Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 82Infolinia czynna:
8:00 - 18:00

Promocje

Łóżko elektryczne czterosegmentowe model luna basic

Łóżko elektryczne czterosegmentowe  model luna basic
1 opinie

Model luna basic to czterosegmentowa konstrukcja nadająca się do zastosowania zarówno w mieszkaniu prywatnym jak i różnego rodzaju ośrodkach opieki medycznej oraz społecznej. Model ten wyróżnia zamontowane przez producenta w standardzie sterowanie elektryczne za pomocą pilota, które ułatwia sterowanie zarówno przez osoby opiekujące się oraz samego pacjenta. Do produkcji łóżka wykorzystane zostały siłowniki i systemy sterujące firmy Linak.  Dodatkowo w standardzie wyposażenia system transportowy, który pozwala w łatwy sposób przestawianie i przechowywanie całego łóżka w komplecie.

cena 2 399,00 zł 2 999,00 zł
Łóżko elektryczne czterosegmentowe  model luna basicNastępny krok

Trener dłoni Thera-Band X-Trainer opór do wyboru

Trener dłoni Thera-Band X-Trainer opór do wyboru

Trener dłoni Thera-Band® Xtrainer jest podstawowym przyborem wykorzystywanym w terapii dłoni. Dzięki różnym stopniom oporu trener może zostać wykorzystany podczas terapii pacjentów w każdej fazie rehabilitacji.

cena 69,00 zł 85,01 zł
Trener dłoni Thera-Band X-Trainer opór do wyboruNastępny krok

Ochraniacze na pięty Salvapad (komplet 2 szt)

Ochraniacze na pięty Salvapad (komplet 2 szt)
3 opinie

Produkty Salvapad zostały wykonane z oddychającej, syntetycznej tkaniny (sztucznej wełny o włosiu 20mm) zapewniającej odciążenie, komfort oraz odpowiednie odprowadzenie wilgoci ze skóry. Przeznaczone są do ograniczenia lub zniwelowania prawdopodobieństwa wystąpienia uszkodzenia skóry (odleżyn) spowodowanego nadmiernym uciskiem części ciała o podłoże lub obrzeża łóżka. Stosowane są zarówno w profilaktyce, jak i terapii przeciwodleżynowej. Dzięki wykorzystaniu sztucznej wełny i poliamidowego weluru produkty są trwałe i estetyczne, a zarazem łatwe w czyszczeniu (pranie w temp. Do 60oC). Cena obejmuje zestaw 2 szt.

cena 49,00 zł 57,00 zł
Ochraniacze na pięty Salvapad (komplet 2 szt)Następny krok

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC PATELLADYN

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC PATELLADYN

Orteza stawu kolanowego PATELLADYN posiada silikonowy pierścień  pasywnie mobilizujący i centralizujący rzepkę w stawie rzepkowo-udowym, w którym wykonywany jest ruch ślizgowy. Skierowany do wewnątrz dociąg za pośrednictwem umieszczonej pod rzepką części silikonowego pierścienia wywołuje ucisk na więzadło rzepki. Ucisk ten stymuluje czucie proprioceptywne, a w efekcie rzepka może być aktywnie (mięśniowo) sprowadzana do prawidłowej pozycji lub w niej utrzymywana.

cena 179,00 zł 199,00 zł
Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC PATELLADYNNastępny krok

Stabilizator kolanowy Hg80 z Kevlarem (pasy stabilizujące i zawias trójosiowy)

Stabilizator kolanowy Hg80 z Kevlarem (pasy stabilizujące i zawias trójosiowy)
47 opinie

Stabilizator kolana Hg80 z zawiasami oraz pasami to znakomity produkt dla osób powracających do uprawiania sportu po cięższych kontuzjach takich jak zerwanie ACL. Zapewnia znakomitą stabilizację oraz rewelacyjnie przylega do kolana, przez co znacznie podnosi komfort użytkowania. Zawiasy osłonięte są dodatkowym materiałem co ma stanowić zabezpieczenie przed spowodowaniem urazu np przeciwnika podczas gry w piłkę nożną.

