W dniu dzisiejszym tj. 21.02 infolinia oraz sklep czynne w godzinach 9:00-15:45.

Uszkodzenie więzadeł

Uszkodzenie więzadeł w stawie skokowym nastepuje najczęściej w wyniku mocnego skręcenia tego stawu. W zależności od diagnozy lekarskiej proponuje się leczenie operacyjne lub zachowawcze. Obie metody wiążą się z koniecznością zastosowania ortez stopowo-goleniowych jako środka unieruchamiającego stopę i staw skokowy.
 • Orteza skokowo-stopowa z wkładkami odciążającymi SILISTAB ACHILLO THUASNE

  dostępny

  Orteza skokowo-stopowa z wkładkami odciążającymi SILISTAB ACHILLO THUASNE

  Wskazania do zastosowania: Zaburzenia ścięgna Achillesa

  Kup teraz 159,00
 • But marszowy – krótki Timago TGO-E BM-C 609-1

  dostępny

  But marszowy – krótki Timago TGO-E BM-C 609-1

  But marszowy należy do grupy wyrobów medycznych stosowanych w celu ustawienia podudzia w położeniu pośrednim po urazach w obrębie stawu skokowego. Stosowanyw rehabilitacji pourazowej oraz pooperacyjnej w celu ograniczenia zakresu ruchomościw stawie skokowym.  Zastosowanie buta marszowego umożliwia odprowadzenie wilgoci oraz zapewnia przepuszczalność powietrza dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów.

  Kup teraz 260,00
 • Tutor unieruchamiający staw skokowy TIMAGO TGO-C STS 603

  dostępny

  Tutor unieruchamiający staw skokowy TIMAGO TGO-C STS 603

  Tutor unieruchamiający staw skokowy składa się z sznurowanego buta wraz z usztywnieniami bocznymi oraz systemu taśm zabezpieczających przed przesunięciem i skręceniem kości skokowej. Zastosowanie stalek bocznych zabezpiecza niestabilność stawu w kierunkach bocznym i przyśrodkowym. Tutor wykonany z materiału nieelastycznego pozwalającego na optymalne unieruchomienie oraz przepuszczalnego dla powietrza, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wykorzystywany w celu mocnej stabilizacji w urazach w obrębie stopy i stawu skokowego.

  Kup teraz 105,00
 • Stabilizator stawu skokowego Donjoy A60

  produkt dostępny na zamówienie

  Stabilizator stawu skokowego Donjoy A60

  Aircast Stabilizator stawu skokowego A60 [02T] to unikatowej konstrukcji stabilizator do stosowania profilaktycznie przy problemach z nawykowym skręceniem stawy skokowego. Łuski ustawione pod kątem 60 stopni doskonale stabilizują staw, jednocześnie nie ograniczają zgięcia podeszwowego i grzbietowego stopy. Bardzo cienki profil ortezy powoduje, że świetnie sprawdza się podczas aktywnego uprawiania sportu. Polecany w takich dyscyplinach jak: tenis ziemny, koszykówka ale i jako alternatywa dla tapingu sportowego. Anatomiczna konstrukcja stabilizatora z łatwością dopasowuję się do buta sportowego. Orteza dostępna na lewą i prawą nogę, w trzech rozmiarach.

  Kup teraz 249,00
 • Orteza stawu skokowego z łuskami i pasem stabilizującym 4ARMY-SS-02

  dostępny

  Orteza stawu skokowego z łuskami i pasem stabilizującym 4ARMY-SS-02

  Orteza 4Army-SS-02, to anatomiczna orteza stawu skokowego z łuskami bocznymi i pasem spiralnym. Wyrób został wykonany ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

  Kup teraz 297,00
 • Orteza stawu skokowego z pasami 4ARMY-SS-01

  dostępny

  Orteza stawu skokowego z pasami 4ARMY-SS-01

  Orteza 4Army-SS-01 to anatomiczna orteza stawu skokowego z pasami krzyżowymi. Wyrób został wykonany ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

  Kup teraz 145,00
 • Orteza stawu skokowego z łuskami anatomicznymi i pasem spiralnym VINCERO 1 AM-SX-03

  dostępny

  Orteza stawu skokowego z łuskami anatomicznymi i pasem spiralnym VINCERO 1 AM-SX-03

  Orteza stawu skokowego z łuskami anatomicznymi i pasem spiralnym VINCERO 1 AM-SX-03 jest dostępna na refundację NFZ. Kod NFZ to J.036. Zadzwoń i dowiedz się jak zrealizować refundację.

  Kup teraz 145,00
 • Oddychająca orteza stopowo goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną

  dostępny

  Oddychająca orteza stopowo goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną

  Orteza stopowo-goleniowa typu Walker firmy Timago to niezbędny narzędzie po urazach stawu kokowego i stopy w postaci skręceń od 2 stopnia, poprzez złamania/pęknięcia i urazy więzadeł a na zerwaniach ścięgna Achillesa kończąc. Orteza posiada regulację kąta zgięcia oraz stabilizację pneumatyczną, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do stopy. Jest idealnym zamiennikiem gipsu. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

  Kup teraz 300,00 369,00
 • Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami

  dostępny

  Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami

  Stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab to idealny produkt dla osób które uległy zwichnięciu kostki lub wracają do zdrowia po poważniejszych urazach jak złamanie. Produkt dostępny w refundacji NFZ już od 0 zł! Kod NFZ J.036.00 oraz J.036.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! 

  Kup teraz 159,00
 • Orteza skokowo-stopowa Ligacast Air z wkładkami pneumatycznymi

  dostępny

  Orteza skokowo-stopowa Ligacast Air z wkładkami pneumatycznymi

  Już od 0 zł z refundacją NFZ! Kod NFZ J.036.00 oraz J.036.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! Realizatorem wniosków NFZ jest nasz stacjonarny sklep medyczny.

  Kup teraz 159,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 710 opinii.

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.