Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Thuasne

Balkonik składany kroczący THUASNE

Balkonik składany kroczący THUASNE

Specjalne zawiasy wspomagają poruszanie się z balkonikiem (2 rodzaje kroków: długi i krótki). Łatwy do złożenia. Komfortowe uchwyty. Wysokość regulowana.

cena149,00 zł
Balkonik składany kroczący THUASNENastępny krok

Podpórka czterokołowa MOVE LIGHT

Podpórka czterokołowa MOVE LIGHT

Niezwykle lekka podpórka aluminiowa do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Siedzisko umożliwia odpoczynek podczas dłuższego spaceru. Możliwość złożenia i transportu nawet w małym bagażniku lub komunikacji miejskiej.

cena319,00 zł
Podpórka czterokołowa MOVE LIGHTNastępny krok

Wózek z podparciem pod plecy Classic Evolution THUASNE

Wózek z podparciem pod plecy Classic Evolution THUASNE

System szybkiego demontażu kół i składana rama umożliwiają łatwy transport wózka. Komfortowo wykończone, ognioodporne siedzisko zapewnia komfort i bezpieczeństwo użycia. Wysokie oparcie i możliwość precyzyjnego ustawienia kąta nachylenia. Wyjmowane podłokietniki, niższe od przodu, zapewniają łatwy dostęp do stołu bądź biurka. 24” koła pneumatyczne bądź pełne z systemem szybkiego mocowania. Przednie kółka pełne 8” x 1” lub pneumatyczne 8” x 2”. Dostępny w szerokościach siedziska 41 – 45 – 51 cm.

cena1 500,00 zł
Wózek z podparciem pod plecy Classic Evolution THUASNENastępny krok

Krzesło pod prysznic na kółkach

Krzesło pod prysznic na kółkach

Standardowe krzesło pod prysznic z kółkami ułatwiającymi transport pacjenta. Całość wykonana z aluminium, dzięki temu waga to tylko 8 kg.

cena799,00 zł
Krzesło pod prysznic na kółkachNastępny krok

Obrotowa ławka do wanny THUASNE

Obrotowa ławka do wanny THUASNE

• Ułatwia przemieszczanie pacjenta i kąpiel, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. • Siedzisko ławki obraca się o 360° i może być w łatwy sposób zablokowane co 90° za pomocą miękkiej dźwigni. • Bardzo stabilna dzięki pokrytym gumą stopkom, 2 poprzeczkom stabilizującym. • Aluminiowa rama, stalowe śruby, siedzisko z polietylenu o wysokiej gęstości (nie rdzewiejąca).

cena415,00 zł
Obrotowa ławka do wanny THUASNENastępny krok

Ławka kąpielowa z oparciem THUASNE

Ławka kąpielowa z oparciem  THUASNE

Uniwersalne siedzisko do wanny z oparciem. Dzięki regulowanej szerokości możliwość dostosowania do każdej większości wanien. Ławka może być w każdej chwili w łatwy sposób zdemontowana. Posiada szerokie, bardzo wygodne podłokietniki. Perforowane siedzisko umożliwia łatwy odpływ wody. Całość nierdzewna

cena399,00 zł
Ławka kąpielowa z oparciem  THUASNENastępny krok
Powrót na górę