapobiega wyciekowi substancji i jednocześnie zapewnia suchość, nawet podczas wielogodzinnego noszenia. Idealny komfort i bezpieczeństwo zapewniane użytkownikom, wynika z zastosowania w pieluchomajtkach podwójnego systemu dopasowania – elastycznego ściągacza taliowego, a także dwóch par elastycznych przylepcorzepów. Wyciekom zapobiega natomiast podwójny indykator wilgotności, dzięki czemu pieluchomajtki sprawdzą się również w przypadku osób, cierpiących na ciężkie nietrzymanie moczu.

Poza idealnym dopasowaniem oraz zapewnianiem poczucia suchości, pieluchomajtki Super Seni Extra Large skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy, ponieważ w ich wkładzie chłonnym zastosowano specjalny superabsorbent. Rozwiązanie Extra Dry System zapewnia z kolei jeszcze lepsze wchłanianie i poczucie komfortu. Pieluchomajtki to również produkt w pełni elastyczny (Flexi 360) oraz przetestowany dermatologicznie, który nie zawiera lateksu i jest bezpieczny dla każdego użytkownika – również wrażliwego na uczulenia. Pieluchomajtki dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie i zapewnią Ci komfort, bezpieczeństwo oraz dyskretność każdego dnia!

 Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Extra Large 10 sztuk

Seni – czołowy polski producent produktów chłonnych

Firma Seni to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji środków chłonnych i pielęgnacyjnych, takich jak pieluchy dla dzieci i dorosłych, pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady, wkładki higieniczne i wiele innych. Seni dociera ze swoimi produktami do ponad osiemdziesięciu krajów na całym świecie. Ważnym elementem działalności firmy jest także edukacja oraz aktywizacja osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

Produkty rekomendowane przez specjalistów

Produkty chłonne oraz pielęgnacyjne Seni posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, zajmującego się dbaniem o zdrowie i jakość życia osób starszych. Markę Seni poleca również Klinika Budzik oraz Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?". Produkty sprawdzają się zarówno w zakresie podnoszenia jakości życia dzieci i dorosłych z nietrzymaniem moczu czy inkontynencją, jak również przy codziennej opiece nad osobami chorymi, niepełnosprawnymi, leżącymi.

seni producent

Zakładanie pieluchomajtek Seni

Aby pieluchomajtki Seni prawidłowo spełniały wszystkie swoje funkcje, należy je aktywować: rozłożyć, chwycić za końce i lekko pociągnąć, a następnie złożyć na pół wzdłuż i również lekko pociągnąć. Dzięki temu są bardziej chłonne, miękkie i przyjemne dla skóry.

aktywowanie pieluchomajtek

Samodzielne zakładanie pieluchomajtek Seni

 • Włóż ułożone w łódkę pieluchomajtki między nogi.
 • Lekko dociśnij je do ciała z przodu oraz z tyłu.
 • Dokładnie zapnij pieluchomajtki przy pomocy przylepców. Zacznij od dolnego zapięcia – przyklej je pod lekkim skosem do góry.
 • Dzięki górnym przylepcom dopasujesz pieluchomajtki do talii.
 • Sprawdź, czy pieluchomajtki przylegają do ciała, nie są nigdzie zawinięte i czy nie wpijają się w skórę.

Zakładanie pieluchomajtek samodzielne

Zakładanie pieluchomajtek Seni osobie leżącej

 • Zegnij jedną z nóg leżącego chorego w kolanie. Odwróć go na bok i wykonaj niezbędne czynności pielęgnacyjne.
 • Podłóż pod osobę leżącą pieluchomajtki.
 • Odwróć ją na plecy, rozprostuj nogi i wyciągnij spomiędzy nich przednią część pieluchomajtek. Dopasuj ją do krocza.
 • Dokładnie zapnij pieluchomajtki przy pomocy przylepców. Zacznij od dolnego zapięcia – przyklej je pod lekkim skosem do góry.
 • Dzięki górnym przylepcom dopasujesz pieluchomajtki do talii.
 • Sprawdź, czy pieluchomajtki przylegają do ciała, nie są nigdzie zawinięte i czy nie wpijają się w skórę.

Uwaga! Zużytych pieluchomajtek nie wrzucaj do toalety – zawiń je i wyrzuć do kosza na śmieci!

Zakładanie pieluchomajtek osobie leżacej

Pieluchomajtki Seni – dobór rozmiaru

Pieluchy Seni należy dobierać jak najdokładniej pod kątem anatomicznej budowy ciała pacjenta. Za mała pielucha może powodować obtarcia skórne, które – zwłaszcza w przypadku osób długotrwale leżących – mogą przekształcić się w trudno gojące się rany. Z kolei pielucha za duża może nie trzymać wilgoci w sposób prawidłowy, co znacznie zwiększa ryzyko problemów z utrzymaniem higieny.

Aby dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek Seni należy przy pomocy centymetra zmierzyć obwód ciała w biodrach i w talii, a następnie dobrać rozmiar z poniżej tabeli. Uwaga! Jeśli wymiary bioder i talii znajdują się w dwóch różnych przedziałach, należy wybrać rozmiar większy.

Dobór rozmiaru

RozmiarObwód talii/bioder
XS (Extra Small) 40-60cm
S (Small) 55-80cm
M (Medium) 75-110cm
L (Large) 100-150cm
XL (Extra Large) 130-170cm

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa