Thuasne

 • Kule COMFORT para THUASNE

  dostępny

  Kule COMFORT para THUASNE

  Łączą komfort i bezpieczeństwo. Szeroka, miękka i anatomicznie wyprofilowana część dłoniowa zapewnia idealny rozkład obciążenia dłoni. Część łokciowa o regulowanej wysokości gwarantuje optymalne wsparcie przedramienia. Owal części łokciowej umożliwia pozostawienia kuli na przedramieniu np. w czasie otwierania drzwi.

  Kod NFZ P.118

  Kup teraz 139,00
  Realizuj wniosek NFZ od 118,00
 • Laska drewniana z zaokrąglonym uchwytem THUASNE

  dostępny

  Laska drewniana z zaokrąglonym uchwytem THUASNE

  Laski są eleganckie i lekkie oraz zabezpieczone twardym lakierem. Podczas otwierania drzwi, uchwyt zaokrąglony umożliwia zawieszenie laski na przedramieniu. Kształt „T” gwarantuje natomiast większy komfort w trakcie chodzenia. Kolor kasztanowy.

  Kup teraz 49,00
 • Laska drewniana z uchwytem T THUASNE

  dostępny

  Laska drewniana z uchwytem T THUASNE

  Laski są eleganckie i lekkie oraz zabezpieczone twardym lakierem. Podczas otwierania drzwi, uchwyt zaokrąglony umożliwia zawieszenie laski na przedramieniu. Kształt „T” gwarantuje natomiast większy komfort w trakcie chodzenia. Kolor kasztanowy.

  Kup teraz 59,00
 • Laska z uchwytem anatomicznym lewa lub prawa THUASNE

  dostępny

  Laska z uchwytem anatomicznym lewa lub prawa THUASNE

  Szeroki uchwyt laski zapewnia lepsze rozłożenie obciążenia dłoni i ułatwia chwyt. Wykonana z aluminium łączącego lekkość i wytrzymałość. Końcówki tłumiące odgłosy w trakcie chodzenia. Szeroki zakres regulacji wysokości.

  Kup teraz 69,00
 • Laska aluminiowa z uchwytem typu T standard lub składana THUASNE

  dostępny

  Laska aluminiowa z uchwytem typu T standard lub składana THUASNE

  Wykonana z aluminium gwarantującego lekkość i wytrzymałość. Miły w dotyku, komfortowy uchwyt drewniany. Wysokość regulowana. Końcówka tłumiąca odgłosy w trakcie chodzenia.

  Kup teraz 69,00
 • Balkonik składany THUASNE

  dostępny

  Balkonik składany THUASNE

  Lekka, łatwa do złożenia podpórka z komfortowymi uchwytami i regulowaną wysokoścą.

  Kup teraz 153,00
 • Balkonik składany kroczący THUASNE

  dostępny

  Balkonik składany kroczący THUASNE

  Specjalne zawiasy wspomagają poruszanie się z balkonikiem (2 rodzaje kroków: długi i krótki). Łatwy do złożenia. Komfortowe uchwyty. Wysokość regulowana.

  Kup teraz 149,00
 • Podpórka trójkołowa THUASNE

  dostępny

  Podpórka trójkołowa THUASNE

  Wyposażona w koszyk i tackę. Niezwykle zwrotna zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń (obrotowe przednie kółko). Anatomicznie ukształtowane uchwyty o regulowanej wysokości dają bardzo duży komfort. Hamulce spowalniające podczas poruszania się po pochyłości. Hamulec postojowy blokujący kółka na pochyłym terenie. Podpórka może być łatwo złożona do celów transportowych.

  Kup teraz 298,21
 • Podpórka czterokołowa MOVE LIGHT

  dostępny

  Podpórka czterokołowa MOVE LIGHT

  Niezwykle lekka podpórka aluminiowa do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Siedzisko umożliwia odpoczynek podczas dłuższego spaceru. Możliwość złożenia i transportu nawet w małym bagażniku lub komunikacji miejskiej.

  Kup teraz 319,00
 • Standardowy wózek CLASSIC LIGHT THUASNE

  dostępny

  Standardowy wózek CLASSIC LIGHT THUASNE

  Solidny i lekki wózek, bardzo łatwy do kierowania. Łatwy do pchania. Koła i podnóżki wózka można szybko zdemontować. Rama ważąca jedynie 9 kg może być łatwo przenoszona bądź przewożona w samochodzie. Podłokietniki są uchylne do tyłu. Komfortowo wyściełane, ognioodporne siedzisko zapewnia komfort i bezpieczeństwo użycia. 24” koła pneumatyczne bądź pełne z systemem szybkiego mocowania. Przednie kółka pełne 8” x 1” lub pneumatyczne 8” x 1”1/4”.

  Kup teraz 1 600,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.