OttoBock

Nasza działalność skoncentrowana jest na ludzkich potrzebach. Oferując najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny ortopedyczny, protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, czy też pionizatory dla dzieci dążymy do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności. Doskonale rozumiemy charakterystyczne potrzeby naszych klientów. Staramy się patrzeć oczyma osób, którym najnowocześniejsze technologie pomagają w normalnym funkcjonowaniu. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń powstają zaawansowane protezy ortopedyczne, ortezy oraz wiele innych rozwiązań cenionych w różnych zakątkach świata. Szczególną uwagę skupiamy na jakości oraz niezawodności. Potwierdzają to liczne nagrody zdobyte przez naszą firmę. Każdy produkt Ottobock - stabilizator stawu, proteza ręki, jak również sprzęt rehabilitacyjny ortopedyczny - pozwala na praktyczną realizację naszego firmowego motto: Jakość dla życia.
 • Wózek inwalidzki dziecięcy Kimba Neo

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek inwalidzki dziecięcy Kimba Neo

  Kimba Neo to wózek dla dzieci najwyższej klasy! Niemiecki producent z wieloletnim doświadczeniem jest Gwarantem jakości, funkcjonalności i nowoczesnego designu. Daj swojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 9 200,00
  Realizuj wniosek NFZ od 6 200,00
 • Orteza stopowo-goleniowa Ottobock Infinity Air Walker Low

  dostępny

  Orteza stopowo-goleniowa Ottobock Infinity Air Walker Low

  Rodzina produktów Infinity Air Walker idealnie nadaje się do pooperacyjnego i zachowawczego leczenia urazów stopy i stawu skokowego. Oba modele posiadają zintegrowaną pompkę, która dodatkowo wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 300,00
 • Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

  dostępny

  Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

  Orteza stopowo-goleniowa Infinity Air Walker to nowy produkt dostępny w ofercie światowego lidera firmy Otto Bock. Jest to najlżejsza orteza stopowo-goleniowa wysoka dostępna na polskim rynku. Posiada zintegrowaną pompkę, która wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję. Posiada wiele wlotów powietrze co sprawia, że cyrkulacja powietrza w ortezie jest odpowiednia i nie powoduje odpażeń. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 315,00
 • Orteza stawu kolanowego Genu Direxa Stable- model zamknięty

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego Genu Direxa Stable- model zamknięty

  Nadaje sie do uprawiania sportu Ortezy posiadają dwie kieszenie z aluminiowymi szynami z obu stron połączone ze sobą zawiasem, dzięki czemu nadają się do uprawiania sportów kontaktowych.

  Kod NFZ J.038.01, J.038.00

  Kup teraz 349,00 400,00
 • Orteza rzepki Patella Pro

  dostępny

  Orteza rzepki Patella Pro

  Patella Pro to najlepszy sposób na korekcję ruchu rzepki. Lateralizacja (ruch za bardzo na bok, lub rzadziej medializacja - do środka) to bardzo częsta przypadłość powodująca ból i wykluczająca z aktywności na dlugi czas. Patella Pro zmieni to!

  Kup teraz 490,00
 • Orteza zapobiegająca opadaniu stopy Ottobock WalkOn Reaction

  produkt dostępny na zamówienie

  Orteza zapobiegająca opadaniu stopy Ottobock WalkOn Reaction

  Ludzie z trwałym uszkodzeniem mięśnia strzałkowego uzależnieni są od pomocy medycznej, która unosi ich stopy podczas chodzenia. To jest dokładnie to, co potrafi WalkOn Reaction. Pomaga podnieść stopę podczas fazy przenoszenia, tak że chód staje się ponownie bardziej bezpieczny, a ryzyko potknięcia się i upadku jest mniejsze. Palce stopy już nie zahaczą o małe przeszkody lub nierówne podłoże. Dzięki specjalnej konstrukcji, WalkOn Reaction wspiera również staw kolanowy. Gdy osłabione są również mięśnie zginające stopę podeszwowo (na dół), można również korzystać ze zwrotu dużej energii, który jest aktywowany w ortezie podczas ruchu przenoszenia stopy. Chodzenie jest wówczas bardziej naturalnie.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 1 450,00 1 590,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 150,00
 • Aparat na opadającą stopę 664

  dostępny

  Aparat na opadającą stopę 664

  Aparat na opadającą stopę. Już od 0zł z refundacją NFZ! Kod NFZ 9130.05 oraz Kod NFZ 9150.06 Produkt najwyższej jakości. Darmowa Porada Fizjoterapeuty, wysyłka 24h, darmowa wymiana na inny rozmiar.

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 139,00 179,00
 • Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

  dostępny

  Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

  Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy! Orteza Walk On® Flex jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym dla pacjentów cierpiących na słabe zgięcie grzbietowe, ponieważ pomaga im zachować niezbędną w codziennym życiu mobilność.

  Kup teraz 1 299,00 1 689,00
 • Aparat tulejkowy na podudzie Trimable

  produkt dostępny na zamówienie

  Aparat tulejkowy na podudzie Trimable

  Czy chcesz zachować aktywność i zyskać dynamiczną stabilizację stopy mimo osłabienia zgięcia grzbietowego? W takim razie orteza Walk On® Trimable będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 1 290,00 1 490,00
  Realizuj wniosek NFZ od 990,00
 • Tutor unieruchamiający stopę i staw skokowy DYNA ANKLE

  dostępny

  Tutor unieruchamiający stopę i staw skokowy DYNA ANKLE

  Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

  Kod NFZ J.037.01, J.037.00

  Kup teraz 290,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.