Zerwanie/naderwanie ścięgna Achillesa

Urazy ścięgna Achillesa to poważne urazy. Ścięgno to jest jednym z najmocniejszych ścięgień w ciele ludzkim, a mimo to, stosunkowo często dochodzi do jego zerwania (dotyczy to przeważnie osób aktywnych sportowo). Również często występuje zapalenie ścięgna czyli de facto naderwanie części włókien co jest również bardzo bolesne, powoduje obrzęk i znacząco utrudnia chodzenie. Zerwania leczy się tylko operacyjnie,przy zapaleniu stopę powinno poddać się unieruchomieniu. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku stosuje się ogólnodostępne ortezy stopowo-goleniowe, które doskonale zastępują gips.
 • Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

  dostępny

  Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

  Orteza stopowo-goleniowa Infinity Air Walker to nowy produkt dostępny w ofercie światowego lidera firmy Otto Bock. Jest to najlżejsza orteza stopowo-goleniowa wysoka dostępna na polskim rynku. Posiada zintegrowaną pompkę, która wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję. Posiada wiele wlotów powietrze co sprawia, że cyrkulacja powietrza w ortezie jest odpowiednia i nie powoduje odpażeń. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

  Kup teraz 315,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.