Szukasz wózka inwalidzkiego? Jeżeli tak to odpowiedź jest prosta – Vermeiren

Wybór właściwego wózka inwalidzkiego jest niesamowicie istotny. Na polskim rynku funkcjonuje wielu dealerów jak również producentów. W naszej karierze mieliśmy okazję współpracować z wieloma ale też wielu zostało przez nas ocenionych negatywnie. Przynajmniej 2 razy w miesiącu dostajemy propozycję z Chin, Tajwanu itd. by zakupić kontener wózków. Czemu tego nie robimy i dlaczego uważam, że zawsze należy w pierwszej kolejności sprawdzić ofertę Vermeirena odpowiadam poniżej.

Przede wszystkim są 4 aspekty, które jako Ortopedio.pl bierzemy pod uwagę przy wprowadzaniu nowego producenta wózków tzn:

- Aspekt 1: Gdzie jest produkcja? Może niektórym się wydawać, że nie jest to takie istotne czy wózek robiły europejskie czy azjatyckie rączki… ale MA i to spore!. Pochodzenie produktu mówi nam już o wytrzymałości komponentów z których dany produkt jest zrobiony. Naszym celem jest dostarczyć produkt, który posłuży na lata a nie na miesiąca, gdyż mówimy o produktach umożliwiających funkcjonowanie w społeczeństwie a nie o czymś co po miesiącu zostanie wstawione do piwnicy. Kraj z którego pochodzi wózek mówi nam na starcie czy będą z nim problemy czy też nie. I choć mówi się, że dobre polskie to są tylko dziewczyny to myślę, że do tego grona możemy spokojnie dołączyć produkcję wózków inwalidzkich. Wśród tych producentów znajduje się fabryka Vermeirena, których pracownicy znają się na rzeczy jak mało kto.

- Aspekt 2: Serwis! Czyli podejście firmy do reklamacji i serwisu. W przypadku wielu producentów rozpatrzenie reklamacji trwa, i trwa, i trwa… Często jest to wynikiem tego, że dealer nie ma możliwości by w krótkim czasie ściągnąć potrzebną część, gdyż musi ona przepłynąć pół świata. I tutaj kolejny raz znaczącą przewagę zdobywają producenci w Polsce. Kolejny raz odniosę się do Vermeirena choć poziom jakichkolwiek reklamacji bazuje na 1% - niesamowicie bezproblemowy i szybki serwis.

- Aspekt 3: Czas realizacji – Wózki inwalidzkie mają często to do siebie, że trzeba na nie poczekać. Wiadomo, że większość jest robiona pod klienta. Jednak kolejny raz produkcja polska wyprzedza produkcję zagraniczną często o 2 tygodnie. Pamiętać musimy też o tym, że nawet standardowe wózki u dealera potrafią się skończyć a wtedy czas realizacji jest bliżej nieokreślony. Na produkcję polską zawsze można liczyć w krótkim odstępie czasu.

- Aspekt 4: Cena – Nikomu nie trzeba przypominać, że produkty z Azji są tanie. Jednak nie powinniśmy zapominać z czego ta cena wynika – a odbija się ona na jakości. Dodatkowo pamiętajmy, że choć chińską zabawkę możemy kupić bo nie będzie nam tak żal jak się zepsuje tak w przypadku wózka ten problem będzie znaczący. Zawsze lepiej trochę dołożyć niż po miesiącu żałować.

Jest jeszcze aspekt biznesowy, który sprawia, że jestem wielkim fanem produktów firmy Vermeiren. Tym aspektem jest również jakość współpracy. Ludzie tam pracujący mają fachową i rzetelną wiedzę (pozdrawiam Panie Zbyszku). Nigdy nie mieliśmy ze sobą najmniejszych problemów.

Podsumowując! Zanim dokonasz zakupu wózka inwalidzkiego 3 razy się zastanów i dobierz taki, który będzie służył na lata. Ponizej link do produktów firmy Vermeiren:

http://www.ortopedio.pl/producent/vermeiren/

Pozdrawiam i nie polecam się na przyszłość

Adam Rudnicki

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

  • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
  • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Często kupowane

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.