W dniu dzisiejszym tj. 21.02 infolinia oraz sklep czynne w godzinach 9:00-15:45.

Refundacja NFZ - jak to działa?

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS. 

Jeśli dysponujesz zleceniem na zaopatrzenie ortopedyczne lub sprzęt medyczny sprawdź poprawność wniosku według poniższego wzoru. Pola wypełniane przez ortopedio.pl i pacjenta uzupełniane są w chwili realizacji zlecenia przez nasz sklep stacjonarny.

Jeżeli zastanawiasz się czy przysługuje Ci refundacja NFZ zobacz nasz artykuł na blogu:

Refundacja NFZ czy mogę skorzystać?

Refundacja NFZ – problemy w jej uzyskaniu oraz dylematy przy wyborze produktu

Jeżeli zastanawiasz się czy poszukiwany przez Ciebie produkt znajduje się w refundacji NFZ skorzystaj z wyszukiwarki lub przejdź na stronę główną w celu wyboru odpowiedniej kategorii. Natomiast w przypadku osób, które posiadają już wniosek NFZ z danym określonym kodem zapraszamy do Listy Kodów NFZ gdzie dowiesz się jakie produkty są w nim refundowane.

Po sprawdzeniu wniosku przechodzimy do wyszukania produktu.

Krok 1: Wyszukaj produkty, które są refundowane z twoim kodem wypisanym na wniosku NFZ.

Aby tego dokonać wpisz swój kod NFZ w wyszukiwarkę

Krok 2: Wybór produktu

Po wpisaniu poprawnego KODu pojawi się lista wszystkich produktów, które można otrzymać z refundacją NFZ.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi fizjoterapeutami pod nr tel 56 665 28 82.

Podziel się

Czym jest refundacja?

Refundacja jest to zwrot części lub całości poniesionych kosztów.
Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS. Dopłatę można również uzyskać ze środków PFRON w Powiatowych Centrach Pomocy Rodzinie.

Zobacz poradnik refundacyjny

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

  • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
  • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 710 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.