Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego ITBS

Zespół tarcia pasma biodrowo – piszczelowego to schorzenie występujące w wielu dyscyplinach sportowych. Przeważnie występuje ono w sportach wymagających częstych ruchów zginania kolan (kolarstwo, piłka nożna, narciarstwo). Zespół tarcia biodrowo – piszczelowego jest główną przyczyną bólu w bocznej część stawu kolanowego wśród biegaczy.


Anatomiczna orteza uda 4ARMY-U-01

Anatomiczna orteza uda 4ARMY-U-01

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

cena133,00 zł
Anatomiczna orteza uda 4ARMY-U-01Następny krok

Uniwersalna orteza uda U-U

Uniwersalna orteza uda U-U

Orteza uda U-U należy do grupy FEMUR STABILIZER, jest wyrobem uniwersalnym – bezrozmiarowym, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie ortezy do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję.

cena54,00 zł
Uniwersalna orteza uda U-UNastępny krok
Powrót na górę