Promocje

 • Najbliższa promocja na produkt kończy się za:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Materac przeciwodleżynowy, rurowy TIMAGO TGR-Y MR 001-3

   Na zamówienie

   Materac przeciwodleżynowy, rurowy TIMAGO TGR-Y MR 001-3

   Materac przeciwodleżynowy rurowy trójprzepływowy wykonany jest z wytrzymałego PCV z nylonem o strukturze poprzecznych komór. Materac jest cyklicznie i naprzemiennie wypełniany powietrzem wtłaczanym przez kompresor (pompę). Naprzemienne wypełnianie kolejnych komór zapobiega lub minimalizuje stały ucisk w miejscach najbardziej narażonych na powstawanie odleżyn.

   Kod NFZ P.117

   Kup teraz 649,00 709,00
   Realizuj wniosek NFZ od 429,00
  • Wózek inwalidzki Breezy BASIX z hamulcem bębnowym

   Dostępny (ok 7 dni roboczych)

   Wózek inwalidzki Breezy BASIX z hamulcem bębnowym

   Wózek aluminiowy z hamulcami bębnowymi, składany krzyżakowo z możliwością szybkiej regulacji wysokości, głębokości i długości siedziska.Wysuwane podłokietniki i podnóżki z regulacją kąta oraz oparcie z regulacją naprężenia można dostosowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu możliwe jest szybkie i łatwe osiągnięcie optymalnego rozwiązania.

   Kod NFZ P.129.00

   Kup teraz 1 700,00 2 220,00
  • Podpórka pod odcinek szyjny Relax Nex

   dostępny

   Podpórka pod odcinek szyjny Relax Nex

   Podpórki terapeutyczne pod odcinek szyjny kręgosłupa. Stabilizują lub odciążają odcinek szyjny: podczas ćwiczeń, w spoczynku. Wykonane są z miękkiej, elastycznej gumy poddającej się podczas obciążenia. Zapewniają wysoki komfort. Możliwość regulacji elastyczności poprzez zwiększenie lub zmniejszenie zawartości powietrza wewnątrz przyboru.

   Kup teraz 79,99 99,00
  • Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

   dostępny

   Aparat tulejkowy na podudzie WALK ON Flex

   Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy! Orteza Walk On® Flex jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym dla pacjentów cierpiących na słabe zgięcie grzbietowe, ponieważ pomaga im zachować niezbędną w codziennym życiu mobilność.

   Kod NFZ J.037.01, J.037.00

   Kup teraz 1 549,00 1 689,99
   Realizuj wniosek NFZ od 1 249,00
  • Stabilizator kolanowy Hg80 z Kevlarem (pasy stabilizujące i zawias trójosiowy)

   dostępny

   Stabilizator kolanowy Hg80 z Kevlarem (pasy stabilizujące i zawias trójosiowy)

   Stabilizator kolana Hg80 z zawiasami oraz pasami to znakomity produkt dla osób powracających do uprawiania sportu po cięższych kontuzjach takich jak zerwanie ACL. Zapewnia znakomitą stabilizację oraz rewelacyjnie przylega do kolana, przez co znacznie podnosi komfort użytkowania. Zawiasy osłonięte są dodatkowym materiałem co ma stanowić zabezpieczenie przed spowodowaniem urazu np przeciwnika podczas gry w piłkę nożną.

   Kup teraz 309,00 350,00
  • Balkonik czterokołowy Economic

   dostępny

   Balkonik czterokołowy Economic

   Podpórka czterokołowa Economic jest łatwa w prowadzeniu dla osób potrzebujących wsparcia po urazach lub osób starszych. Podpórka jest aluminiowa i składana, co bardzo ułatwia jej transport i przechowywanie. Wyposażona jest:w siedzisko z oparciem pozwalające na odpoczynek, wygodne, antypoślizgowe uchwyty z hamulcami oraz pojemną torbę na zakupy. Dodatkową ważną cechą są duże koła, które umożliwiają bezpieczne poruszanie się. Dodatkowo koła tylne wyposażone są w blokadę zapewniające stabilne wsparcie przy postoju. Economic jest poręczny, zwrotny, stabilny i może asystować nawet przy zakupach nowoczesnym starszym osobom.

   Kod NFZ P.123

   Kup teraz 299,00 319,00
   Realizuj wniosek NFZ od 151,00
  • Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS

   Czas realizacji 2-3 tyg

   Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS

   Eris to wszechstronny kompaktowy skuter, który daje możliwość doboru napędu i baterii do swojego stylu jazdy. Bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdza się w centrach handlowych oraz ruchliwych zatłoczonych centrach miast. Eris gwarantuje, że każda podróż nim da użytkownikowi poczucie przyjemności. Jasne oświetlenie ledowe to nie tylko prowizorka ale bezpieczne podróżowanie również w nocy.

