Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Stłuczenie

Stłuczenie to uraz polegający na obiciu tkanek miękkich, którego głównymi następstwami są ból i obrzęk oraz wentualne zasinienie miejsca urazu. W takich przypadkach jedynym pomocnym zaopatrzeniem jest zwykła opaska elastyczna bez zbędnych szyn czy zawiasów.


Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

Orteza stawu kolanowego GENU-HIT z bocznymi spiralnymi fiszbinami i profilowanym silikonowym pierścieniem wokół rzepki stabilizuje staw kolanowy. Owalny silikonowy pierścień poprzez mikomasaż wpływa pozytywnie na resorpcję obrzęków i wysięków. Rozciąga się przy prostowaniu kolana, a kurczy przy zginaniu.

cena149,00 zł
Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HITNastępny krok

Opaska uciskowa na staw klanowy Donjoy FORTILAX

Opaska uciskowa na staw klanowy Donjoy FORTILAX

Fortilax Knee - Opaska na kolano. Stabilizatory i opaski Elastic to optymalne zestawienie tkaniny o unikalnej przepustowości powietrza i niezmiernie szybkim odprowadzeniu wilgoci. Wszystkie produkty wykonane są z tkaniny 3D dopasowują się do anatomicznych kształtów, a dzięki wielokierunkowej elastyczności, ucisk jest równomiernie rozłożony. Wszystkie opaski elastyczne firmy DonJoy są hipoalergiczne. Najwyższą jakość produktów potwierdza pełna biokompatybilność – brak jakiegokolwiek negatywnego oddziaływania na skórę. Wyjątkowo miękka dzianina gwarantuje również niespotykaną dotychczas wygodę codziennego użytku. Wskazania do usztywnienia i ucisku przy ostrych i przewlekłych kontuzjach stawu kolanowego. Stosowana też przy łagodnych stadiach zwyrodnienia stawu kolanowego. Zalety to bezuciskowa dzianina przy rzepce zapobiega lokalnemu obrzękowi. Produkt uniwersalny na prawą i lewą kończynę. Nie zawiera lateksu. Dostępna w czterech rozmiarach.

cena159,00 zł
Opaska uciskowa na staw klanowy Donjoy FORTILAXNastępny krok

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi 4ARMY-SK-08

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi 4ARMY-SK-08

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

cena391,00 zł
Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi 4ARMY-SK-08Następny krok

Orteza stawu kolanowego z szynami bocznymi 4ARMY-SK-02

Orteza stawu kolanowego z szynami bocznymi 4ARMY-SK-02

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu – pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

cena406,00 zł
Orteza stawu kolanowego z szynami bocznymi 4ARMY-SK-02Następny krok

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Orteza AS-KX-06 została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania przez niego potu, frota została wykończona w specjalistyczny sposób, gwarantujący pełną realizaję tych funkcji.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.038.01, J.038.00
cena250,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06Następny krok

Stabilizator stawu kolanowego OKD-15

Stabilizator stawu kolanowego OKD-15

Orteza OKD-15 ta to najskuteczniejsze narzędzie do walki z niestabilnością stawu kolanowego. Została wykonana z bardzo mocno kompresyjnego surowca o nazwie CottonPren, który dzięki zastosowaniu od strony skóry specjalistycznej bawełny z atestem OecoTex standard 100, jest obojętny dla skóry pacjenta.

cena189,00 zł
Stabilizator stawu kolanowego OKD-15Następny krok

Orteza kolana ATOM 1R

Orteza kolana ATOM 1R

Orteza szkieletowa na goleń i udo z regulacją zakresu ruchomości i nowymi zegarami 1R które w łatwy i szybki sposób umożliwiają regulację kątów zgięcia oraz wyprostu. -ATOM jest to najlepsza orteza o sztywnej konstrukcji w tym przedziale cenowym. Produkt w 100% polski o doskonałej jakości! Idelana przy zerwaniach więzadłach, przed i po rekonstrukcji.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.039.01, J.039.00
cena700,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Orteza kolana ATOM 1RNastępny krok
Powrót na górę