Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Meyra

Firma MEYRA jest częścią Grupy MEDORT – polskiego lidera w branży ortopedyczno-rehabilitacyjnej. Meyra to firma legenda na światowym rynku sprzętu rehabilitacyjnego segmentu premium, blisko osiemdziesięcioletnia tradycja, znakomite produkty oraz prestiż są jej głównymi atutami, a teraz i naszymi. Po włączeniu Meyry do Grupy Kapitałowej MEDORT, oferta spółki mdh powiększyła się o wszystkie produkty MEYRA występujące dotąd na rynku polskim. Zarówno firma Meyra jak i mdh poza produkcją sprzętu medycznego angażują się od lat we wspieranie osób niepełnosprawnych. Hasło „Poruszamy ludzi” to coś więcej niż zwykłe stwierdzenie, to filozofia, która określa prowadzenie biznesu. Wspieranie i motywowanie ludzi niepełnosprawnych poprzez pomoc w uzyskaniu mobilności i niezależności – to dewiza naszego działania. Staramy się by produkty Meyra były nieodłącznym towarzyszem takich osób i pomagały im w yzwaniach małych i dużych. Dzięki szerokiej ofercie wózków inwalidzkich, sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego sprawiamy, że życie codzienne staje się zwyczajne, a cele indywidualne stają się osiągalne – zarówno w zakresie opieki domowej jak i w procesie rehabilitacyjnym czy w rywalizacjach sportowych. Łączymy kompetencje i doświadczenie różnych jednostek, aby dostrzec nowe perspektywy, a przez to wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Mamy nieustanny kontakt z osobami niepełnosprawnymi, lekarzami, klinikami, terapeutami, opiekunami, a ścisła współpraca z wykwalifikowanymi firmami medycznymi zapewnia rozwój funkcjonalności produktów.


Wózek inwalidzki aktywny model xstar

Wózek inwalidzki aktywny model xstar

Dynamika i aktywność to domena wózka xstar. To najnowsza odsłona firmy meyra. Wózek aktywny, przeznaczony dla osób korzystających ze wszelkich uroków życia. Cała konstrukcja bardzo lekka waga to około 9kg, całość wykonana z aluminium wzmocniona krzyżakiem. Można go polecić dla osób mających duże wymagania w zakresie trwałości.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.129.00
cena6 890,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.5 190,00 zł

Wózek inwalidzki aktywny model xstarNastępny krok

Wózek aktywny model avanti

Wózek aktywny model avanti

Wózek avanti przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja zbudowana jest na pojedyńczym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. Jest to jedna z tańszych konstrukcji tego typu. Możliwość łatwego wsiadania i wysiadania z wózka dzięki odchylanym podnóżkom.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.129.00
cena4 290,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.2 590,00 zł

Wózek aktywny model avantiNastępny krok

Wózek aktywny model avanti pro

Wózek aktywny model avanti pro

Wózek avanti pro to kolejna odłosna tego modelu. przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja bardzo wytrzymała zbudowana jest na podwójnym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. 

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.129.00
cena4 690,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.2 990,00 zł

Wózek aktywny model avanti proNastępny krok

Wózek aktywny model zx1

Wózek aktywny model zx1

Wózek inwalidzki zx1 to składany wózek aktywny, który nie ustępuje właściwością jezdnym konstrukcją na ramie stałej. Waga całego wózka to zaledwie 9kg mimo to konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i stabilna. Łatwa obsługa i serwisowanie również dzięki zastosowaniu niewielu połączeń śrubowych.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.129.00
cena7 390,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.5 690,00 zł

Wózek aktywny model zx1Następny krok

Wózek toaletowy transportowy model hcda

Wózek toaletowy transportowy model hcda

Wózek toaletowy transportowy wykonany z stalowej, malowanej proszkowo ramy. Model hcda umożliwia łatwe wsiadanie i zsiadanie nawet dla osób o dużym stopniu niepełnosprawności. Koła obrotowe z tylnym hamulcem. Składana rama, która ułatwia transport. Dzięki swojej konstrukcji można nim najeżdżać na sedes.

cena600,00 zł
Wózek toaletowy transportowy model hcdaNastępny krok

Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

Model mc wet to nowoczesny wózek toaletowo prysznicowy. Lekka konstrukcja zbudowana z odpornego na korozję aluminium natomiast połączenia wykonano ze stali nierdzewnej. Producent przewidział dwie opcję napędu z tylnymi kołami 24 cale lub 5 calowe. Prosta konstrukcja wózka gwarantuje łatwość utrzymania czystości oraz daje możliwość bezpośredniego najechania na sedes.

cena1 350,00 zł1 499,00 zł
Wózek toaletowo-prysznicowy mc wetNastępny krok

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Model jogger to dobre rozwiązanie zamiast zwykłego wózka spacerowego, umożliwia aktywne spędzanie czasu. Dzięki wadze tylko 12 kg nawet długie spacery nie sa wyczerpujące. Wózek rewelacyjnie radzi sobie nawet w trudnym terenie nawet przy wiekszych prędkościach poruszania się. Dzięki zamontowaniu kół na szybkozłączkach, wózek składa się do małych rozmiarów i ułatwia transport. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dwóch rodzaji siedzisk: anatomiczne i profilowane co podnosi komfort użytkowania.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena5 500,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.2 500,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy joggerNastępny krok

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eio

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eio

Model eio to specjalny wózek typu spacerówka posiada wiele użytecznych i praktycznych funkcji. Całą konstrukcja niezwykle lekka (niespełna 10kg) i stabilna wykonana z najlepszych materialów. Kółka zamocowane na szybkozłączce dzięki temu możliwe jest szybkie złożenie i trnasport nawet w niewielkim samochodzie. Wózek może zostać dodatkowo wyposażony w 2 rodzaje siedzisk: anatomiczne i profilowane. Posiadają one profilowania w części biodrowej i plecowej. 

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena4 900,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.1 900,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eioNastępny krok
Powrót na górę