Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Meyra

Firma MEYRA jest częścią Grupy MEDORT – polskiego lidera w branży ortopedyczno-rehabilitacyjnej. Meyra to firma legenda na światowym rynku sprzętu rehabilitacyjnego segmentu premium, blisko osiemdziesięcioletnia tradycja, znakomite produkty oraz prestiż są jej głównymi atutami, a teraz i naszymi. Po włączeniu Meyry do Grupy Kapitałowej MEDORT, oferta spółki mdh powiększyła się o wszystkie produkty MEYRA występujące dotąd na rynku polskim. Zarówno firma Meyra jak i mdh poza produkcją sprzętu medycznego angażują się od lat we wspieranie osób niepełnosprawnych. Hasło „Poruszamy ludzi” to coś więcej niż zwykłe stwierdzenie, to filozofia, która określa prowadzenie biznesu. Wspieranie i motywowanie ludzi niepełnosprawnych poprzez pomoc w uzyskaniu mobilności i niezależności – to dewiza naszego działania. Staramy się by produkty Meyra były nieodłącznym towarzyszem takich osób i pomagały im w yzwaniach małych i dużych. Dzięki szerokiej ofercie wózków inwalidzkich, sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego sprawiamy, że życie codzienne staje się zwyczajne, a cele indywidualne stają się osiągalne – zarówno w zakresie opieki domowej jak i w procesie rehabilitacyjnym czy w rywalizacjach sportowych. Łączymy kompetencje i doświadczenie różnych jednostek, aby dostrzec nowe perspektywy, a przez to wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Mamy nieustanny kontakt z osobami niepełnosprawnymi, lekarzami, klinikami, terapeutami, opiekunami, a ścisła współpraca z wykwalifikowanymi firmami medycznymi zapewnia rozwój funkcjonalności produktów.


Wózek aktywny model avanti

Wózek aktywny model avanti

Wózek avanti przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja zbudowana jest na pojedyńczym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. Jest to jedna z tańszych konstrukcji tego typu. Możliwość łatwego wsiadania i wysiadania z wózka dzięki odchylanym podnóżkom.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.129.00
cena5 800,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.4 100,00 zł

Wózek aktywny model avantiNastępny krok

Wózek aktywny model avanti pro

Wózek aktywny model avanti pro

Wózek avanti pro to kolejna odłosna tego modelu. przeznaczony jest głównie dla aktywnych użytkowników, nie siedzących w domu ale żyjących w sposób dynamiczny i stosujących wysokie wymagania do sprzętu, chcących korzystać ze wszystkich uroków życia. Cała konstrukcja bardzo wytrzymała zbudowana jest na podwójnym krzyżaku. Charakteryzuje się on prostą budową. 

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.129.00
cena6 100,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.4 400,00 zł

Wózek aktywny model avanti proNastępny krok

Wózek toaletowy transportowy model hcda

Wózek toaletowy transportowy model hcda

Wózek toaletowy transportowy wykonany z stalowej, malowanej proszkowo ramy. Model hcda umożliwia łatwe wsiadanie i zsiadanie nawet dla osób o dużym stopniu niepełnosprawności. Koła obrotowe z tylnym hamulcem. Składana rama, która ułatwia transport. Dzięki swojej konstrukcji można nim najeżdżać na sedes.

cena600,00 zł
Wózek toaletowy transportowy model hcdaNastępny krok

Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

Model mc wet to nowoczesny wózek toaletowo prysznicowy. Lekka konstrukcja zbudowana z odpornego na korozję aluminium natomiast połączenia wykonano ze stali nierdzewnej. Producent przewidział dwie opcję napędu z tylnymi kołami 24 cale lub 5 calowe. Prosta konstrukcja wózka gwarantuje łatwość utrzymania czystości oraz daje możliwość bezpośredniego najechania na sedes.

cena999,00 zł
Wózek toaletowo-prysznicowy mc wetNastępny krok

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Model jogger to dobre rozwiązanie zamiast zwykłego wózka spacerowego, umożliwia aktywne spędzanie czasu. Dzięki wadze tylko 12 kg nawet długie spacery nie sa wyczerpujące. Wózek rewelacyjnie radzi sobie nawet w trudnym terenie nawet przy wiekszych prędkościach poruszania się. Dzięki zamontowaniu kół na szybkozłączkach, wózek składa się do małych rozmiarów i ułatwia transport. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dwóch rodzaji siedzisk: anatomiczne i profilowane co podnosi komfort użytkowania.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena4 700,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.1 700,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy joggerNastępny krok

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eio

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eio

Model eio to specjalny wózek typu spacerówka posiada wiele użytecznych i praktycznych funkcji. Całą konstrukcja niezwykle lekka (niespełna 10kg) i stabilna wykonana z najlepszych materialów. Kółka zamocowane na szybkozłączce dzięki temu możliwe jest szybkie złożenie i trnasport nawet w niewielkim samochodzie. Wózek może zostać dodatkowo wyposażony w 2 rodzaje siedzisk: anatomiczne i profilowane. Posiadają one profilowania w części biodrowej i plecowej. 

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena4 500,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.1 500,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eioNastępny krok

Wózek elektryczny model ichair mc2

Wózek elektryczny model ichair mc2

Nowoczesny wózek z napędem elektrycznym model mc2. Producent wyposażył pojazd w amortyzatory kół tylnych, których regulacja twardości odbywa się w zależności od wagi użytkownika, a więc dopasowuje się idealnie do każdej osoby, a pokonywanie tras nawet o nie równej powierzchni nie srawia problemu. Cała konstukcja może być regulowana a dzięki niewielkiej wadze i szybkiej możliwości złożenia może być transportowana. Jednostka napędowa o rewelacyjnych parametrach i niemieckiej produkcji.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.130.00
cena19 200,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.16 200,00 zł

Wózek elektryczny model ichair mc2Następny krok

Wózek elektryczny model ichair mc3

Wózek elektryczny model ichair mc3

Wózek inwalidzki elektryczny MC3 to jedna z najnowocześniejszych pozycji w ofercie producenta Meyra. Przy tworzeniu wózka zadbano o komfort użytkownika wyposażając go w amortyzatory. Poziom twardości kół dopasowywany jest do wagi użytkownika co znacząco wpływa na komfort pokonywania przeszkód. Konstrukcja wózka elektrycznego jest praktycznie w całości regulowana.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.130.00
cena21 900,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.18 900,00 zł

Wózek elektryczny model ichair mc3Następny krok
Powrót na górę