Dopasuj pionizator i parapodium do potrzeb chorego

 • Pionizator dynamiczny ActivALL Cross

  dostępny

  Pionizator dynamiczny ActivALL Cross

  Zalecany dla dzieci, młodzieży i dorosłych u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Naczyniowe i chorobowe uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego z niedowładami, porażeniami oraz ciężkimi zaburzeniami równowagi. Choroby demielinizacji (stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne i inne). Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Zaawansowane choroby reumatyczne. Po urazach mózgu, kręgosłupa, rdzenia kręgowego i kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 7 200,00
  Realizuj wniosek NFZ od 5 200,00
 • Pionizator dynamiczny ActivALL

  dostępny

  Pionizator dynamiczny ActivALL

  Zalecany dla dzieci, młodzieży i dorosłych u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Naczyniowe i chorobowe uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego z niedowładami, porażeniami oraz ciężkimi zaburzeniami równowagi. Choroby demielinizacji (stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne i inne). Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Zaawansowane choroby reumatyczne. Po urazach mózgu, kręgosłupa, rdzenia kręgowego i kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 3 250,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 250,00
 • Pionizator statyczny SMART

  dostępny

  Pionizator statyczny SMART

  Zalecany dla dzieci, młodzieży i dorosłych u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego – różnej etiologii. Choroby demielinizacji (stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne i inne). Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Po urazach mózgu, kręgosłupa, rdzenia kręgowego i kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 3 000,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 000,00
 • Pionizator statyczny PARAPION

  dostępny

  Pionizator statyczny PARAPION

  Zalecany dla dzieci, młodzieży i dorosłych u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Chorobowe lub naczyniowe uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego z niedowładami i porażeniami. Choroby demielinizacji (stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne i inne). Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Choroby reumatyczne. Inne choroby przebiegające z niedowładami, porażeniami, uszkodzeniami w zakresie narządu ruchu. Po urazach mózgu, kręgosłupa, rdzenia kręgowego i kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 4 000,00
  Realizuj wniosek NFZ od 2 000,00
 • Pionizator dziecięcy Kotek 1

  dostępny

  Pionizator dziecięcy Kotek 1

  Wskazania: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego – różnej etiologii. Choroby mięśni – różne postacie. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Po urazach mózgu, kręgosłupa, rdzenia kręgowego i kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 3 350,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 350,00

 • Pionizator statyczny z elektrycznym wspomaganiem pionizacji LIFTER

  dostępny

  Pionizator statyczny z elektrycznym wspomaganiem pionizacji LIFTER

  Zalecany dla dzieci, młodzieży i dorosłych u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Po urazach, po przebytych urazach czaszkowo mózgowych lub urazach kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego z niedowładami i porażeniami, szczególnie z niedowładami czterokończynowymi (jako etap procesu rehabilitacyjnego lub stałe zaopatrzenie ortopedyczne). Chorobowe lub naczyniowe uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego z niedowładami kończyn dolnych, niedowładami czterokończynowymi, ciężkimi zaburzeniami równowagi i koordynacji ruchów. Zaawansowane choroby demielinizacyjne (stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne). Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Choroby demielinizacyjne (stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne i inne). Choroby mięśni – różne postacie. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Choroby reumatyczne

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 7 899,00
  Realizuj wniosek NFZ od 5 899,00
 • Parapodium awertykalne

  dostępny

  Parapodium awertykalne

  Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od 22 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać pacjentom i klientom produkty najwyższej jakości. Parapodium awertykalne to idealny produkt dla pacjentów, którzy nie mogą osiągnąć w pełni wyprostowanej pozycji.