cena 249,00 zł 339,00 zł
Stabilizator kolanowy Hg80 z Kevlarem (pasy stabilizujące i zawias trójosiowy)Następny krok

Opaska na kolano magnetyczna Direct Magnetic

Opaska na kolano magnetyczna Direct Magnetic

To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu kolanowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

cena 199,00 zł 229,00 zł
Opaska na kolano magnetyczna Direct MagneticNastępny krok

Taśma lateksowa do ćwiczeń Thera-Band - 2,5 m (do wyboru taśma: żółta, zielona, czerwona, niebieska)

Taśma lateksowa do ćwiczeń Thera-Band - 2,5 m (do wyboru taśma: żółta, zielona, czerwona, niebieska)
2 opinie

Chcesz poprawić swoją siłę, równowagę, stabilizację a nie chcesz robić z domu studia fitness? Wypróbuj ćwiczeń z taśmą Thera-Band - jednym z najbardziej uniwersalnych a zarazem najbardziej skutecznych przyborów do ćwiczeń domowych i rehabilitacji. Mnogość oporów (oznaczonych kolorami), niewielkie rozmiary oraz duży wybór w zakresie długości taśm powodują, że elastyczne taśmy Thera-Band to jeden z najchętniej wybieranych przyborów do prowadzenia ćwiczeń.

cena 39,00 zł 49,64 zł
Taśma lateksowa do ćwiczeń Thera-Band - 2,5 m (do wyboru taśma: żółta, zielona, czerwona, niebieska)Następny krok

Wózek specjalny model normandie

Wózek specjalny model normandie
3 opinie

Bardzo wygodny wózek pielęgnacyjny przeznaczony do stabilizacji głowy i pleców dla osób starszych, po paraliżach czterokończynowych , udarach i leżących, przebywających zarówno w mieszkaniach jak i domach pomocy społecznej.  Występuję w wersji XXL- waga nawet do 350 kg

cena 1 599,00 zł 1 999,00 zł
Wózek specjalny model normandieNastępny krok

Botki profilaktyczne damskie model 9275

Botki profilaktyczne damskie model 9275

Botek zimowy ocieplony. Wykonany na kopycie o podwyższonej tęgości (H). Cholewka buta wykonana z połączenia wysokiej gatunkowo skóry bydlęcej obuwniczej (przyszwa oraz zapiętek) ze skóra bydlęca odzieżową z której uszyta jest zasadnicza część cholewki. Komponenta skóry odzieżowej daje możliwość wykonania bardzo miękkich i komfortowych cholewek z jednoczesnym fantazyjnym drapowaniem w postaci ozdobnych marszczeń. Cholewka zapinana na bardzo nisko wszyty zamek dający możliwość głębokiego otwarcia cholewki i wygodnego założenia buta. Od strony przyśrodkowej w okolicy zamka cholewka posada klinowo wszytą gumkę dającą możliwość dopasowania się tęgości cholewki do obwodu goleni. Noski butów stosunkowo szerokie oraz wysokie dające duży komfort użytkowania obuwia stopom z drobnymi deformacjami palców oraz śródstopia.

