56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Promocje

 • Najbliższa promocja na produkt kończy się za:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Opaska na kolano magnetyczna Direct Magnetic

   dostępny

   Opaska na kolano magnetyczna Direct Magnetic

   To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu kolanowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

   Kup teraz 199,00 229,00
  • Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

   dostępny

   Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

   To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu łokciowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

   Kup teraz 199,00 229,00
  • Wózek standardowy jazz S50 B69 B74

   dostępny

   Wózek standardowy jazz S50 B69 B74

   Wózek standardowy jazz S50 B69 B74 to  wysoka jakość i funkcjonalność w przystępnej cenie. Wózek Refundowany przez NFZ! Kod NFZ P.127.

   Kod NFZ P.127

   Kup teraz 799,00 950,00
   Realizuj wniosek NFZ od 199,00
  • Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL ProFIt-Extreme EB-SK/A

   produkt na zamówienie

   Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL ProFIt-Extreme EB-SK/A

   Stabilizator kolana ACL Profit to idealna opcja dla osób, które nie chcą odnowienia kontuzji podczas uprawiania sportu. Szczególnie zadowoleni z tego stabilizatora będą osoby jeżdżące na nartach, rolkach, deskorolce, rowerze czy uprawiający sporty halowe. Najważniejszą funkcją ortezy jest zabezpieczenie więzadeł ACL poprzez dodatkowe wzmocnienie oraz szyny boczne mające uchronić kolano przez niepożądanymi ruchami na boki.

   Kup teraz 219,00 249,00
  • Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach

   Na zamówienie

   Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach

   Potrzebujesz zestawu, który pomoże Ci w pielęgnacji nad chorym członkiem rodziny lub pacjentem? Poniższy zestaw stworzyliśmy właśnie dla Ciebie abyś otrzymał to czego potrzebujesz po jak najkorzystniejszej cenie!

   Kup teraz 3 699,00 3 999,00
  • Skuter do używania w terenie model saturnus 4

   Na zamówienie

   Skuter do używania w terenie model saturnus 4

   Saturnus 4 jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli spośród skuterów dostępnych na rynku. Oprócz nienagannemu wygladowi oferuje również niezwykłą stabilność w terenie oraz dużą mobilność w pomieszczeniach. 

   Kup teraz 8 999,00 10 788,99
  • Stabilizator nadgarstka Apollo z ujęciem kciuka BREG

   dostępny

   Stabilizator nadgarstka Apollo z ujęciem kciuka BREG

   Stabilizator nadgarstka Apollo jest wyprodukowany z lekkiego i bardzo wygodnego piankowego materiału. Posiada uniwersalny rozmiar co redukuje konieczność utrzymywania dużych zapasów na magazynie. Regulowane podwójne zamknięcie zapewnia kontrolę wkładania dla większego komfortu każdego pacjenta. Stabilizator nadgarstka z ujęciem kciuka posiada także możliwość indywidualnego regulowania taśmy wokół kciuka.

   Kup teraz 139,00 159,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9217

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9217

   LIMITOWANA EDYCJA! But o anatomicznym kształcie z miękkim, obszernym wnętrzem. Dodatkową rozciągliwość wnętrza otrzymano poprzez wszycie po bokach przyszwy elastycznych gumek. Szerokie wnętrze z miękkiej skóry posiada  minimalną ilością przeszyć. Anatomicznie wyprofilowana wymienna wkładka powoduje, że but ten idealnie nadaje się dla tzw. stóp wrażliwych. Oryginalne wkładki można zastąpić innymi np. specjalnie dobranymi do danej dysfunkcji.

   Kup teraz 199,00 219,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9290

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9290

   LIMITOWANA EDYCJA! Zabudowana lecz stosunkowo mocno podkrojona cholewka dobrze trzyma stopę a jednocześnie jest przewiewna. Komfort zakładania zapewniają szerokie, elastyczne gumki wszyte w górnej części przyszwy oraz dodatkowo z obu stron   w pasku piętowym. Wkładka skórzana  oddychająca, perforowana mocowana jest do podeszwy dodatkowo rzepem co zapobiega jej przesuwaniu. Możliwość wypięcia oryginalnej wkładki daje możliwość zastosowania w bucie tym np. wkładek wykonanych indywidualnie. Podeszwy elastyczne z systemem shock absorber łagodzącym moment kontaktu stopy z podłożem.

   Kup teraz 174,00 184,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9211

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9211

   Zasadnicza część cholewki wykonana z miękkiej perforowanej skóry zapewniającej dobrą wentylację. Wygodne zapinanie przy pomocy dwóch rzepów. Szerokie, wygodne wnętrze dodatkowo dla większego komfortu podszyte miękką dzianiną. Minimalna ilość szwów wewnętrznych, miękkie obszerne wnętrze oraz anatomicznie wyprofilowana wymienna wkładka powodują, że but ten idealnie nadaje się dla tzw. stóp wrażliwych.

   Kup teraz 222,00 249,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9218

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9218

     Zabudowany przód wykonany w przeważającej większości ze skóry naturalnej. Podkrojona z obu stron cholewka uszyta została z elastycznej skóry ekologicznej. Buty posiadają bardzo komfortową, miękką wyściółkę ze sprężystej pianki lateksowej.