  Kup teraz 3 240,00
 • Parapodium mobilne Combo

  dostępny

  Parapodium mobilne Combo

  Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od 22 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać pacjentom i klientom produkty najwyższej jakości. Parapodium mobilne baby Hero zapewni Twojemu dziecko maksimum wygody.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 3 800,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 800,00
 • Parapodium mobilne

  dostępny

  Parapodium mobilne

  Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od 22 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać pacjentom i klientom produkty najwyższej jakości. Parapodium mobilne zaprojektowane w celu umożliwienia poruszania się pacjentom z zaburzeniami równowagi lub/i częściowo sprawnymi kończynami dolnymi.

  Kup teraz 3 000,00
 • Parapodium dynamiczne

  dostępny

  Parapodium dynamiczne

  Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od 22 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać pacjentom i klientom produkty najwyższej jakości. Urządzenie rehabilitacyjne oraz użytkowe, szczególnie przydatne dla pacjentów z paraplegiami, przepuklinami oponowo-rdzeniowymi, mózgowym porażeniem dziecięcym.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 5 500,00
  Realizuj wniosek NFZ od 3 500,00
 • Pionizator wielofunkcyjny Dalmatyńczyk Manual

  dostępny

  Pionizator wielofunkcyjny Dalmatyńczyk Manual

  Zalecany dla dzieci, młodzieży u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego o różnej etiologii z niedowładami kończyn, ciężkimi zaburzeniami równowagi i koordynacji ruchów. Choroby mięśni z ich znacznym osłabieniem lub postępującym zanikiem. Choroby mięśni – przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Po urazach mózgu, kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.126.01

  Kup teraz 5 000,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 800,00
 • Podnośnik rehabilitacyjny Eagle Vermeiren model 620

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Podnośnik rehabilitacyjny Eagle Vermeiren model 620

  Podnośnik rehabilitacyjny Vermeiren model 620 to podnośnik o nośności do 150 kg ułatwiający transport chorego. Przydatny przy przesadzaniu, kąpieli, toalecie i innych czynnościach związanych z przemieszczeniem i transportem.

  Kup teraz 4 400,00
 • Pionizator model sito

  dostępny

  Pionizator model sito

  To łatwe w obsłudze, lekkie, a przy tym wytrzymałe i stabilne urządzenie, pomocne przy podniesieniu pacjenta do pozycji pionowej. Model ten ułatwia wykonywanie codziennych czynności przy pacjencie. Jest na tyle stabilne, że daje możliwość przesuwania razem z pacjentem.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 6 900,00
  Realizuj wniosek NFZ od 4 900,00
 • Podnośnik 2- funkcyjny z wyposażeniem TYTAN MDH

  dostępny

  Podnośnik 2- funkcyjny z wyposażeniem TYTAN MDH

    Zastosowanie Urządzenie oprócz funkcji podnośnika spełnia również rolę pionizatora.Umożliwia pacjentowi przyjęcie pozycji wyprostowanej poprzez zastosowaniespecjalnego, wymiennego ramienia oraz blokady kolan i specjalnej uprzęży.Pionizacja w podnośniku dwufunkcyjnym Tytan jest bardzo bezpieczna ikomfortowa dla pacjenta, a obsługa dla operującego personelu jest bardzo łatwai intuicyjna. Zastosowanie w jednym urządzeniu zarówno funkcji podnośnika jaki pionizatora nadaje naszemu urządzeniu miano urządzenia wielofunkcyjnegoużywanego w codziennej opiece nad osobą niepełnosprawną i szeroko rozumianej rehabilitacji

  Kup teraz 3 499,00
 • Podnośnik transportowy z wyposażeniem SAMSON MDH

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Podnośnik transportowy z wyposażeniem SAMSON MDH

  Podnośnik Samson przeznaczony jest do przenoszenia osób niepełnosprawnychwymagających ciągłej opieki. Dzięki wysokiej jakości i doskonałejfunkcjonalności, Samson stanowi nieocenioną pomoc w codziennej pielęgnacjipacjentów. Solidna konstrukcja podnośnika jak i elastyczne i komfortowe nosidłasą gwarancją bezpieczeństwa i wygody zarówno dla chorych jak i opiekunów.  

  Kup teraz 3 399,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.