cena 279,00 zł 299,00 zł
Botki profilaktyczne damskie model 9275Następny krok

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9002

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9002
3 opinie

Trzewiki ocieplone (zimowe) zapinane na zamek błyskawiczny z dodatkową regulacją zapinania w postaci rzepów. Wykonane ze skóry bydlęcej. Ocieplenie flauszowe. Obuwie wykonane na podwyższonej tęgości kopyta (H). Specjalna konstrukcja obuwia: nisko wszyty zamek (dochodzący praktycznie do samej podeszwy) oraz przedłużone rzepy powodują, że but ten jest głęboko otwierany przez co jest łatwo wzuwalny przez osoby z usztywnionym stawem skokowym lub problemami kręgosłupowymi ograniczającymi ruchomość samego pacjenta. Wydłużone rzepy dają duże możliwości dopasowania obuwia w przypadku nóg o zmiennej tęgości (obrzęki, opuchlizny). Dodatkowe przeszycia końcowych segmentów rzepów, które pacjentka może przyciąć zwiększają możliwości dopasowania obuwia. Obuwie o szerokim przodostopiu oraz wysokich noskach. Podeszwy o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych z uwagi na gruby bieżnik jak również o dobrych walorach izolacyjnych–gruba podeszwa daje dobrą izolację stopy od zmarzniętego podłoża.

cena 279,00 zł 294,00 zł
Trzewiki profilaktyczne damskie model 9002Następny krok

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9832

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9832
1 opinie

Trzewik zimowy z wysoką cholewką zapinany na zamek błyskawiczny. Bardzo dobrze ocieplony. Ocieplenie flauszowe Wykonany również na kopycie o podwyższonej tęgości H. Wykonany z połączenia wysokiej jakości bydlęcej skóry obuwniczej ze skóra odzieżową bydlęcą, którą z uwagi na jej miękkość oraz elastyczność można fantazyjnie drapować (fałdy i marszczenia na cholewce). Jak w poprzednim modelu również te buty posiadają szerokie przodostopie oraz wysokie noski–niezbędne elementy obuwia na stopę wrażliwą. Zakładki: w części tylnej–piętowa oraz w palcach–podnosek wykonane są z tworzyw termoplastycznych dopasowujących się do kształtu stopy pod wpływem temperatury. Cholewki w górnej części po stronie przyśrodkowej ( obok zamków) mają wszyte gumki, których zadaniem jest zwiększenie tęgości cholewki w razie konieczności zaopatrzenia pacjentki o tęższych łydkach. Podeszwy o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych z uwagi na gruby bieżnik jak również o dobrych walorach izolacyjnych–gruba podeszwa daje dobrą izolację stopy od zmarzniętego podłoża.

cena 309,00 zł 329,00 zł
Trzewiki profilaktyczne damskie model 9832Następny krok

Obuwie profilaktyczne damskie model 9092

Obuwie profilaktyczne damskie model 9092

Botek ocieplony. Tęgość H. Szeroka fizjologiczna forma sprawia, że but ten posiada obszerne, pojemne wnętrze komfortowe dla tzw. ''stóp wrażliwych''. Cholewki miękkie z koziej skóry zapinane na zamek. Wnętrze buta ocieplone flauszem. Wyściółkę buta stanowi wyjmowana ocieplana flauszowa wkładka. Podeszwa elastyczna z kauczuku termo formowalnego o dobrych właściwościach izolujących od zmarzniętego podłoża.

cena 279,00 zł 299,00 zł
Obuwie profilaktyczne damskie model 9092Następny krok

Wózek terenowy model optimus 2

Wózek terenowy model optimus 2
4 opinie

To nowocześniejsza wersja starszego brata optimusa 1. Jedno co łączy oba modele to naped, który jest założony na przednią oś. Producent zadbał o nowy i nowoczesny wygląd. Zastosowano wiele możliwośći regulacji aby dopasować wózek do każdego użytkownika. Pojazd przeznaczony jest głównie do jazdy drogowo- terenowej, nawet w bardzo ciężkich warunkach radzi sobie rewelacyjnie. Z przodu zamontowane zostały dodatkowo reflektory halogenowe poprawiające widoczność w nocy. Zawieszenie amortyzatorowane zarówno z przodu jak i z tyłu.

