Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Rehabilitacja i ćwiczenia - akcesoria do ćwiczeń - dyski

Dysk równoważny MSD

Dysk równoważny MSD

Wspaniały przybór do ćwiczeń równoważnych kształtujących stabilizację poszczególnych stawów jak i całego ciała. Platforma balansowa wychylając się na wszystkie strony zmusza Twoje ciało do nieustannej aktywności mięśni stabilizujących.

cena163,27 zł

Podpórka terapeutyczna szyjna Relax Nex Happyback Togu

Podpórka terapeutyczna szyjna Relax Nex Happyback Togu

Podpórki terapeutyczne pod odcinek szyjny kręgosłupa. Stabilizują lub odciążają odcinek szyjny: podczas ćwiczeń lub w spoczynku. Wykonane z wysokojakościowego Rutonu® poddającego się podczas obciążenia. Zapewniają wysoki komfort. Możliwość regulacji elastyczności poprzez zwiększenie lub zmniejszenie zawartości powietrza wewnątrz przyboru. Łatwe do utrzymania w czystości.

cena119,90 zł

Platforma równoważna Balanza Physio Togu

Platforma równoważna Balanza Physio Togu

Nowa Balanza® Physio do rehabilitacji i terapii. Mniejsza średnica piłki korzystnie wpływa na kwestię bezpieczeństwa pacjentów. Balanza® Physio ma również zastosowanie w treningu po terapii, w celu polepszenia koordynacji i balansu

cena572,00 zł

Platforma równoważna Balanza Kids Togu

Platforma równoważna Balanza Kids Togu

Huśtawka Balanza® Kids. Umożliwia dzieciom nie tylko dobrą zabawę, ale i trening koordynacji i równowagi. Huśtawka jest bezpieczna i łatwa do przenoszenia. Może być używana zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

cena1 318,90 zł

Platforma równoważna Balanza Circle Togu

Platforma równoważna Balanza Circle Togu

Nowa Balanza® Circle. Pod drewnianą platformą posiada piłeczkę o mniejszej średnicy, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo pacjentów. Z Balanzy® korzystać mogą osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Ćwiczenia na niestabilnej powierzchni pomagają w stabilizacji mięśni oraz mają pozytywny wpływ na nasze stawy.

cena504,90 zł
Powrót na górę