Meyra

Firma MEYRA jest częścią Grupy MEDORT – polskiego lidera w branży ortopedyczno-rehabilitacyjnej. Meyra to firma legenda na światowym rynku sprzętu rehabilitacyjnego segmentu premium, blisko osiemdziesięcioletnia tradycja, znakomite produkty oraz prestiż są jej głównymi atutami, a teraz i naszymi. Po włączeniu Meyry do Grupy Kapitałowej MEDORT, oferta spółki mdh powiększyła się o wszystkie produkty MEYRA występujące dotąd na rynku polskim. Zarówno firma Meyra jak i mdh poza produkcją sprzętu medycznego angażują się od lat we wspieranie osób niepełnosprawnych. Hasło „Poruszamy ludzi” to coś więcej niż zwykłe stwierdzenie, to filozofia, która określa prowadzenie biznesu. Wspieranie i motywowanie ludzi niepełnosprawnych poprzez pomoc w uzyskaniu mobilności i niezależności – to dewiza naszego działania. Staramy się by produkty Meyra były nieodłącznym towarzyszem takich osób i pomagały im w yzwaniach małych i dużych. Dzięki szerokiej ofercie wózków inwalidzkich, sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego sprawiamy, że życie codzienne staje się zwyczajne, a cele indywidualne stają się osiągalne – zarówno w zakresie opieki domowej jak i w procesie rehabilitacyjnym czy w rywalizacjach sportowych. Łączymy kompetencje i doświadczenie różnych jednostek, aby dostrzec nowe perspektywy, a przez to wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Mamy nieustanny kontakt z osobami niepełnosprawnymi, lekarzami, klinikami, terapeutami, opiekunami, a ścisła współpraca z wykwalifikowanymi firmami medycznymi zapewnia rozwój funkcjonalności produktów.
 • Lekki wózek inwalidzki model eurochair vario

  dostępny

  Lekki wózek inwalidzki model eurochair vario

  Wózek inwalidzki o uniwersalnym zastosowaniu zarówno w warunkach prywatnych jak i do różnego rodzaju klinik i ośrodków opieki. Wózek przeznaczony dla osób po amputacjach oraz z chorobami naurologicznymi. Posiada możliwość regulacji i dostosowania się do pacjenta.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 990,00
  Realizuj wniosek NFZ od 290,00
 • Wózek inwalidzki aktywny model xstar

  dostępny

  Wózek inwalidzki aktywny model xstar

  Dynamika i aktywność to domena wózka xstar. To najnowsza odsłona firmy meyra. Wózek aktywny, przeznaczony dla osób korzystających ze wszelkich uroków życia. Cała konstrukcja bardzo lekka waga to około 9kg, całość wykonana z aluminium wzmocniona krzyżakiem. Można go polecić dla osób mających duże wymagania w zakresie trwałości.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 6 890,00
  Realizuj wniosek NFZ od 5 190,00
 • Wózek aktywny model avanti

  dostępny

  Wózek aktywny model avanti

  Wózek avanti przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja zbudowana jest na pojedyńczym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. Jest to jedna z tańszych konstrukcji tego typu. Możliwość łatwego wsiadania i wysiadania z wózka dzięki odchylanym podnóżkom.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 4 290,00
  Realizuj wniosek NFZ od 2 590,00
 • Wózek aktywny model avanti pro

  dostępny

  Wózek aktywny model avanti pro

  Wózek avanti pro to kolejna odłosna tego modelu. przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja bardzo wytrzymała zbudowana jest na podwójnym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. 

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 4 690,00
  Realizuj wniosek NFZ od 2 990,00
 • Wózek aktywny model zx1

  dostępny

  Wózek aktywny model zx1

  Wózek inwalidzki zx1 to składany wózek aktywny, który nie ustępuje właściwością jezdnym konstrukcją na ramie stałej. Waga całego wózka to zaledwie 9kg mimo to konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i stabilna. Łatwa obsługa i serwisowanie również dzięki zastosowaniu niewielu połączeń śrubowych.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 7 390,00
  Realizuj wniosek NFZ od 5 690,00
 • Wózek inwalidzki model format

  dostępny

  Wózek inwalidzki model format

  Wózek inwalidzki standardowy o bardzo trwałej konstrukcji krzyżakowej, która umożliwia łatwe składanie i transport. Materiały z jakich został wykonany to stal i aluminium. Na wyposażeniu standardowym producent zamontował hamulce bębnowe poprawiające warunki jazdy.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 700,00
 • Wózek inwalidzki model budget

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek inwalidzki model budget

  Wózek stalowy ręczny,konstrukcja składana krzyżakowo, co po złożeniu daje bardzo małe rozmiary ułatwia transport. Cała konstrukcja bardzo wytrzymała. Możliwość stosowania wózka zarówno do celów prywatnych jak i w ośrodakach opieki. Koła oraz ogumienie zamontowane w tym modelu zapewniają lekkość toczenia wózka, kółka przednie 200x50 ułatwiają pokonywanie przeszkód i nierówności terenu. Zastosowany materiał tapicerki podnosi komfort użytkowania wózka i jest łatwa w utrzymaniu czystości. 

  Kod NFZ P.127

  Kup teraz 890,00
  Realizuj wniosek NFZ od 290,00
 • Wózek toaletowy transportowy model hcda

  dostępny

  Wózek toaletowy transportowy model hcda

  Wózek toaletowy transportowy wykonany z stalowej, malowanej proszkowo ramy. Model hcda umożliwia łatwe wsiadanie i zsiadanie nawet dla osób o dużym stopniu niepełnosprawności. Koła obrotowe z tylnym hamulcem. Składana rama, która ułatwia transport. Dzięki swojej konstrukcji można nim najeżdżać na sedes.

  Kup teraz 600,00
 • Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

  Model mc wet to nowoczesny wózek toaletowo prysznicowy. Lekka konstrukcja zbudowana z odpornego na korozję aluminium natomiast połączenia wykonano ze stali nierdzewnej. Producent przewidział dwie opcję napędu z tylnymi kołami 24 cale lub 5 calowe. Prosta konstrukcja wózka gwarantuje łatwość utrzymania czystości oraz daje możliwość bezpośredniego najechania na sedes.

  Kup teraz 1 099,00 1 499,00
 • Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

  dostępny

  Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

  Model jogger to dobre rozwiązanie zamiast zwykłego wózka spacerowego, umożliwia aktywne spędzanie czasu. Dzięki wadze tylko 12 kg nawet długie spacery nie sa wyczerpujące. Wózek rewelacyjnie radzi sobie nawet w trudnym terenie nawet przy wiekszych prędkościach poruszania się. Dzięki zamontowaniu kół na szybkozłączkach, wózek składa się do małych rozmiarów i ułatwia transport. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dwóch rodzaji siedzisk: anatomiczne i profilowane co podnosi komfort użytkowania.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 5 500,00
  Realizuj wniosek NFZ od 2 500,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.