RefundacjaRefundacja NFZ Kod NFZ P.130.00
cena 21 999,00 zł 22 900,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. 19 900,00 zł

Wózek terenowy model optimus 2Następny krok

Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

Orteza kciuka AM-D-04 podtrzymuje staw siodełkowy i śródręczno-nadgarstkowy kciuka dzięki specjalnej anatomicznie wyprofilowanej wkładce metalowej. Stawy są w całości otoczone przez stabilizator, dzięki czemu podlegają pełnej ochronie. 

cena 57,00 zł 62,00 zł
Orteza odwodząca kciuk AM-D-04Następny krok

Opaska elastyczna stawu nadgarstkowego - komplet 2 szt.

Opaska elastyczna stawu nadgarstkowego - komplet 2 szt.

Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: zmiany zwyrodnieniowe, stany reumatyczne, zapobiega obrzękom.

cena 19,90 zł 27,90 zł
Opaska elastyczna stawu nadgarstkowego - komplet 2 szt.Następny krok

Podpórka czterokołowa aluminiowa YOLA

Podpórka czterokołowa aluminiowa YOLA
5 opinie

Podpórka czterokołowa o nowoczesnym wyglądzie wykonana z wytrzymałego aluminium. Konstrukcja opiera się na ramie krzyżakowej oraz owalnym przekroju rurek, dzięki czemu znacznie podwyższona została wytrzymałość na nacisk. Powlekana farbą z metalicznym połyskiem. Wyposażona w hamulce z zaciskiem postojowym, wytrzymałe siedzisko z oparciem, podręczną torbę. Posiada pełne koła o wąskim przekroju i średnicy 8” wykonane z materiału o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie z funkcją składania do transportu.

RefundacjaRefundacja NFZ Kod NFZ P.123
cena 415,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. 247,00 zł

Podpórka czterokołowa aluminiowa YOLANastępny krok

Kamizelka uciskowa - model Adam

Kamizelka uciskowa - model Adam
4 opinie

Produkty polskiego producenta Pani Teresa® todoskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: po zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej,rekonstrukcyjnej,plastycznej np. po liposukcji

cena 299,00 zł 433,51 zł
Kamizelka uciskowa - model AdamNastępny krok

Opaska podrzepkowa na kolano

Opaska podrzepkowa na kolano
2 opinie

Opaska podrzepkowa na przypadłość zwaną kolanem skoczka, chorbę Osgood-Schlattera lub poprostu bolesność więzadła pod rzepką. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.  

cena 49,00 zł 79,00 zł
Opaska podrzepkowa na kolanoNastępny krok

Obuwie Scholl Air Bag

Obuwie Scholl Air Bag

Nazwa: Air Bag Kod: F215281065 Kolor: Brąz Typ: Unisex Rodzaj: Klapki Tęgość: F Materiał: Skóra naturalna Technologia: Adapta Dostępne ozmiary: 38

cena 239,00 zł 329,00 zł
Obuwie Scholl Air BagNastępny krok

Obuwie Scholl New Massage

Obuwie Scholl New Massage

Nazwa: New Massage Kolor: Granatowy/ Biały Typ: Damski Rodzaj: Klapki Tęgość: F Materiał: PCV Technologia: Fitness Rozmiary: 36-42  

cena 115,00 zł 145,00 zł
Obuwie Scholl New MassageNastępny krok

Orteza lędźwiowo-krzyżowa wzmocniona Lombaskin

Orteza lędźwiowo-krzyżowa wzmocniona Lombaskin

Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Cechy produktu: Materiał elastyczny Combitex® - paski, zapinane na krzyż. Fiszbiny po stronie pleców. Niezwykle lekka struktura dająca efekt drugiej skóry. Specjalne uchwyty na dłoń i kciuk ułatwiają zakładanie ortezy.

cena 249,00 zł 299,00 zł
Orteza lędźwiowo-krzyżowa wzmocniona LombaskinNastępny krok

Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

Samoregulujący stabilizator kolana firmy Mueller z otworem na rzepkę, który utrzymuje ją we właściwej pozycji. Skrzyżowane paski elastyczne nad i po kolanem oraz fiszbiny boczne zapewniają dobrą stabilizację. 

cena 129,00 zł 149,00 zł
Samoregulujący stabilizator kolana MuellerNastępny krok

Obuwie Scholl Heaven

Obuwie Scholl Heaven

Nazwa: Heaven Kod: F230091004 Kolor: Czerwony Typ: Damski Rodzaj: Sandałki Tęgość: b.d. Materiał: Skóra naturalna Technologia: Adapta Rozmiary: 36-46  

cena 215,00 zł 265,00 zł
Obuwie Scholl HeavenNastępny krok

Obuwie Scholl Lisbon 2.0

Obuwie Scholl Lisbon 2.0
1 opinie

Nazwa: New Lisbon Kod: F239441004 Kolor: Beż/ Czarny Typ: Damski Rodzaj: Sandałki Tęgość: F Materiał: Skóra cieleca Technologia: Memory Cushion Rozmiary: 36-42    

cena 244,98 zł 280,10 zł
Obuwie Scholl Lisbon 2.0Następny krok

Balkonik czterokołowy Economic

Balkonik czterokołowy Economic
11 opinie

Podpórka czterokołowa Economic jest łatwa w prowadzeniu dla osób potrzebujących wsparcia po urazach lub osób starszych. Podpórka jest aluminiowa i składana, co bardzo ułatwia jej transport i przechowywanie. Wyposażona jest:w siedzisko z oparciem pozwalające na odpoczynek, wygodne, antypoślizgowe uchwyty z hamulcami oraz pojemną torbę na zakupy. Dodatkową ważną cechą są duże koła, które umożliwiają bezpieczne poruszanie się. Dodatkowo koła tylne wyposażone są w blokadę zapewniające stabilne wsparcie przy postoju. Economic jest poręczny, zwrotny, stabilny i może asystować nawet przy zakupach nowoczesnym starszym osobom.

cena 248,00 zł 299,00 zł
Balkonik czterokołowy EconomicNastępny krok

Orteza na paluch koślawy hallux

Orteza na paluch koślawy hallux
8 opinie

Funkcjonalna orteza na paluch koslawy (hallux) do stosowania w dzień i w nocy! Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

cena 65,00 zł 89,00 zł
Orteza na paluch koślawy halluxNastępny krok

Stabilizator nadgarstka Green

Stabilizator nadgarstka Green
24 opinie

Komfortowy stabilzator pasujący do najsmuklejszego nadgarstka. Stworzony z surowców wtórnych aby wspomóc terapię. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

cena 95,00 zł 123,00 zł
Stabilizator nadgarstka GreenNastępny krok

Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego GenuAction

Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego GenuAction

Uprawiasz amatorsko sport? Miałeś kontuzję i poszukujesz wsparcia dla kolana? Polecamy GenuAction dzięki któremu pewniej poczujesz się na parkiecie, lodowisku czy ścieżce biegowej. Opaska wykonana z trójwymiarowej tkaniny z elementami stymulującymi staw.

cena 89,00 zł 109,00 zł
Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego GenuAction Następny krok

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux
2 opinie

Taurus Lux łączy funkcjonalną konstrukcję z doskonałą jakością. Atrakcyjny wygląd łóżka zapewnia estetyczna drewniana obudowa. Obniżane leże gwarantujące wygodę sprawia, że...

cena 3 199,00 zł 3 699,00 zł
Łóżko rehabilitacyjne Taurus LuxNastępny krok

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL ProFIt-Extreme EB-SK/A

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL ProFIt-Extreme EB-SK/A
4 opinie

