Vermeiren

 • Skuter do użytku w terenie carpo 4

  Na zamówienie

  Skuter do użytku w terenie carpo 4

  Model carpo daje możliwość użytkowania pojazdu głównie do terenu dzieki zamontowaniu jednostki napędowej umożliwiającej jazdę z prędkością nawet do 17km/h. Bardzo wytrzymała i stylowa konstrukcja. Zamontowany przez producenta tryb ograniczenia prędkości spisuje się rewelacyjnie. Dodatkowym atutem jest bardzo czytelny i ergonomicznie panel sterowniczy.

  Kup teraz 12 200,00
 • Skuter do użytku w terenie carpo limited edition

  produkt dostępny na zamówienie

  Skuter do użytku w terenie carpo limited edition

  To ulepszony model względem swojego poprzednika w nowoczesnej odsłonie.Dzieki zamontowaniu jednostki napędowej umożliwiającej jazdę z prędkością nawet do 17km/h głównie nadaje się do terenu. W standardzie wyposażenia znalazł się ciekłokrystaliczny wyświetlacz informujący o takich parametrach jak: poziom naładowania baterii, temperatura powietrza, czas, oraz ewentualne awarie.  

  Kup teraz 12 900,00
 • Skuter do użytkowania w terenie mercurius 4

  Na zamówienie

  Skuter do użytkowania w terenie mercurius 4

  Mercurius to połączenie pojazdu zarówno do domu dzięki swojej zwrotności jak i do terenu dzieki zamontowaniu jednostki napędowej umożliwiającej jazdę z prędkością nawet do 15km/h. Bardzo wytrzymała i stylowa i komfortowa dla użytkowników konstrukcja. Zamontowany przez producenta tryb ograniczenia prędkości rewelacyjnie spisuje się zarówno w terenie jak i w pomieszczeniach.

  Kup teraz 13 000,00
 • Wózek inwalidzki dziecięcy Gemini 2

  dostępny

  Wózek inwalidzki dziecięcy Gemini 2

  Inwalidzki wózek dziecięcy Gemini 2 uznanego producenta - firmy vermeiren, to nowoczesny wózek o wielu możłiwościach adaptacyjnych. Możliwość wyjmowania siedziska i przenoszenia go na dodatkową stopę czyni go funkcjonalnym fotelikiem rehabilitacyjnym.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Łóżko manualne model 1035

  produkt dostępny na zamówienie

  Łóżko manualne model 1035

  Model 1035 to standardowe łóżko rehabilitacyjne o sterowaniu manualnym. Łóżko przeznaczone jest do pielęgnacji pacjenta w lecznictwie zarówno zamkniętym jak i w domu. Wykonanane z lekkiego lecz bardzo trwałego materiału co wpływa na możliwość długiego użytkowania.  

  Kup teraz 1 717,00
 • Balkonik rehabilitacyjny dla dzieci streeter

  dostępny

  Balkonik rehabilitacyjny dla dzieci streeter

  Balkonik rehabilitacyjny dla dzieci streeter to ceniony zarówno rpzez rodziców, dzieci  jak i lekarzy balkonik, którego niepodważalne atuty to mała waga oraz otwarta konstrukcja w kierunku poruszania się. Dziecko nie jest ograniczone od przodu żadną konstrukcją co pozytywnie wpływa na proces rehabilitacji.

  Kod NFZ P.123

  Kup teraz 450,00
  Realizuj wniosek NFZ od 282,00
 • Łóżko elektryczne trzysegmentowe model practic

  produkt dostępny na zamówienie

  Łóżko elektryczne trzysegmentowe model practic

  Kolejny model firmy vermeiren do zastosowania zarówno w mieszkaniu prywatnym jak i różnego rodzaju ośrodkach opieki medycznej oraz społecznej. Model ten wyróżnia zamontowane przez producenta w standardzie sterowanie za pomocą pilota. W produkcji łóżka wykorzystane zostały siłowniki i systemy sterujące firmy Linak.   

  Kup teraz 3 263,00
 • Łóżko elektryczne czterosegmentowe model luna basic

  produkt dostępny na zamówienie

  Łóżko elektryczne czterosegmentowe model luna basic

  Model luna basic to czterosegmentowa konstrukcja nadająca się do zastosowania zarówno w mieszkaniu prywatnym jak i różnego rodzaju ośrodkach opieki medycznej oraz społecznej. Model ten wyróżnia zamontowane przez producenta w standardzie sterowanie elektryczne za pomocą pilota, które ułatwia sterowanie zarówno przez osoby opiekujące się oraz samego pacjenta. Do produkcji łóżka wykorzystane zostały siłowniki i systemy sterujące firmy Linak.  Dodatkowo w standardzie wyposażenia system transportowy, który pozwala w łatwy sposób przestawianie i przechowywanie całego łóżka w komplecie.

  Kup teraz 3 444,99
 • Wózek inwalidzki specjalny z dodatkową funkcją toaletową 9300

  dostępny

  Wózek inwalidzki specjalny z dodatkową funkcją toaletową 9300

  Wózek sanitarny model 9300 jest konstrukcją , która łączy w sobie dwie funkcje : 1. Funkcję wózka  stabilizującego plecy i głowę. 2. Funkcję wózka toaletowego. • Wyposażony standardowo w bardzo wygodną , komfortową tapicerkę, • odchylane do 25° oparcie , skonstruowane w sposób umożliwiający samodzielne obsługiwanie przez użytkownika siedzącego na wózku (zarówno rozkładanie oparcia jak również składanie ), • odchylane do poziomu podnóżki z podparciem łydek, • pojemnik sanitarny pod siedziskiem, • tapicerowana podłużna zatyczka toaletowa siedziska. • demontowalne podłokietniki, • demontowalne całe oparcie.

  Kup teraz 1 999,00
 • Wózek inwalidzki Vermeiren Jazz S50

  dostępny

  Wózek inwalidzki Vermeiren Jazz S50

  Wózek inwalidzki wykonany ze stali precyzyjnej przeznaczony do transportowania lub samodzielnego poruszania się na niewielkich odległościach. Wózek znajduje się w refundacji NFZ i pokrywa ona 100% ceny. 

  Kup teraz 549,00 600,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.