   Kup teraz 7 499,00 7 999,00
  • Piłka rehabilitacyjna niebieska 28 cm 44230

   dostępny

   Piłka rehabilitacyjna niebieska 28 cm 44230

   Piłka rehabilitacyjna niebieska 28 ø  Gumowa gładka piłka o średnicy 28 cm, idealna do ćwiczeń i rehabilitacji. Pomaga rozbudować i wzmocnić mięśnie. Wykorzystywane również w ćwiczeniach koordynacji ruchowej. Wykorzystywane do ćwiczeń kręgosłupa oraz mięśni brzucha.

   Kup teraz 42,00 46,00
  • Oddychająca orteza stopowo goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną

   dostępny

   Oddychająca orteza stopowo goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną

   Orteza stopowo-goleniowa typu Walker firmy Timago to niezbędny narzędzie po urazach stawu kokowego i stopy w postaci skręceń od 2 stopnia, poprzez złamania/pęknięcia i urazy więzadeł a na zerwaniach ścięgna Achillesa kończąc. Orteza posiada regulację kąta zgięcia oraz stabilizację pneumatyczną, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do stopy. Jest idealnym zamiennikiem gipsu. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

   Kod NFZ J.037.01, J.037.00

   Kup teraz 300,00 369,00
  • Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   dostępny

   Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   Najczęstsze zastosowanie tej ortezy to urazy stawu ramiennego i łokciowego. Orteza odciąża wspomniane stawy i stabilizuje kończynę gorną do tułowia uniemożliwiając ruchy odwodzące w stawie ramiennym. Zapewnia doskonałe warunki do gojenia się więzadeł, ścięgień mięśni i innych struktur stawów. Produkt Refundowany

   Kup teraz 99,00 139,00
  • Krótka orteza stopowo-goleniowa Air Select (dawniej Pneumatic Walker Aircast)

   produkt na zamówienie

   Krótka orteza stopowo-goleniowa Air Select (dawniej Pneumatic Walker Aircast)

   Orteza ze specjalnym przeznaczeniem do leczenia urazow stopy. Przenaczona jest również dla osób, które z różnych względów nie mogą uzywać ortezy wysokiej.

   Kod NFZ J.037.01, J.037.00

   Kup teraz 490,00 590,00
   Realizuj wniosek NFZ od 190,00
  • Skuter elektryczny Sterling S700

   Czas realizacji 2-3 tyg

   Skuter elektryczny Sterling S700

   Od zakupów w centrum handlowym po wycieczki za miasto – nowe, luksusowe skutery S-Series marki STERLING są gotowe do każdej podróży. Dzięki szeregowi przydatnych funkcji, nadzwyczajnej dynamice jazdy i stylowemu wyglądowi, każdy znajdzie skuter inwalidzki S-Series dla siebie.

   Kup teraz 9 499,00 10 200,00
  • Wózek inwalidzki specjalny WHEELIE COMFORT

   dostępny

   Wózek inwalidzki specjalny WHEELIE COMFORT

   Wózek aluminiowy składany krzyżakowo o podwyższonym standardzie, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkownikowi, istnieje możliwość regulacji wysokości i głębokości siedziska oraz środka ciężkości. Podłokietniki o regulowanej długości oraz podnóżki z regulacją kąta można dopasować do indywidualnych potrzeb pacjenta.

   Kod NFZ P.130.00

   Kup teraz 3 000,00 3 300,00
  • Podnośnik rehabilitacyjny Eagle Vermeiren model 620

   Czas realizacji 2-3 tyg

   Podnośnik rehabilitacyjny Eagle Vermeiren model 620

   Podnośnik rehabilitacyjny Vermeiren model 620 to podnośnik o nośności do 150 kg ułatwiający transport chorego. Przydatny przy przesadzaniu, kąpieli, toalecie i innych czynnościach związanych z przemieszczeniem i transportem.

   Kup teraz 4 000,00 4 400,00
  • Stabilizator stawu skokowego Zamst A2-DX

   dostępny

   Stabilizator stawu skokowego Zamst A2-DX

   Najlepszy stabilizator stawu skokowego na polskim rynku z przeznaczenie głównie do sportów halowych. Stabilizator używany jest przez uznanych polskich sportowców tj Marcin Możdżonek czy międzynarodowych jak mistrz NBA Stephen Curry. Zamst A2-DX jest idealny dla osób cierpiących na nawykowe skręcenie stawu skokowego. 

