Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Złamanie

Złamania w obrębie podudzia, jak doskonale wiadomo, wiążą się z koniecznością założenia gipsu celem unieruchomienia złamanych kości. Coraz bardziej powszechne, ale wciąż mało poznane przez lekarzy ortezy mogą doskonale zastąpić, ciężki, niehigieniczny opatrunek gipsowy. Warto rozważyć zastosowanie ortezy zamiast gipsu, ponieważ niesie to ze sobą wiele korzyści: jest lżejsza,można ją zdejmować aby skontrolować stan nogi, łatwiej ją dopasować do nogi (zmniejszający się obrzęk), w drugim etapie leczenia można ją zdejmować aby zachować higienę unieruchomionego miejsca.


Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker High

Orteza stopowo-goleniowa Infinity Air Walker to nowy produkt dostępny w ofercie światowego lidera firmy Otto Bock. Jest to najlżejsza orteza stopowo-goleniowa wysoka dostępna na polskim rynku. Posiada zintegrowaną pompkę, która wpływa na zmniejszenie obrzęków i krwiaków przez umiarkowaną kompresję. Posiada wiele wlotów powietrze co sprawia, że cyrkulacja powietrza w ortezie jest odpowiednia i nie powoduje odpażeń. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.037.01, J.037.00
cena315,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.15,00 zł

Orteza stopowo goleniowa Ottobock Infinity Air Walker HighNastępny krok

Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard

Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select Standard

Znakomita orteza z dwiema niezależnymi komorami powietrznymi, których odpowiednie napełnienie powietrzem zapewnia doskonałą stabilizację kończyny. Działanie komór powietrznych zapewnia rownież efekt przeciwobrzękowy. Masz pytania? Skorzystaj z infolinii lub livechat.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZJ.037.01, J.037.00
cena470,01 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.170,00 zł

Półpneumatyczna orteza stopowo-goleniowa Air Select StandardNastępny krok

Orteza stopowo-goleniowa MALLEO IMMOBIL AIR WALKER HIGH

Orteza stopowo-goleniowa MALLEO IMMOBIL AIR WALKER HIGH

Orteza stopowo-goleniowa Malleo Immobil Air Walker high to orteza oparta o technologię SkinGuard - czyli niezwykle komfortowy materiał w zetknięciu ze skórą. Malleo Air Walker jak samam nazwa wskazuje posiada regulację pneumatyczną co znacznie zwiększa poziom stabilizacji stawu w obrębie ortezy. Jest wysoka na 42 cm. Jej zastosowanie dotyczy praktycznie wszystkich urazów stawu skokowego - nie zalecamy tej ortezy tylko w przypadku zerwania ścięgna Achillesa, gdyż taka kontuzja wymaga regulacji kąta zgięcia.

cena199,00 zł300,00 zł
Orteza stopowo-goleniowa MALLEO IMMOBIL AIR WALKER HIGHNastępny krok
Powrót na górę