Złamanie

Złamania w obrębie podudzia, jak doskonale wiadomo, wiążą się z koniecznością założenia gipsu celem unieruchomienia złamanych kości. Coraz bardziej powszechne, ale wciąż mało poznane przez lekarzy ortezy mogą doskonale zastąpić, ciężki, niehigieniczny opatrunek gipsowy. Warto rozważyć zastosowanie ortezy zamiast gipsu, ponieważ niesie to ze sobą wiele korzyści: jest lżejsza,można ją zdejmować aby skontrolować stan nogi, łatwiej ją dopasować do nogi (zmniejszający się obrzęk), w drugim etapie leczenia można ją zdejmować aby zachować higienę unieruchomionego miejsca.
 • Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

  dostępny

  Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

  Orteza stopowo-goleniowa Infinity Air Walker to nowy produkt dostępny w ofercie światowego lidera firmy Otto Bock. Jest to najlżejsza orteza stopowo-goleniowa wysoka dostępna na polskim rynku. Posiada zintegrowaną pompkę, która wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję. Posiada wiele wlotów powietrze co sprawia, że cyrkulacja powietrza w ortezie jest odpowiednia i nie powoduje odpażeń. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

  Kup teraz 315,00
 • Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard

  produkt dostępny na zamówienie

  Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard

  Znakomita orteza z dwiema niezależnymi komorami powietrznymi, których odpowiednie napełnienie powietrzem zapewnia doskonałą stabilizację kończyny. Działanie komór powietrznych zapewnia rownież efekt przeciwobrzękowy. Masz pytania? Skorzystaj z infolinii lub livechat.

  Kup teraz 470,01
 • Orteza stopowo-goleniowa MALLEO IMMOBIL AIR WALKER HIGH

  produkt dostępny na zamówienie

  Orteza stopowo-goleniowa MALLEO IMMOBIL AIR WALKER HIGH

  Orteza stopowo-goleniowa Malleo Immobil Air Walker high to orteza oparta o technologię SkinGuard - czyli niezwykle komfortowy materiał w zetknięciu ze skórą. Malleo Air Walker jak samam nazwa wskazuje posiada regulację pneumatyczną co znacznie zwiększa poziom stabilizacji stawu w obrębie ortezy. Jest wysoka na 42 cm. Jej zastosowanie dotyczy praktycznie wszystkich urazów stawu skokowego - nie zalecamy tej ortezy tylko w przypadku zerwania ścięgna Achillesa, gdyż taka kontuzja wymaga regulacji kąta zgięcia.

  Kup teraz 300,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.