Informujemy, że od dnia 25.11.2020 r. nasza infolinia będzie czynna w godzinach 8-16.
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

TIMAGO

Timago International Group to wiodąca na polskim rynku firma branży rehabilitacyjnej i ortopedycznej, tworzona przez zespół specjalistów z zakresu medycyny i rehabilitacji, logistyki, a także handlu, w tym międzynarodowego. Jesteśmy czołową polska firmą specjalizującą się w wyrobach medycznych klasy I. Posiadamy wysokiej klasy asortyment produkowany ściśle według naszych założeń i wytycznych. Szeroka gama wyrobów obejmuje trzy główne linie produktowe: Mobility Care, Activity for daily living, Anatomic Support. Wysoka jakość produktów, stale rozwijane i poszerzane linie produktowe, pełne wsparcie sprzedażowe i logistyczne, dogodne warunki gwarancyjne oraz serwisowe ugruntowały nasza pozycję na rynku krajowym oraz dały podstawy do rozwijania się na arenie międzynarodowej. Wartością nadrzędną dla naszej firmy jest w pełni dbać o wygodę i bezpieczeństwo pacjentów - osób potrzebujących, oferując najwyższą jakość produktów - ich wykonanie, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Ciągłe poszerzanie gamy naszych produktów, tworzenie nowych linii i wzorów oraz stałe dążenie do zaspokojenia oczekiwań i potrzeb pacjentów w kraju i za granicą to nasze cele na najbliższe lata.


Ssak elektryczny przenośny 7E-C TIMAGO

Ssak elektryczny przenośny 7E-C TIMAGO

Ssak elektryczny przenośny służący do udrożnienia zablokowanych dróg oddechowych. Pompa próżniowa napędzana tłokiem eliminuje wytwarzanie oparów oraz konieczność lubrykacji, co zabezpiecza przed zakażeniem bakteryjnym. System próżniowy można dowolnie dostosować do trybu użytkownika. Wykonany z plastikowej obudowy co zapewnia najwyższą odporność na korozję oraz ułatwia konserwację. Niski poziom hałasu Niewielkie wymiary i waga Zasilanie sieciowe (gniazdko elektryczne)

cena499,00 zł
Ssak elektryczny przenośny 7E-C TIMAGONastępny krok

Kula łokciowa TIMAGO

Kula łokciowa TIMAGO

Kule to niezbędne przyrządy wspomagające poruszanie się dla osób z dysfunkcjami kończyn dolnych. Zadbaj o siebie i używaj sprzętu najwyższej jakości, wybierz kule Timago dostępne w wielu ciekawych kolorach. Timago International Group to działająca od 1997 roku polska firma dostarczająca sprzęt medyczny najwyższej jakości na rynek polski.

cena32,00 zł39,00 zł
Kula łokciowa TIMAGONastępny krok

Materac zmiennociśnieniowy, bąbelkowy z kompresorem MB-001-1

Materac zmiennociśnieniowy, bąbelkowy z kompresorem MB-001-1

Materac zmiennociśnieniowy wykonany z wytrzymałego PCV o strukturze bąbelkowej. Posiada poprzeczne komory, które są cyklicznie, naprzemiennie wypełniane powietrzem poprzez pompę zasilającą. Zestaw ten, poprzez cykliczną zmianę punktów podparcia osoby leżącej minimalizuje ucisk na części ciała najbardziej narażone na powstawanie odleżyn i pozwala na uniknięcie bądź zmniejszenie występowania uszkodzeń skóry.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.117
cena400,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.120,00 zł

Materac zmiennociśnieniowy, bąbelkowy z kompresorem MB-001-1Następny krok

WÓZEK INWALIDZKI STALOWY WZMOCNIONY

WÓZEK INWALIDZKI STALOWY WZMOCNIONY

Wózek przeznaczony dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi. Napędzany siłą mięśni rąk użytkownika lub poprzez prowadzenie przez osobę towarzyszącą. Może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zalecany osobom o wadze do 225 kg

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.127
cena1 000,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.400,00 zł

WÓZEK INWALIDZKI STALOWY WZMOCNIONY Następny krok
Powrót na górę