Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Medium 30 sztuk

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Medium 30 sztuk

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Medium 30 sztuk

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Seni
Super Seni to oddychające pieluchomajtki „dzienne” o standardowym poziomie chłonności przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim i ciężkim problemem nietrzymania moczu.Mogą być stosowane również w przypadku inkontynencji kałowej. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

 Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Medium 30 sztuk

SKALA CHŁONNOŚCI

Skala chlonności

Chłonne pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Medium 30 sztuk

Innowacyjne surowce, wykorzystane podczas produkcji tych pieluchomajtek pozwoliły osiągnąć maksymalną skuteczność pochłaniania wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów, przy jednoczesnym zagwarantowaniu poczucia komfortu, świeżości i suchości. Wygodę użytkowania zapewniają pomysłowe rozwiązania, dzięki czemu produkt ten doskonale sprawdza się nawet w przypadku ciężkiej inkontynencji moczowej oraz kałowej.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Płeć:

 • kobieta
 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna
 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa
 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia
 • chłonność: 6/9

Najważniejsze cechy produktu

 • Brak przeciekania i poczucie suchości – ryzyko niepożądanego wycieku nieczystości zminimalizowane zostało, dzięki formule Extra Dry System, gwarantującej nie tylko doskonałą chłonność, ale również równomierne rozprowadzanie wilgoci wewnątrz pieluchomajtek.
 • Brak ryzyka podrażnień i odparzeń – delikatna i miękka włóknina zapewnia bezpieczny kontakt ze skórą, nawet najbardziej wrażliwą i alergiczną. Dzięki specjalnej warstwie oddychającej skóra jest systematycznie wentylowana, a swobodna cyrkulacja powietrza sprzyja komfortowi i minimalizuje ryzyko wystąpienia odleżyn.
 • Łatwa weryfikacja poziomu wypełnienia pieluchomajtek – obecność indykatora wilgoci umożliwia bieżące informowanie o stopniu wypełnienia produktu i konieczności jego zmiany. Wskaźnik jest czytelny, a rozwiązanie to wpływa korzystnie na poczucie komfortu oraz ułatwia codzienną pielęgnację chorych i utrzymanie czystości.

Właściwości pieluchomajtek dla dorosłych

 • Redukcja nieprzyjemnych zapachów – umieszczony we wkładzie chłonnym absorbent wykazuje działanie antybakteryjne, dzięki czemu skutecznie hamuje wydzielanie przykrych zapachów, co sprzyja poczuciu komfortu i dyskrecji.
 • Bezpieczne dla wrażliwej skóry – produkt pozytywnie przeszedł weryfikację dermatologiczną, która potwierdziła brak niekorzystnego wpływu na skórę, niezależnie od występujących tendencji alergicznych. Z uwagi na brak lateksu w składzie pieluchomajtek, mogą być one wykorzystywane również przez osoby uczulone na ten komponent.
 • Wygodne i skuteczne – dzięki doskonałemu przyleganiu do ciała, zastosowaniu bocznych osłonek oraz elastyczności na całym obwodzie pieluchomajtki efektywnie chronią przed ewentualnością wycieku, a jednocześnie gwarantują wygodę i swobodę ruchów. Są także dyskretne, a ich anatomiczny kształt sprzyja poczuciu komfortu, niwelując ryzyko otarć mechanicznych i mikro urazów skóry.

 Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Medium 30 sztuk

Seni – czołowy polski producent produktów chłonnych

Firma Seni to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji środków chłonnych i pielęgnacyjnych, takich jak pieluchy dla dzieci i dorosłych, pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady, wkładki higieniczne i wiele innych. Seni dociera ze swoimi produktami do ponad osiemdziesięciu krajów na całym świecie. Ważnym elementem działalności firmy jest także edukacja oraz aktywizacja osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych.

Produkty rekomendowane przez specjalistów

Produkty chłonne oraz pielęgnacyjne Seni posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, zajmującego się dbaniem o zdrowie i jakość życia osób starszych. Markę Seni poleca również Klinika Budzik oraz Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?". Produkty sprawdzają się zarówno w zakresie podnoszenia jakości życia dzieci i dorosłych z nietrzymaniem moczu czy inkontynencją, jak również przy codziennej opiece nad osobami chorymi, niepełnosprawnymi, leżącymi.

seni producent

Zakładanie pieluchomajtek Seni

Aby pieluchomajtki Seni prawidłowo spełniały wszystkie swoje funkcje, należy je aktywować: rozłożyć, chwycić za końce i lekko pociągnąć, a następnie złożyć na pół wzdłuż i również lekko pociągnąć. Dzięki temu są bardziej chłonne, miękkie i przyjemne dla skóry.

aktywowanie pieluchomajtek

Samodzielne zakładanie pieluchomajtek Seni

 • Włóż ułożone w łódkę pieluchomajtki między nogi.
 • Lekko dociśnij je do ciała z przodu oraz z tyłu.
 • Dokładnie zapnij pieluchomajtki przy pomocy przylepców. Zacznij od dolnego zapięcia – przyklej je pod lekkim skosem do góry.
 • Dzięki górnym przylepcom dopasujesz pieluchomajtki do talii.
 • Sprawdź, czy pieluchomajtki przylegają do ciała, nie są nigdzie zawinięte i czy nie wpijają się w skórę.

Zakładanie pieluchomajtek samodzielne

Zakładanie pieluchomajtek Seni osobie leżącej

 • Zegnij jedną z nóg leżącego chorego w kolanie. Odwróć go na bok i wykonaj niezbędne czynności pielęgnacyjne.
 • Podłóż pod osobę leżącą pieluchomajtki.
 • Odwróć ją na plecy, rozprostuj nogi i wyciągnij spomiędzy nich przednią część pieluchomajtek. Dopasuj ją do krocza.
 • Dokładnie zapnij pieluchomajtki przy pomocy przylepców. Zacznij od dolnego zapięcia – przyklej je pod lekkim skosem do góry.
 • Dzięki górnym przylepcom dopasujesz pieluchomajtki do talii.
 • Sprawdź, czy pieluchomajtki przylegają do ciała, nie są nigdzie zawinięte i czy nie wpijają się w skórę.

Uwaga! Zużytych pieluchomajtek nie wrzucaj do toalety – zawiń je i wyrzuć do kosza na śmieci!

Zakładanie pieluchomajtek osobie leżacej

Pieluchomajtki Seni – dobór rozmiaru

Pieluchy Seni należy dobierać jak najdokładniej pod kątem anatomicznej budowy ciała pacjenta. Za mała pielucha może powodować obtarcia skórne, które – zwłaszcza w przypadku osób długotrwale leżących – mogą przekształcić się w trudno gojące się rany. Z kolei pielucha za duża może nie trzymać wilgoci w sposób prawidłowy, co znacznie zwiększa ryzyko problemów z utrzymaniem higieny.

Aby dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek Seni należy przy pomocy centymetra zmierzyć obwód ciała w biodrach i w talii, a następnie dobrać rozmiar z poniżej tabeli. Uwaga! Jeśli wymiary bioder i talii znajdują się w dwóch różnych przedziałach, należy wybrać rozmiar większy.

Dobór rozmiaru

RozmiarObwód talii/bioder
XS (Extra Small) 40-60cm
S (Small) 55-80cm
M (Medium) 75-110cm
L (Large) 100-150cm
XL (Extra Large) 130-170cm

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa