Kolano szpotawe

Zaburzenia osi stawu kolanowego u dorosłych -szpotawość leczy się operacyjnie lub zachowawczo zawsze z zastosowanie aparatów korygujących. Ortezy stworzone z myślą o pacjentach zmagających się z tym problemem cechują się możliwością płynnego lub skokowego korygowania ustawienia kolana. Bardzo często w nazwach tych ortez widnieje symbol OA (od ang. Osteoarthrosis) oznaczającego zwyrodnienia stawowe.
 • Orteza kończyny dolnej RAPTOR 1R

  dostępny

  Orteza kończyny dolnej RAPTOR 1R

  Orteza RAPTOR/1R stawia opór siłom działającym na koślawe lub szpotawe kolano, a także niweluje negatywny efekt przedniej translacji piszczeli (efekt szuflady).

  Kup teraz 580,00
 • Orteza DonJoy OA Adjuster

  dostępny

  Orteza DonJoy OA Adjuster

  OA Adjuster to najlepsze co można zastosować spośród ortez przy leczeniu szpotawości i koślawości kolan. Duże możliwości regulacji pozwalają na dopasowanie do każdego kolana. Orteza dostępna w refundacji NFZ.

  Kup teraz 1 950,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.