Stabilizator kolana ACL Profit to idealna opcja dla osób, które nie chcą odnowienia kontuzji podczas uprawiania sportu. Szczególnie zadowoleni z tego stabilizatora będą osoby jeżdżące na nartach, rolkach, deskorolce, rowerze czy uprawiający sporty halowe. Najważniejszą funkcją ortezy jest zabezpieczenie więzadeł ACL poprzez dodatkowe wzmocnienie oraz szyny boczne mające uchronić kolano przez niepożądanymi ruchami na boki.

cena 239,00 zł 249,00 zł
Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL ProFIt-Extreme EB-SK/ANastępny krok

Botki profilaktyczne damskie model 9139

Botki profilaktyczne damskie model 9139
6 opinie

Botek niski ocieplony. Wykonany na kopycie o podwyższonej tęgości (H). Przyszwa wraz z otokiem, zapiętki, języki oraz wykończenie kołnierzy cholewek wykonane ze skóry bydlęcej licowej. Boczne i środkowe panele cholewki uszyte ze skóry bydlęcej typu nubuk. Cholewka posiada zarówno zamek z boku od strony przyśrodkowej jak i sznurowanie w przedniej części przyszwy. Takie rozwiązanie powoduje, że ten model buta jest bardzo łatwo wzuwalny gdyż można cholewkę głęboko otworzyć. Jest to nie bez znaczenia w przypadku zniekształceń oraz zmian zwyrodnieniowych stawu skokowego powodujących utrudnione zginanie grzbietowe oraz podeszwowe stopy a tym samym trudność w założeniu obuwia. Głęboko wszyte sznurowanie przedniej części cholewki daje też dużą możliwość regulacji tęgości buta. W przypadku stóp puchnących czy mających tendencje do zmian tęgości w ciągu dnia, pacjentka luzując lub zaciągając sznurowadło może dopasować obuwie do aktualnych potrzeb i wymagań stopy. Botek posiada szerokie i wysokie przodostopie ( wysokie noski).

cena 269,00 zł 289,00 zł
Botki profilaktyczne damskie model 9139Następny krok

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9832

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9832

Trzewik zimowy z wysoką cholewką zapinany na zamek błyskawiczny. Bardzo dobrze ocieplony. Ocieplenie flauszowe Wykonany również na kopycie o podwyższonej tęgości H. Wykonany z połączenia wysokiej jakości bydlęcej skóry obuwniczej ze skóra odzieżową bydlęcą, którą z uwagi na jej miękkość oraz elastyczność można fantazyjnie drapować (fałdy i marszczenia na cholewce). Jak w poprzednim modelu również te buty posiadają szerokie przodostopie oraz wysokie noski–niezbędne elementy obuwia na stopę wrażliwą. Zakładki: w części tylnej–piętowa oraz w palcach–podnosek wykonane są z tworzyw termoplastycznych dopasowujących się do kształtu stopy pod wpływem temperatury. Cholewki w górnej części po stronie przyśrodkowej ( obok zamków) mają wszyte gumki, których zadaniem jest zwiększenie tęgości cholewki w razie konieczności zaopatrzenia pacjentki o tęższych łydkach. Podeszwy o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych z uwagi na gruby bieżnik jak również o dobrych walorach izolacyjnych–gruba podeszwa daje dobrą izolację stopy od zmarzniętego podłoża.

cena 339,00 zł 360,00 zł
Trzewiki profilaktyczne damskie model 9832Następny krok

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9002

Trzewiki profilaktyczne damskie model 9002

Trzewiki ocieplone (zimowe) zapinane na zamek błyskawiczny z dodatkową regulacją zapinania w postaci rzepów. Wykonane ze skóry bydlęcej. Ocieplenie flauszowe. Obuwie wykonane na podwyższonej tęgości kopyta (H). Specjalna konstrukcja obuwia: nisko wszyty zamek (dochodzący praktycznie do samej podeszwy) oraz przedłużone rzepy powodują, że but ten jest głęboko otwierany przez co jest łatwo wzuwalny przez osoby z usztywnionym stawem skokowym lub problemami kręgosłupowymi ograniczającymi ruchomość samego pacjenta. Wydłużone rzepy dają duże możliwości dopasowania obuwia w przypadku nóg o zmiennej tęgości (obrzęki, opuchlizny). Dodatkowe przeszycia końcowych segmentów rzepów, które pacjentka może przyciąć zwiększają możliwości dopasowania obuwia. Obuwie o szerokim przodostopiu oraz wysokich noskach. Podeszwy o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych z uwagi na gruby bieżnik jak również o dobrych walorach izolacyjnych–gruba podeszwa daje dobrą izolację stopy od zmarzniętego podłoża.