   Kup teraz 199,00 229,00
  • Tutor łokciowy Epi Forsa Plus

   dostępny

   Tutor łokciowy Epi Forsa Plus

   Twój lekarz rozpoznał u Ciebie zapalenie nadkłykcia? Takie schorzenie to dość często występujący stan zapalny łokcia w miejscu, gdzie ścięgna łączą się z mięśniami.

   Kod NFZ L.050.01, L.050.00

   Kup teraz 109,00 129,00
  • Stabilizator stawu skokowego AirSport Aircast

   dostępny

   Stabilizator stawu skokowego AirSport Aircast

   Innowacyjny stabilizator dla aktywnych! Połączenie wyprofilowanych łusek usztywniających z obszytymi poduszkami powietrznymi zapewniają doskonałą stabilizację i wysoki komofort podczas zastosowania. Polecany dla osób aktywnych uprawiających sport, narażnonych na urazy stawu skokowego.

   Kod NFZ J.036.00, J.036.01

   Kup teraz 249,00 299,00
  • Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach+materac przeciwodleżynowy

   Na zamówienie

   Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach+materac przeciwodleżynowy

   Potrzebujesz zestawu, który pomoże Ci w pielęgnacji nad chorym członkiem rodziny lub pacjentem? Poniższy zestaw stworzyliśmy właśnie dla Ciebie abyś otrzymał to czego potrzebujesz po jak najkorzystniejszej cenie!

   Kup teraz 3 899,00 4 124,00
  • Wózek inwalidzki pokojowo terenowy model express 2000

   dostępny

   Wózek inwalidzki pokojowo terenowy model express 2000

   Składany wózek inwalidzki elektryczny Express pozwoli choremu na samodzielne przemieszczanie się w domu jak i na zewnątrz po równych powierzchniach. Zaleta w postaci możliwosci złożenia wózka czyni go łatwym w transporcie dlatego jest tak popularny.

   Kod NFZ P.130.00

   Kup teraz 6 999,00 7 500,00
   Realizuj wniosek NFZ od 3 999,00
  • Wózek terenowy model optimus 2

   dostępny

   Wózek terenowy model optimus 2

   To nowocześniejsza wersja starszego brata optimusa 1. Jedno co łączy oba modele to naped, który jest założony na przednią oś. Producent zadbał o nowy i nowoczesny wygląd. Zastosowano wiele możliwośći regulacji aby dopasować wózek do każdego użytkownika. Pojazd przeznaczony jest głównie do jazdy drogowo- terenowej, nawet w bardzo ciężkich warunkach radzi sobie rewelacyjnie. Z przodu zamontowane zostały dodatkowo reflektory halogenowe poprawiające widoczność w nocy. Zawieszenie amortyzatorowane zarówno z przodu jak i z tyłu.

   Kod NFZ P.130.00

   Kup teraz 21 000,00 22 900,00
   Realizuj wniosek NFZ od 18 000,00
  • Ściągacz na kolano Basic Line

   produkt na zamówienie

   Ściągacz na kolano Basic Line

   Początki firmy Rehband sięgają roku 1955 kiedy to firma zajmowała się produkcją m. in. bandaży używanych w rehabilitacji. W ciągu lat siedemdziesiątych XX wieku firma obrała nowy kierunek produkcji i skupiła się na tworzeniu produktów dla osób aktywnych walczących z kontuzjami. Dzisiaj Rehband jest częścią jednej z najbardziej uznanych firm na świecie produkujących zaopatrzenie ortopedyczne - niemieckiej firmy OttoBock. Produkty Rehband cechują się znakomitym wykonaniem, ciekawym i atrakcyjnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Tworzone są w oparciu o wiedzę lekarzy i fizjoterapeutów co zapewnia doskonałe efekty w ich stosowaniu.

   Kup teraz 64,00 75,00
  • Wózek inwalidzki Breezy UNIX

   dostępny

   Wózek inwalidzki Breezy UNIX

   Wózek podstawowy stalowy, składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Daje gwarancję ciągłej mobilności zarówno w domu, jak i poza nim.Dodtkowe wyposażenie w postacji unoszonych podnóżków, podłokietników o regulowanej wysokości, hamulców bębnowych czy akcesorii stabilizujących to tylko kilka z opcji i części, które mogą być wykorzystane we wszystkich produktach z rodziny X (UniX™, BasiX®,RubiX® i HeliX®).Gwarancja szybkiej, niezawodnej, opłacalnej i uproszczonej obsługi serwisowej.

   Kod NFZ P.127

   Kup teraz 600,00 800,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Punkty odbioru


Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 710 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.