Thuasne

 • Przeciwodleżynowy podkład całkowicie odciążający stopy THUASNE

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Przeciwodleżynowy podkład całkowicie odciążający stopy THUASNE

  Podkładane pod pięty bardzo dobrze odciążają kończynę umożliwiając prawidłowe krążenie krwi. Ten rodzaj zabezpieczenia stosowany jest prewencyjnie u pacjentów o dużym lub umiarkowanym stopniu ryzyka oraz jako element wspomagający w trakcie leczenia istniejących odleżyn.Przezierny dla promieni X 70-140kV Specjalna pianka zabezpieczona powłoką poliuretanową.

  Kup teraz 145,00
 • Poduszka piankowa Cervi+ z pamięcią kształtu THUASNE

  dostępny

  Poduszka piankowa Cervi+ z pamięcią kształtu THUASNE

  Anatomiczna poduszka dostosowuje się do kształtu głowy i szyi, bez względu na to czy pacjent śpi na wznak czy na boku. Głowa zatapia się w piance : powierzchnia kontaktu ciała z podłożem zwiększa się a dzięki temu zmniejszana jest siła nacisku. Pianka zapamiętuje kształt głowy i wywiera delikatny ucisk przeciwny grawitacji : następuje poprawa krążenia krwi. Poduszka zmniejsza niewłaściwe obciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa i barków podczas snu, przeciwdziałając niepożądanym naprężeniom.3 letnia gwarancja na sprężystość pianki.

  Kup teraz 150,00
 • Poduszka do snu piankowo- żelowa THUASNE

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Poduszka do snu piankowo- żelowa THUASNE

  Wykonana jest z pianki o wysokiej sprężystości i specjalnej kieszeni z płynnym żelem. Zewnętrzna warstwa poduszki "podąża" za ruchem ciała. Pianka pod płynnym żelem zapewnia doskonałe rozłożenie ucisku związanego z wagą pacjenta. Pokrowiec jest nieprzemakalny i oddychający. Przepuszcza parę wodną zatem przeciwdziała gromadzeniu się potu na jego powierzchni.

  Kup teraz 330,00
 • Materac piankowy CLINICAL THUASNE

  produkt dostępny na zamówienie

  Materac piankowy CLINICAL THUASNE

  Materac Clinical służy jako zamiennik tradycyjnych materacy dla pacjentów przykutych do łóżka i wymagających zwiększonego komfortu (lub zabezpieczenia z uwagi na nietrzymanie). Jakość pianki o gęstości 35 kg/m3 gwarantuje komfort i wytrzymałość materaca. Dostarczany z pełnym pokrowcem wykonanym z oddychającej, nieprzemakalnej dzianiny poliuretanowej typu jersey.2 lata gwarancji na sprężystość pianki (wyłączając pokrowiec materaca).

  Kup teraz 399,00
 • Przeciwodleżynowy materac bąbelkowy zmiennociśnieniowy z kompresorem Thuasne

  dostępny

  Przeciwodleżynowy materac bąbelkowy zmiennociśnieniowy z kompresorem Thuasne

  Zmiennociśnieniowy materac służy jedynie jako nakładka na typowy materac łóżkowy i musi być przykrywany prześcieradłem.Dwie specjalne komory materaca napełniane są naprzemiennie w celu zróżnicowania ciśnienia wywieranego przez leżącego pacjenta. Ciśnienie napełnienia materaca dostosowuje się do wagi użytkownika.

  Kup teraz 189,00
 • Materac piankowy z pamięcią kształtu THUASNE

  produkt dostępny na zamówienie

  Materac piankowy z pamięcią kształtu THUASNE

  Pianka z pamięcią kształtu powraca do swojego pierwotnego kształtu powoli w odróżnieniu od normalnej pianki, której kształt powraca gwałtownie. Dzięki temu wywiera ona niewielki ucisk w miejscach wyniosłości kostnych.3 letnia gwarancja na sprężystość pianki.

  Kup teraz 999,00
 • Poduszka piankowa z pamięcią kształtu

  produkt dostępny na zamówienie

  Poduszka piankowa z pamięcią kształtu

  Poduszka przeciwodleżynowa która z powodzeniem stosowana jest w różnego rodzaju siedziskach oraz wózkach inwalidzkich, dzięki zastoswanemu wycięciu z tyłu, zapobiega powstawaniu odleżyn w okolicy kości krzyzowej i ogonowej.

  Kup teraz 388,93
 • Łóżko rehabilitacyjne HAYDN THUASNE

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Łóżko rehabilitacyjne HAYDN THUASNE

  Podstawowe łóżko medyczne, które zapewni poprawę komfortu osoby chorej, dzięki zastosowaniu elektrycznego sterowania w łatwy sposób ustawiamy pozycję najwygodniejszą dla pacjenta. Łóżko kolumnowe z silniczkami umieszczonymi w podgłówku i podnóżku. -3 elektrycznie sterowane funkcje: - Regulacja wysokości - Podnoszenie tułowia - Podnoszenie nóg -Dostępne z drewnianymi barierkami Milano lub metalowymi barierkami Paris. -Bardzo kompaktowe – można rozłożyć je na 4 części. -Każda z części waży nie więcej niż 22 kg. -Szybki montaż, bez użycia narzędzi. -Osłonięty mechanizm podnośnika

  Kup teraz 3 799,00
 • Łóżko rehabilitacyjne MANTOVANI THUASNE

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Łóżko rehabilitacyjne MANTOVANI THUASNE

  Podstawowe łóżko medyczne, które zapewni poprawę komfortu osoby chorej, dzięki zastosowaniu elektrycznego sterowania w łatwy sposób ustawiamy pozycję najwygodniejszą dla pacjenta. Łóżko kolumnowe z silniczkami umieszczonymi w podgłówku i podnóżku. -3 elektrycznie sterowane funkcje: - Regulacja wysokości - Podnoszenie tułowia - Podnoszenie nóg -Dostępne z drewnianymi barierkami Milano lub metalowymi barierkami Paris. -Bardzo kompaktowe – można rozłożyć je na 4 części. -Każda z części waży nie więcej niż 22 kg. -Szybki montaż, bez użycia narzędzi.

  Kup teraz 3 498,99
 • Kule dziecięce para THUASNE

  dostępny

  Kule dziecięce para THUASNE

  Miękka część dłoniowa. Światło odblaskowe z przodu i z tyłu części dłoniowej dla większego bezpieczeństwa w nocy. Nastawna wysokość części łokciowej. Końcówki minimalizujące odgłosy w trakcie chodzenia.

  Kup teraz 117,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.