cena 299,00 zł 316,00 zł
Trzewiki profilaktyczne damskie model 9002Następny krok

Jeżyk mata do masażu

Jeżyk mata do masażu

Mata do masażu stóp, pleców i całego ciała. Przeciwdziała płaskostopiu, zwalcza ból oraz rozluźnia mięśnie po wysiłku fizycznym.

cena 69,00 zł 79,00 zł
Jeżyk mata do masażuNastępny krok

Mały Roller do masażu mięśni M4

Mały Roller do masażu mięśni M4

  roller do masażu, wałek rehabilitacyjny, roller rehabilitacyjny, roller dla dzieci, roller do masażu mięśni, wałek do masażu ramion, roller do mięśni, roller do przedramion, roller do nóg

cena 35,00 zł 39,00 zł
Mały Roller do masażu mięśni M4 Następny krok

Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet

Wózek toaletowo-prysznicowy mc wet
3 opinie

Model mc wet to nowoczesny wózek toaletowo prysznicowy. Lekka konstrukcja zbudowana z odpornego na korozję aluminium natomiast połączenia wykonano ze stali nierdzewnej. Producent przewidział dwie opcję napędu z tylnymi kołami 24 cale lub 5 calowe. Prosta konstrukcja wózka gwarantuje łatwość utrzymania czystości oraz daje możliwość bezpośredniego najechania na sedes.

cena 1 350,00 zł 1 499,00 zł
Wózek toaletowo-prysznicowy mc wetNastępny krok

Uniwersalny pas brzuszny przewiewny

Uniwersalny pas brzuszny przewiewny
1 opinie

Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: po operacjach jamy brzusznej-wspomaga codzienną aktywność: ułatwia poruszanie się, kaszel, śmiech, zmniejsza ryzyko wystąpienia przepukliny pooperacyjnej, zwiększa komfort, poprawia pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa, ogranicza powiększanie istniejących przepuklin brzusznych/pępkowych.

cena 49,00 zł 64,00 zł
Uniwersalny pas brzuszny przewiewnyNastępny krok

Orteza na łokieć tenisisty i golfisty z pelotą silikownową AM-SL

Orteza na łokieć tenisisty i golfisty z pelotą silikownową AM-SL
5 opinie

Orteza na łokieć tenisisty i golfisty z pelotą silikownową AM-SL - orteza stawu łokciowego należy do grupy CUBITI STABILIZER, została wykonana z surowca ACTIV SPACE. Innowacyjna technologia pozwala komorze powietrznej umieszczonej w opasce koncentrować ucisk na mięśniach i ścięgnach zajętych przez epicondylitis.

cena 47,00 zł 62,00 zł
Orteza na łokieć tenisisty i golfisty z pelotą silikownową AM-SLNastępny krok

Podpórka dwukołowa aluminiowa z siedziskiem i oparciem

Podpórka dwukołowa aluminiowa z siedziskiem i oparciem

Podpórka dwukołowa, składana wykonana z lekkiej aluminiowej ramy powlekanej proszkowo. Posiada zgrzewane siedzisko z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym oraz miękkie odparcie pod plecy. Wyposażona w regulowane na wysokość nóżki zakończone od przodu dwoma parami kół oraz miękkie piankowe uchwyty.

