Uszkodzenie więzadeł

Uszkodzenie więzadeł w stawie skokowym nastepuje najczęściej w wyniku mocnego skręcenia tego stawu. W zależności od diagnozy lekarskiej proponuje się leczenie operacyjne lub zachowawcze. Obie metody wiążą się z koniecznością zastosowania ortez stopowo-goleniowych jako środka unieruchamiającego stopę i staw skokowy.
 • Orteza skokowo-stopowa z wkładkami odciążającymi SILISTAB ACHILLO THUASNE

  dostępny

  Orteza skokowo-stopowa z wkładkami odciążającymi SILISTAB ACHILLO THUASNE

  Wskazania do zastosowania: Zaburzenia ścięgna Achillesa

  Kup teraz 159,00
 • But marszowy – krótki Timago TGO-E BM-C 609-1

  dostępny

  But marszowy – krótki Timago TGO-E BM-C 609-1

  But marszowy należy do grupy wyrobów medycznych stosowanych w celu ustawienia podudzia w położeniu pośrednim po urazach w obrębie stawu skokowego. Stosowanyw rehabilitacji pourazowej oraz pooperacyjnej w celu ograniczenia zakresu ruchomościw stawie skokowym.  Zastosowanie buta marszowego umożliwia odprowadzenie wilgoci oraz zapewnia przepuszczalność powietrza dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów.

  Kup teraz 260,00
 • Tutor unieruchamiający staw skokowy TIMAGO TGO-C STS 603

  dostępny

  Tutor unieruchamiający staw skokowy TIMAGO TGO-C STS 603

  Tutor unieruchamiający staw skokowy składa się z sznurowanego buta wraz z usztywnieniami bocznymi oraz systemu taśm zabezpieczających przed przesunięciem i skręceniem kości skokowej. Zastosowanie stalek bocznych zabezpiecza niestabilność stawu w kierunkach bocznym i przyśrodkowym. Tutor wykonany z materiału nieelastycznego pozwalającego na optymalne unieruchomienie oraz przepuszczalnego dla powietrza, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wykorzystywany w celu mocnej stabilizacji w urazach w obrębie stopy i stawu skokowego.

  Kup teraz 105,00
 • Stabilizator stawu skokowego Donjoy A60

  dostępny

  Stabilizator stawu skokowego Donjoy A60

  Aircast Stabilizator stawu skokowego A60 [02T] to unikatowej konstrukcji stabilizator do stosowania profilaktycznie przy problemach z nawykowym skręceniem stawy skokowego. Łuski ustawione pod kątem 60 stopni doskonale stabilizują staw, jednocześnie nie ograniczają zgięcia podeszwowego i grzbietowego stopy. Bardzo cienki profil ortezy powoduje, że świetnie sprawdza się podczas aktywnego uprawiania sportu. Polecany w takich dyscyplinach jak: tenis ziemny, koszykówka ale i jako alternatywa dla tapingu sportowego. Anatomiczna konstrukcja stabilizatora z łatwością dopasowuję się do buta sportowego. Orteza dostępna na lewą i prawą nogę, w trzech rozmiarach.

  Kup teraz 249,00
 • Orteza stawu skokowego z łuskami i pasem stabilizującym 4ARMY-SS-02

  dostępny

  Orteza stawu skokowego z łuskami i pasem stabilizującym 4ARMY-SS-02

  Orteza 4Army-SS-02, to anatomiczna orteza stawu skokowego z łuskami bocznymi i pasem spiralnym. Wyrób został wykonany ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

  Kup teraz 297,00
 • Orteza stawu skokowego z pasami 4ARMY-SS-01

  dostępny

  Orteza stawu skokowego z pasami 4ARMY-SS-01

  Orteza 4Army-SS-01 to anatomiczna orteza stawu skokowego z pasami krzyżowymi. Wyrób został wykonany ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

  Kup teraz 145,00
 • Orteza stawu skokowego z łuskami anatomicznymi i pasem spiralnym VINCERO 1 AM-SX-03

  dostępny

  Orteza stawu skokowego z łuskami anatomicznymi i pasem spiralnym VINCERO 1 AM-SX-03

  Orteza stawu skokowego z łuskami anatomicznymi i pasem spiralnym VINCERO 1 AM-SX-03 jest dostępna na refundację NFZ. Kod NFZ to J.036. Zadzwoń i dowiedz się jak zrealizować refundację.

  Kup teraz 145,00
 • Oddychająca orteza stopowo goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną

  dostępny

  Oddychająca orteza stopowo goleniowa z regulacją kąta zgięcia i stabilizacją pneumatyczną

  Orteza stopowo-goleniowa typu Walker firmy Timago to niezbędny narzędzie po urazach stawu kokowego i stopy w postaci skręceń od 2 stopnia, poprzez złamania/pęknięcia i urazy więzadeł a na zerwaniach ścięgna Achillesa kończąc. Orteza posiada regulację kąta zgięcia oraz stabilizację pneumatyczną, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do stopy. Jest idealnym zamiennikiem gipsu. Wysyłka 24h. Refundacja NFZ

  Kup teraz 369,00
 • Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami

  dostępny

  Sznurowana orteza skokowo-stopowa Malleo Dynastab z wyjmowanymi stalkami

  Stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab to idealny produkt dla osób które uległy zwichnięciu kostki lub wracają do zdrowia po poważniejszych urazach jak złamanie. Produkt dostępny w refundacji NFZ już od 0 zł! Kod NFZ J.036.00 oraz J.036.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! 

  Kup teraz 159,00
 • Orteza skokowo-stopowa Ligacast Air z wkładkami pneumatycznymi

  dostępny

  Orteza skokowo-stopowa Ligacast Air z wkładkami pneumatycznymi

  Już od 0 zł z refundacją NFZ! Kod NFZ J.036.00 oraz J.036.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! Realizatorem wniosków NFZ jest nasz stacjonarny sklep medyczny.

  Kup teraz 159,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.