22 307 07 65
Pn-Pt: 9:00-17:00

Zaloguj się lub Załóż konto

Thuasne

 • Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami i systemem BOA

  dostępny

  Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami i systemem BOA

  Stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab z systemem BOA to idealny produkt dla osób które uległy zwichnięciu kostki lub wracają do zdrowia po poważniejszych urazach jak złamanie. Produkt dostępny w refundacji NFZ już od 0 zł! Kod NFZ J.036.00 oraz J.036.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! 

  Kod NFZ J.036.00, J.036.01

  Kup teraz 185,00
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa LombaPro Comfort

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa LombaPro Comfort

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Wskazania do zastosowania: Ostry i chroniczny ból w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa Zaopatrzenie pooperacyjne po zabiegu na więzadłach krzyżowo-biodrowych Osłabienie mięśni obszaru lędźwi lub brak równowagi mięśniowej Stabilizacja i korekta postawy dla sportowców w dyscyplinach powodujących duże obciążenie obszaru lędźwiowo-krzyżowego

  Kod NFZ M.060.01, M.060.00

  Kup teraz 425,00
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa Lombax Original

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa Lombax Original

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Dwuczęściowe zapięcie z uchwytami. Elastyczny materiał, zapewniający dużą siłę stabilizacji. Usztywnienie fi szbinami z tyłu. Tylna część z przewiewnego materiału.

  Kod NFZ M.060.01, M.060.00

  Kup teraz 269,00
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa dla pań Lombax Lady

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa dla pań Lombax Lady

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Wskazania do zastosowania: Ryzyko nerwobóli lędźwiowych

  Kup teraz 280,00
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa Lombax High 35 lub 40 cm

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa Lombax High 35 lub 40 cm

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Dodatkowe paski ściągające do przodu i do tyłu umożliwiają dopasowanie siły zaciskania do pozycji ciała w danej chwili. Część grzbietowa z przewiewnego materiału Poromax®. Zapinanie przednie dwuczęściowe z uchwytami, ułatwiającymi zakładanie.

  Kup teraz 289,00
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa z gorsetem odciążającym Lombax Immo

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa z gorsetem odciążającym Lombax Immo

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Gorset odciążający wyjmowany, sztywny. Bardzo wysoka konstrukcja ortezy wykonanej z elastycznego materiału zapewniającego bardzo dobrą stabilizację. Dodatkowe paski ściągające (do przodu i do tyłu) pozwalają na dopasowanie siły stabilizacji do aktualnej pozycji ciała. Zapięcie z przodu ortezy, dwuczęściowe, z uchwytami ułatwiającymi zakładanie.

  Kup teraz 1 599,00
 • Gorset piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy do korekcji wad postawy Lombax Dorso

  dostępny

  Gorset piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy do korekcji wad postawy Lombax Dorso

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Strukturę aluminiową można dopasować do kształtu kręgosłupa i morfologi pacjenta. Możliwość regulacji wysokości gorsetu. Dodatkowe paski, regulujące siłę podtrzymywania. Dodatkowy pasek podtrzymujący na mostku.

  Kup teraz 479,00
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa Ortelcross

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa Ortelcross

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Przewiewny materiał elastyczny. Giętkie fiszbiny tylne.

  Kod NFZ M.060.01, M.060.00

  Kup teraz 200,01
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa Dynacross Activity

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa Dynacross Activity

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Przewiewny materiał elastyczny Combitex®. Giętkie fi szbiny tylne. Skrzyżowane paski materiałowe. Dodatkowe paski do regulacji siły zaciskania na plecach.

  Kup teraz 229,00
 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa Dynacross

  dostępny

  Orteza lędźwiowo-krzyżowa Dynacross

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Przewiewny materiał elastyczny Combitex®. Giętkie fi szbiny tylne. Skrzyżowane paski materiałowe. Dodatkowe paski do regulacji siły zaciskania na plecach.

  Kod NFZ M.060.01, M.060.00

  Kup teraz 209,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Nasze placówki

Zamów na ortopedio.pl i odbierz produkt bez dodatkowych opłat w jednym z 497 punktów stacjonarnych!

punkty stacjonarneSprawdź placówki

Opinie o sklepie

 • 97% klientów poleca nasz sklep9.1 / 10
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 587 opinii od 2012 roku.

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.