Stłuczenie

Stłuczenia to najczęstsze urazy tkanek miękkich. Cechują się dolegliwościami bólowymi, obrzękiem, zasinieniem, w przypadku mocnych stluczeń może dochodzić do zwapnień w tkankach miękkich. BArdzo ważne jest szybkie schłodzenie stłuczenia-ograniczy to wylewanie się krwi do miejsca urazu, zmniejszy to obrzęk ból i przyspieszy gojenie.
 • Orteza podudzia 4ARMY-PU-01

  dostępny

  Orteza podudzia 4ARMY-PU-01

  Orteza 4Army-PU-01 to anatomiczna orteza podudzia wykonana ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

  Kup teraz 124,00
 • Orteza podudzia z taśmami elastycznymi i systemem mikromasażu AS-PU-02

  dostępny

  Orteza podudzia z taśmami elastycznymi i systemem mikromasażu AS-PU-02

  AS-PU-02 to anatomicznie ukształtowana opaska podudzia wyposażona w potrójny system taśm kompresyjnych wyposażonych w zapięcia Velcro oraz silikonowy system mikromasażu.

  Kup teraz 93,00
 • Anatomiczna orteza podudzia AS-PU

  dostępny

  Anatomiczna orteza podudzia AS-PU

  Orteza podudzia należy do grupy ACTIV SPORT, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie ortezy do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję podudzia.

  Kup teraz 73,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.