Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 820Koszyk

TIMAGO

Timago International Group to wiodąca na polskim rynku firma branży rehabilitacyjnej i ortopedycznej, tworzona przez zespół specjalistów z zakresu medycyny i rehabilitacji, logistyki, a także handlu, w tym międzynarodowego. Jesteśmy czołową polska firmą specjalizującą się w wyrobach medycznych klasy I. Posiadamy wysokiej klasy asortyment produkowany ściśle według naszych założeń i wytycznych. Szeroka gama wyrobów obejmuje trzy główne linie produktowe: Mobility Care, Activity for daily living, Anatomic Support. Wysoka jakość produktów, stale rozwijane i poszerzane linie produktowe, pełne wsparcie sprzedażowe i logistyczne, dogodne warunki gwarancyjne oraz serwisowe ugruntowały nasza pozycję na rynku krajowym oraz dały podstawy do rozwijania się na arenie międzynarodowej. Wartością nadrzędną dla naszej firmy jest w pełni dbać o wygodę i bezpieczeństwo pacjentów - osób potrzebujących, oferując najwyższą jakość produktów - ich wykonanie, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Ciągłe poszerzanie gamy naszych produktów, tworzenie nowych linii i wzorów oraz stałe dążenie do zaspokojenia oczekiwań i potrzeb pacjentów w kraju i za granicą to nasze cele na najbliższe lata.


Ssak elektryczny przenośny 7E-C TIMAGO

Ssak elektryczny przenośny 7E-C TIMAGO

Ssak elektryczny przenośny służący do udrożnienia zablokowanych dróg oddechowych. Pompa próżniowa napędzana tłokiem eliminuje wytwarzanie oparów oraz konieczność lubrykacji, co zabezpiecza przed zakażeniem bakteryjnym. System próżniowy można dowolnie dostosować do trybu użytkownika. Wykonany z plastikowej obudowy co zapewnia najwyższą odporność na korozję oraz ułatwia konserwację. Niski poziom hałasu Niewielkie wymiary i waga Zasilanie sieciowe (gniazdko elektryczne)

cena499,00 zł
Ssak elektryczny przenośny 7E-C TIMAGONastępny krok

Kula łokciowa TIMAGO

Kula łokciowa TIMAGO

Kule to niezbędne przyrządy wspomagające poruszanie się dla osób z dysfunkcjami kończyn dolnych. Zadbaj o siebie i używaj sprzętu najwyższej jakości, wybierz kule Timago dostępne w wielu ciekawych kolorach. Timago International Group to działająca od 1997 roku polska firma dostarczająca sprzęt medyczny najwyższej jakości na rynek polski.

cena32,00 zł39,00 zł
Kula łokciowa TIMAGONastępny krok

Materac zmiennociśnieniowy, bąbelkowy z kompresorem MB-001-1

Materac zmiennociśnieniowy, bąbelkowy z kompresorem MB-001-1

Materac zmiennociśnieniowy wykonany z wytrzymałego PCV o strukturze bąbelkowej. Posiada poprzeczne komory, które są cyklicznie, naprzemiennie wypełniane powietrzem poprzez pompę zasilającą. Zestaw ten, poprzez cykliczną zmianę punktów podparcia osoby leżącej minimalizuje ucisk na części ciała najbardziej narażone na powstawanie odleżyn i pozwala na uniknięcie bądź zmniejszenie występowania uszkodzeń skóry.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.117
Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena199,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.59,70 zł

Materac zmiennociśnieniowy, bąbelkowy z kompresorem MB-001-1Następny krok

Kula łokciowa z miękkim uchwytem-różne kolory

Kula łokciowa z miękkim uchwytem-różne kolory

Kula inwalidzka łokciowa klasy Premium wykonana z aluminiowego trzonu oraz ergonomicznej rękojeści wykonanej w technologii bi-materiał z miękkim wykończeniem części chwytnej. Trzon z skokową regulacją długości zakończony został wysokiej jakości gumową nasadką. Wygodny uchwyt oraz zwiększony kąt łokciowy, dzięki któremu rozłożona zostaje siła nacisku na uchwyt pozwala na komfortowe, długoterminowe użytkowanie.

cena55,00 zł
Kula łokciowa z miękkim uchwytem-różne kolory Następny krok
Powrót na górę