Stłuczenie

Stłuczenie to uraz polegający na obiciu tkanek miękkich, którego głównymi następstwami są ból i obrzęk oraz wentualne zasinienie miejsca urazu. W takich przypadkach jedynym pomocnym zaopatrzeniem jest zwykła opaska elastyczna bez zbędnych szyn czy zawiasów.
 • Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC MORBUS-SCHLATTER KNEE SUPPORT

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC MORBUS-SCHLATTER KNEE SUPPORT

  Orteza stawu kolanowego MORBUS-SCHLATTER KNEE SUPPORTpoprzez specjalnie uformowaną pelote w kształcie litery U oraz silikonową wkładkę zapewnia miejscowe odciążenie guzowatość kości piszczelowej z jednoczesnym rozluźnieniem więzadła rzepki.  

  Kup teraz 169,00
 • Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

  Orteza stawu kolanowego GENU-HIT z bocznymi spiralnymi fiszbinami i profilowanym silikonowym pierścieniem wokół rzepki stabilizuje staw kolanowy. Owalny silikonowy pierścień poprzez mikomasaż wpływa pozytywnie na resorpcję obrzęków i wysięków. Rozciąga się przy prostowaniu kolana, a kurczy przy zginaniu.

  Kup teraz 149,00
 • Opaska uciskowa na staw klanowy Donjoy FORTILAX

  produkt dostępny na zamówienie

  Opaska uciskowa na staw klanowy Donjoy FORTILAX

  Fortilax Knee - Opaska na kolano. Stabilizatory i opaski Elastic to optymalne zestawienie tkaniny o unikalnej przepustowości powietrza i niezmiernie szybkim odprowadzeniu wilgoci. Wszystkie produkty wykonane są z tkaniny 3D dopasowują się do anatomicznych kształtów, a dzięki wielokierunkowej elastyczności, ucisk jest równomiernie rozłożony. Wszystkie opaski elastyczne firmy DonJoy są hipoalergiczne. Najwyższą jakość produktów potwierdza pełna biokompatybilność – brak jakiegokolwiek negatywnego oddziaływania na skórę. Wyjątkowo miękka dzianina gwarantuje również niespotykaną dotychczas wygodę codziennego użytku. Wskazania do usztywnienia i ucisku przy ostrych i przewlekłych kontuzjach stawu kolanowego. Stosowana też przy łagodnych stadiach zwyrodnienia stawu kolanowego. Zalety to bezuciskowa dzianina przy rzepce zapobiega lokalnemu obrzękowi. Produkt uniwersalny na prawą i lewą kończynę. Nie zawiera lateksu. Dostępna w czterech rozmiarach.

  Kup teraz 159,00
 • Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi 4ARMY-SK-08

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi 4ARMY-SK-08

  Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

  Kup teraz 391,00
 • Orteza stawu kolanowego z szynami bocznymi 4ARMY-SK-02

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z szynami bocznymi 4ARMY-SK-02

  Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu – pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

  Kup teraz 406,00
 • Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

  Orteza AS-KX-06 została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania przez niego potu, frota została wykończona w specjalistyczny sposób, gwarantujący pełną realizaję tych funkcji.

  Kup teraz 250,00
 • Stabilizator stawu kolanowego OKD-15

  dostępny

  Stabilizator stawu kolanowego OKD-15

  Orteza OKD-15 ta to najskuteczniejsze narzędzie do walki z niestabilnością stawu kolanowego. Została wykonana z bardzo mocno kompresyjnego surowca o nazwie CottonPren, który dzięki zastosowaniu od strony skóry specjalistycznej bawełny z atestem OecoTex standard 100, jest obojętny dla skóry pacjenta.

  Kup teraz 189,00
 • Orteza kolana ATOM 1R

  dostępny

  Orteza kolana ATOM 1R

  Orteza szkieletowa na goleń i udo z regulacją zakresu ruchomości i nowymi zegarami 1R które w łatwy i szybki sposób umożliwiają regulację kątów zgięcia oraz wyprostu. -ATOM jest to najlepsza orteza o sztywnej konstrukcji w tym przedziale cenowym. Produkt w 100% polski o doskonałej jakości! Idelana przy zerwaniach więzadłach, przed i po rekonstrukcji.

  Kup teraz 700,00
 • Orteza stawu kolanowego medi Collamed

  produkt dostępny na zamówienie

  Orteza stawu kolanowego medi Collamed

  Orteza collamed i collamed long jest dostępna na refundację NFZ. Kod refundacji J.038.00 lub J.038.01. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej.

  Kup teraz 899,00
 • Orteza stawu kolanowego z szynami 2 RA AM-OSK-Z/2RA

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z szynami 2 RA AM-OSK-Z/2RA

  Już od 0 zł z refundacją NFZ! Kod NFZ J.038.00 oraz J.038.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! Realizatorem wniosków NFZ jest nasz stacjonarny sklep medyczny.

  Kup teraz 350,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.