RefundacjaRefundacja NFZ Kod NFZ P.123
cena 219,00 zł 269,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. 101,00 zł

Podpórka dwukołowa aluminiowa z siedziskiem i oparciemNastępny krok

Podpórka pod odcinek szyjny Relax Nex

Podpórka pod odcinek szyjny Relax Nex

Podpórki terapeutyczne pod odcinek szyjny kręgosłupa. Stabilizują lub odciążają odcinek szyjny: podczas ćwiczeń, w spoczynku. Wykonane są z miękkiej, elastycznej gumy poddającej się podczas obciążenia. Zapewniają wysoki komfort. Możliwość regulacji elastyczności poprzez zwiększenie lub zmniejszenie zawartości powietrza wewnątrz przyboru.

cena 89,00 zł 99,00 zł
Podpórka pod odcinek szyjny Relax NexNastępny krok

Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS

Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERIS

Eris to wszechstronny kompaktowy skuter, który daje możliwość doboru napędu i baterii do swojego stylu jazdy. Bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdza się w centrach handlowych oraz ruchliwych zatłoczonych centrach miast. Eris gwarantuje, że każda podróż nim da użytkownikowi poczucie przyjemności. Jasne oświetlenie ledowe to nie tylko prowizorka ale bezpieczne podróżowanie również w nocy.

cena 6 999,00 zł 7 999,00 zł
Skuter czterokołowy 6/10 km/h ERISNastępny krok

Orteza stabilizująca rzepkę GENU CAREZZA PATELLA STABILIZER

Orteza stabilizująca rzepkę  GENU CAREZZA PATELLA STABILIZER

Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

cena 159,00 zł 180,00 zł
Orteza stabilizująca rzepkę  GENU CAREZZA PATELLA STABILIZERNastępny krok

Balkonik trój funkcyjny TRIPLA MDH

Balkonik trój funkcyjny TRIPLA MDH
1 opinie

Cechy produktu balkonik łączący w sobie trzy funkcje, może być używany jako kroczący, stały, bądź stały z kółkami, składana rama aluminiowa, stabilna i wytrzymała konstrukcja, łatwy sposób zablokowania funkcji kroczącej, wymienne stopki podporowe zakończone gumą, dodatkowe wymienne stopki przednie wyposażone w kółka o średnicy 12 cm, ergonomiczne uchwyty, wysokość regulowana skokowo co 2,5 cm.

cena 149,00 zł 209,00 zł
Balkonik trój funkcyjny TRIPLA MDH Następny krok

Wózek inwalidzki New Classic

Wózek inwalidzki New Classic

Prezentowany wózek cechuje uniwersalna klasyka, która w połączeniu z funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania kreuje model wózka dla najbardziej wymagających osób. Możliwość optymalnego wyregulowania podnóżków oraz podłokietników umożliwia dostosowanie ich położenia do konkretnych wymagań danego użytkownika. Wózek idealny do transportu osób starszych.

cena 449,00 zł 600,00 zł
Wózek inwalidzki New ClassicNastępny krok

Skuter elektryczny Sterling S700

Skuter elektryczny Sterling S700

Od zakupów w centrum handlowym po wycieczki za miasto – nowe, luksusowe skutery S-Series marki STERLING są gotowe do każdej podróży. Dzięki szeregowi przydatnych funkcji, nadzwyczajnej dynamice jazdy i stylowemu wyglądowi, każdy znajdzie skuter inwalidzki S-Series dla siebie.

cena 9 699,00 zł 10 200,00 zł
Skuter elektryczny Sterling S700Następny krok

Kamizelka ortopedyczna obojczykowo-barkowa 1085

Kamizelka ortopedyczna obojczykowo-barkowa 1085

Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: urazy obojczyka, urazy wiezadeł obojczykowo-barkowych.

cena 169,00 zł 199,00 zł
Kamizelka ortopedyczna obojczykowo-barkowa 1085Następny krok
Powrót na górę