Sunrise Medical

 • Wózek inwalidzki elektryczny Q200

  dostępny

  Wózek inwalidzki elektryczny Q200

  Nieco większa długość - 1070 mm i szerokość 580 mm, a także większe koła napędowe 14 cali i przednie 9 cali sprawiają, że Q200 R zapewnia lepszą stabilność i przyczepność niż jego mniejszy brat. Ta nieco większa sprawność przyda się na nierównym terenie oraz przy pokonywaniu krawężników o wysokości do 10 cm. 

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 9 000,00
  Realizuj wniosek NFZ od 6 000,00
 • Wózek inwalidzki Breezy Premium

  dostępny

  Wózek inwalidzki Breezy Premium

  Wózek wykonany ze stopów lekkich i tworzywa sztucznego, składany krzyżakowo, wyposażony w szeroki wybór oparć, kół tylnych i opcji siedziska, co sprawia, że doskonale dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Atrakcyjna wizualnie konstrukcja sprawia, że jest to nie tylko niezawodny, ale również stylowy produkt.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 600,00
 • Wózek inwalidzki Breezy Style

  dostępny

  Wózek inwalidzki Breezy Style

  Breezy STYLE jest jednym z najlżejszych (13,5kg) w segmencie wózków podstawowych aluminiowych. Dostępny jest w kilku wersjach, wielu kolorach oraz z licznymi akcesoriami, dzięki czemu łatwo można go dostosować do każdego użytkownika. Nowa konstrukcja, sprawia że wózek Breezy STYLE jest niezwykle sztywny, wygląda dużo lepiej oraz charakteryzuje się niezwykłą łatwością toczenia.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 700,00
 • Wózek inwalidzki Breezy BASIX z hamulcem bębnowym

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek inwalidzki Breezy BASIX z hamulcem bębnowym

  Wózek aluminiowy z hamulcami bębnowymi, składany krzyżakowo z możliwością szybkiej regulacji wysokości, głębokości i długości siedziska.Wysuwane podłokietniki i podnóżki z regulacją kąta oraz oparcie z regulacją naprężenia można dostosowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu możliwe jest szybkie i łatwe osiągnięcie optymalnego rozwiązania.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 2 200,00
  Realizuj wniosek NFZ od 500,00
 • Wózek inwalidzki Breezy UNIX

  dostępny

  Wózek inwalidzki Breezy UNIX

  Wózek podstawowy stalowy, składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Daje gwarancję ciągłej mobilności zarówno w domu, jak i poza nim.Dodtkowe wyposażenie w postacji unoszonych podnóżków, podłokietników o regulowanej wysokości, hamulców bębnowych czy akcesorii stabilizujących to tylko kilka z opcji i części, które mogą być wykorzystane we wszystkich produktach z rodziny X (UniX™, BasiX®,RubiX® i HeliX®).Gwarancja szybkiej, niezawodnej, opłacalnej i uproszczonej obsługi serwisowej.

  Kod NFZ P.127

  Kup teraz 600,00 800,00
 • Wózek inwalidzki specjalny Breezy RELAX

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek inwalidzki specjalny Breezy RELAX

  Wózek RelaX pozwala utrzymać prawidłową postawę i zapewnia równomierny rozkład nacisku. Anatomicznie ukształtowane siedzisko i oparcie z podparciem bocznym zapewnia bezpieczenstwo i komfort podczas długotrwałego siedzenia nawet w przypadku osłabionej kontroli górnej części ciala. Podparcia boczne zapewniają utrzymanie prawidłowej pozycji nóg i zapobiegają przesuwaniu się do przodu. Wózek aluminiowy, komfortowy, stabilizujący plecy i głowę z możliwością regulacji wysokości i głębokości siedziska oraz wysokości oparcia. Dzięki podłokietnikom o regulowanej długości oraz szerokiemu zakresowi ustawień oparcia i przechylania siedziska, wózek RelaX można elastycznie dostosować do potrzeb użytkownika.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 3 800,00
  Realizuj wniosek NFZ od 800,00
 • Wózek inwalidzki Breezy 90

  dostępny

  Wózek inwalidzki Breezy 90

  Wózek podstawowy stalowy, składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Daje gwarancję ciągłej mobilności zarówno w domu, jak i poza nim.

  Kup teraz 550,00
 • Wózek inwalidzki Breezy RUBIX

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek inwalidzki Breezy RUBIX

  Wózek aluminiowy składany krzyżakowo, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkownikowi, istnieje możliwość regulacji wysokości i głębokości siedziska oraz środka ciężkości. Podłokietniki o regulowanej długości oraz podnóżki z regulacją kąta można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.Szeroki zakres opcji obejmuje między innymi oparcie w wersji leżakowej z możliwością regulacji kąta oraz komfortowe siedzisko.

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 1 999,00
  Realizuj wniosek NFZ od 299,00
 • Wózek inwalidzki półaktywny Breezy HELIX

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek inwalidzki półaktywny Breezy HELIX

  Wózek aluminiowy, półaktywny, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. Takie elementy, jak regulowana wyoskość i głębokość siedziska, regulowana wysokość oparcia, 

  Kod NFZ P.129.00

  Kup teraz 3 100,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 400,00
 • Wózek inwalidzki Breezy 300R z podparciem pod plecy i głowę

  produkt dostępny na zamówienie

  Wózek inwalidzki Breezy 300R z podparciem pod plecy i głowę

  Breezy 300R jest jednym z najlżejszych w segmencie wózków z podparciem pod plecy i głowę. Dostępny jest w kilku wersjach, wielu kolorach oraz z licznymi akcesoriami, dzięki czemu łatwo można go dostosować do każdego użytkownika. Nowa konstrukcja, sprawia że wózek Breezy 300 jest niezwykle sztywny, wygląda dużo lepiej oraz charakteryzuje się niezwykłą łatwością toczenia.

  Kod NFZ P.130.00

  Kup teraz 2 499,99

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.