   Kup teraz 189,00 209,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9219

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9219

     Zasadnicza część cholewki wykonana z miękkiej perforowanej skóry zapewniającej dobrą wentylację. Wygodne zapinanie przy pomocy szerokiego rzepa. Minimalna ilość szwów wewnętrznych, miękkie obszerne wnętrze oraz anatomicznie wyprofilowana wymienna wkładka powodują, że but ten idealnie nadaje się dla tzw. stóp wrażliwych. Oryginalne wkładki można zastąpić innymi np. specjalnie dobranymi do danej dysfunkcji.

   Kup teraz 199,00 229,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9210

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9210

     Perforowana przewiewna cholewka wykonana z jednego kawałka skóry. Brak szwów wewnątrz niweluje prawdopodobieństwo otarć. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających.

   Kup teraz 182,00 202,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9212

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9212

     Perforowany przewiewny przód połączony z bokami cholewki szerokimi, elastycznymi gumkami. Dzięki temu buty łatwo się zakłada jak również dobrze trzymają się na stopach. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających.

   Kup teraz 199,00 219,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9213

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9213

     Przód buta wykonany z połączenia skóry z rozciągliwym stretchem. Zastosowanie stretchu w okolicy palucha oraz palca małego daje komfort stopie z niektórymi deformacjami palców np. halluxami lub zmianami w obrębie palca V – go. Zapięcie jest kombinacją rzepa oraz paska z klamerką co daje łatwe zapinanie oraz zwiększa możliwość regulacji. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających

   Kup teraz 189,00 199,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9216

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9216

     Przód buta wykonany z elastycznej skóry ekologicznej bez żadnych przeszyć wewnątrz co minimalizuje ryzyko otarć. Czubek wzmocniony otokiem ze skóry. Wyściełana skórą wyjmowana wkładka wykonana jest z tzw. leniwej pianki, która jest tworzywem o doskonałych właściwościach odciążających  

   Kup teraz 174,00 184,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9291

   produkt na zamówienie

   Buty profilaktyczne damskie model 9291

     Zabudowana perforowana cholewka łącząca się z paskiem piętowym szerokimi, elastycznymi gumkami, które ułatwiają zakładanie oraz powodują, że but stabilnie trzyma się stopy. Posiada bardzo komfortową, miękką wyściółkę ze sprężystej  pianki lateksowej oraz dodatkowe odciążenia okolicy ścięgna Achillesa wykonane z tejże pianki.

   Kup teraz 169,00 179,00
  • Buty profilaktyczne damskie model 9397

   dostępny

   Buty profilaktyczne damskie model 9397

     Półbut damski wykonany z połączenia skóry licowej ze strechem. Strech ze względu na bardzo dobre właściwości elastyczne wykorzystano w zasadniczej części cholewki. Miękkie obszerne wnętrze oraz anatomicznie wyprofilowana wymienna wkładka powodują, że but ten idealnie nadaje się dla tzw. stóp wrażliwych (halluxy, palce młotkowate ) Wkładki wykonane z mikrofibry na bazie pianki PU. Są to wkładki profilaktyczne  typu korytkowego podpierające łuki podłużne stóp oraz odciążające guzy piętowe. W połączeniu z elastyczną podeszwą dobrze pochłaniają wstrząsy powstałe podczas kontaktu stopy z podłożem. Dodatkową zaletą jest fakt, że wkładki są wyjmowane. Można więc w razie potrzeby wymienić je na inne np. indywidualnie dobrane do dysfunkcji. Miękkie wykończenie zapiętków  grubą warstwą pianki daje odciążenie dla ścięgien Achillesa.  

   Kup teraz 222,00 232,00
  • Orteza stawu łokciowego strong Core Line

   produkt na zamówienie

   Orteza stawu łokciowego strong Core Line

   Zastosowanie: wspomaganie stabilizacji stawu łokciowego w sporcie

   Kup teraz 162,00 179,00
  • Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną Pneumatic ROM Timago Walker

   dostępny

   Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną Pneumatic ROM Timago Walker

   Orteza stopowo-goleniowa typu Walker firmy Timago to niezbędny narzędzie po urazach stawu kokowego i stopy w postaci skręceń od 2 stopnia, poprzez złamania/pęknięcia i urazy więzadeł a na zerwaniach ścięgna Achillesa kończąc. Orteza posiada regulację kąta zgięcia oraz stabilizację pneumatyczną, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do stopy. Jest idealnym zamiennikiem gipsu. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

   Kod NFZ J.037.01, J.037.00

   Kup teraz 219,00 300,00
  • Wózek inwalidzki pokojowo terenowy model express 2000

   dostępny

   Wózek inwalidzki pokojowo terenowy model express 2000

   Składany wózek inwalidzki elektryczny Express pozwoli choremu na samodzielne przemieszczanie się w domu jak i na zewnątrz po równych powierzchniach. Zaleta w postaci możliwosci złożenia wózka czyni go łatwym w transporcie dlatego jest tak popularny.

   Kod NFZ P.130.00

   Kup teraz 5 999,00 7 000,00
   Realizuj wniosek NFZ od 2 999,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Punkty odbioru


Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 97% klientów poleca nasz sklep4.8 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 899 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.