Meyra

 • Wózek aktywny dla dzieci model brix

  dostępny

  Wózek aktywny dla dzieci model brix

  Wózek aktywny umożliwiający rozwijanie sie samodzielności dziecka poruszającego się na wózku już od najmłodszych lat. Producent przewidział różną kolorystykę, którą można dopasować do użtyownika. Stała, aluminiowa rama w trzech długościach mini, midi, maxi. Boczne, płaskie, ergonomiczne profile ramy o budowie łukowej stanowią zintegrowaną, funkcjonalną całość. Możliwośc złożenia wózka do małych rozmiarów co umożliwia łatwy transport.

  Kup teraz 8 290,00
 • Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eio

  dostępny

  Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy model eio

  Model eio to specjalny wózek typu spacerówka posiada wiele użytecznych i praktycznych funkcji. Całą konstrukcja niezwykle lekka (niespełna 10kg) i stabilna wykonana z najlepszych materialów. Kółka zamocowane na szybkozłączce dzięki temu możliwe jest szybkie złożenie i trnasport nawet w niewielkim samochodzie. Wózek może zostać dodatkowo wyposażony w 2 rodzaje siedzisk: anatomiczne i profilowane. Posiadają one profilowania w części biodrowej i plecowej. 

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 4 900,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 900,00
 • Wózek elektryczny model ichair mc2

  dostępny

  Wózek elektryczny model ichair mc2

  Nowoczesny wózek z napędem elektrycznym model mc2. Producent wyposażył pojazd w amortyzatory kół tylnych, których regulacja twardości odbywa się w zależności od wagi użytkownika, a więc dopasowuje się idealnie do każdej osoby, a pokonywanie tras nawet o nie równej powierzchni nie srawia problemu. Cała konstukcja może być regulowana a dzięki niewielkiej wadze i szybkiej możliwości złożenia może być transportowana. Jednostka napędowa o rewelacyjnych parametrach i niemieckiej produkcji.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 15 999,99
  Realizuj wniosek NFZ od 13 000,00
 • Wózek elektryczny model ichair mc3

  dostępny

  Wózek elektryczny model ichair mc3

  Wózek inwalidzki elektryczny MC2 to jedna z najnowocześniejszych pozycji w ofercie producenta Meyra. Przy tworzeniu wózka zadbano o komfort użytkownika wyposażając go w amortyzatory. Poziom twardości kół dopasowywany jest do wagi użytkownika co znacząco wpływa na komfort pokonywania przeszkód. Konstrukcja wózka elektrycznego jest praktycznie w całości regulowana. Elementem wyróżniającym jest niewielka waga. Wózek jest prosty w składaniu oraz transportowaniu.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 17 999,00
  Realizuj wniosek NFZ od 14 999,00
 • Wózek terenowy model optimus 2

  dostępny

  Wózek terenowy model optimus 2

  To nowocześniejsza wersja starszego brata optimusa 1. Jedno co łączy oba modele to naped, który jest założony na przednią oś. Producent zadbał o nowy i nowoczesny wygląd. Zastosowano wiele możliwośći regulacji aby dopasować wózek do każdego użytkownika. Pojazd przeznaczony jest głównie do jazdy drogowo- terenowej, nawet w bardzo ciężkich warunkach radzi sobie rewelacyjnie. Z przodu zamontowane zostały dodatkowo reflektory halogenowe poprawiające widoczność w nocy. Zawieszenie amortyzatorowane zarówno z przodu jak i z tyłu.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 21 999,00 22 900,00
  Realizuj wniosek NFZ od 18 999,00
 • skuter elektryczny model cityliner 410 plus

  dostępny

  skuter elektryczny model cityliner 410 plus

  To mały skuter, który nadaje się do poruszania w pomieszczeniach zamkniętych ale również poza nimi jednak na w miarę równej nawierzchni. Mimo stabilnej konstrukcji jest niewielkich rozmiarów dzięki temu daje się w łatwy sposób przewozić w bagażniku nawet niewielkich aut. Cała konstrukcja wzmocniona o zderzaki przedni i tylny. 

  Kup teraz 10 900,00
 • Uniwersalny podnośnik wannowy model capri

  dostępny

  Uniwersalny podnośnik wannowy model capri

  Uniwersalny podnośnik wannowy, przeznaczony dla wszystkich osób, które w samodzielny sposób mogą korzystać z kąpieli. 

  Kup teraz 2 399,00
 • Podpórka na kółkach mobilus

  dostępny

  Podpórka na kółkach mobilus

  Podpórka/ balkonik z kółkami do zastosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. W standardzie zamontowany hamulec ręczny oraz przydatny koszyk. Cała konstrukcja niezwykle trwała i lekka ponieważ w całości wykonana z aluminium. 

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 1 070,00
  Realizuj wniosek NFZ od 902,00
 • Pionizator model sito

  dostępny

  Pionizator model sito

  To łatwe w obsłudze, lekkie, a przy tym wytrzymałe i stabilne urządzenie, pomocne przy podniesieniu pacjenta do pozycji pionowej. Model ten ułatwia wykonywanie codziennych czynności przy pacjencie. Jest na tyle stabilne, że daje możliwość przesuwania razem z pacjentem.

  Kod NFZ P.125

  Kup teraz 6 900,00
  Realizuj wniosek NFZ od 4 900,00
 • Rampy aluminiowe Meyra ALR-06

  dostępny

  Rampy aluminiowe Meyra ALR-06

    CECHY: • wysoka jakość wykonania,• ergonomiczne uchwyty w jaskrawym kolorze,• z blokadą złożenia na czas transportu,• składane lub rozsuwane teleskopowo,• sprzedaż w parach,• uchwyty transportowe przetestowane przez TÜV.

  Kup teraz 700,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.