Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

OttoBock

Nasza działalność skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny ortopedyczny, protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, czy też pionizatory dla dzieci dążymy do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności. Doskonale rozumiemy charakterystyczne potrzeby naszych klientów. Staramy się patrzeć oczyma osób, którym najnowocześniejsze technologie pomagają w normalnym funkcjonowaniu. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń powstają zaawansowane protezy ortopedyczne, ortezy oraz wiele innych rozwiązań cenionych w różnych zakątkach świata. Szczególną uwagę skupiamy na jakości oraz niezawodności. Potwierdzają to liczne nagrody zdobyte przez naszą firmę. Każdy produkt Ottobock - stabilizator stawu, proteza ręki, jak również sprzęt rehabilitacyjny ortopedyczny - pozwala na praktyczną realizację naszego firmowego motto: Jakość dla życia.


Orteza stopowo-goleniowa Ottobock Infinity Air Walker Low

Orteza stopowo-goleniowa Ottobock Infinity Air Walker Low

Rodzina produktów Infinity Air Walker idealnie nadaje się do pooperacyjnego i zachowawczego leczenia urazów stopy i stawu skokowego. Oba modele posiadają zintegrowaną pompkę, która dodatkowo wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję.

cena249,00 zł300,00 zł
Orteza stopowo-goleniowa Ottobock Infinity Air Walker LowNastępny krok

Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

Orteza stopowo-goleniowa Infinity Air Walker to nowy produkt dostępny w ofercie światowego lidera firmy Otto Bock. Jest to najlżejsza orteza stopowo-goleniowa wysoka dostępna na polskim rynku. Posiada zintegrowaną pompkę, która wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję. Posiada wiele wlotów powietrze co sprawia, że cyrkulacja powietrza w ortezie jest odpowiednia i nie powoduje odpażeń. Wysyłka 24h.

cena315,00 zł
Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker HighNastępny krok

Orteza rzepki Patella Pro

Orteza rzepki Patella Pro

Patella Pro to najlepszy sposób na korekcję ruchu rzepki. Lateralizacja (ruch za bardzo na bok, lub rzadziej medializacja - do środka) to bardzo częsta przypadłość powodująca ból i wykluczająca z aktywności na dlugi czas. Patella Pro zmieni to!

cena490,00 zł
Orteza rzepki Patella ProNastępny krok

Orteza zapobiegająca opadaniu stopy Ottobock WalkOn Reaction

Orteza zapobiegająca opadaniu stopy Ottobock WalkOn Reaction

Ludzie z trwałym uszkodzeniem mięśnia strzałkowego uzależnieni są od pomocy medycznej, która unosi ich stopy podczas chodzenia. To jest dokładnie to, co potrafi WalkOn Reaction. Pomaga podnieść stopę podczas fazy przenoszenia, tak że chód staje się ponownie bardziej bezpieczny, a ryzyko potknięcia się i upadku jest mniejsze. Palce stopy już nie zahaczą o małe przeszkody lub nierówne podłoże. Dzięki specjalnej konstrukcji, WalkOn Reaction wspiera również staw kolanowy. Gdy osłabione są również mięśnie zginające stopę podeszwowo (na dół), można również korzystać ze zwrotu dużej energii, który jest aktywowany w ortezie podczas ruchu przenoszenia stopy. Chodzenie jest wówczas bardziej naturalnie.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.037.01, J.037.00
cena1 590,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.1 290,00 zł

Orteza zapobiegająca opadaniu stopy Ottobock WalkOn ReactionNastępny krok

Aparat na opadającą stopę 664

Aparat na opadającą stopę 664

Aparat na opadającą stopę. Pacjenci, którzy zmagają się z nieprzyjemnymi konsekwencjami schorzenia, jakim jest opadająca stopa z pewnością docenią prezentowany aparat - stanowi on bowiem kompleksowe i skuteczne wsparcie podczas chodu, normalizując położenie stopy i ograniczając ryzyko potknięcia i upadku

cena109,00 zł159,00 zł
Aparat na opadającą stopę 664Następny krok

Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy! Orteza Walk On® Flex jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym dla pacjentów cierpiących na słabe zgięcie grzbietowe, ponieważ pomaga im zachować niezbędną w codziennym życiu mobilność.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.037.01, J.037.00
cena1 449,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.1 149,00 zł

Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON FlexNastępny krok

Aparat tulejkowy na podudzie Trimable

Aparat tulejkowy na podudzie Trimable

Czy chcesz zachować aktywność i zyskać dynamiczną stabilizację stopy mimo osłabienia zgięcia grzbietowego? W takim razie orteza Walk On® Trimable będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.037.01, J.037.00
cena1 290,00 zł1 490,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.1 190,00 zł

Aparat tulejkowy na podudzie TrimableNastępny krok

Tutor unieruchamiający stopę i staw skokowy DYNA ANKLE

Tutor unieruchamiający stopę i staw skokowy DYNA ANKLE

Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.037.01, J.037.00
cena299,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Tutor unieruchamiający stopę i staw skokowy DYNA ANKLENastępny krok
Powrót na górę