Uszkodzenie stożka rotatorów

Stożek rotatorów to zespół ścięgien 4 mięśni przyczpiający się do ramienia, który ma za zadanie stabilizowania stawu barkowego. Stosunkowo często doczhodzi do jego mnniejszych lub większych uszkodzeń. Które w ostateczności mogą wymagać nawet leczenia operacyjnego.
 • Orteza na ramię i bark 2626

  dostępny

  Orteza na ramię i bark 2626

  Orteza na ramię i bark OMO-HIT przeznaczona jest do zachowawczego i pooperacyjnego leczenia barku. Ogranicza ruchomość barku i ramienia poprzez specjalny pas. Dodatkowo wyposażona jest w pelotę z wypustkami do mikromasażu oraz wkładkę termiczną. Orteza posiada także pętlę ramienia, służącą do krótkoczasowego unieruchomienia barku, poprzez jej odpięcie możemy bez zdejmowania części barkowej natychmiast ćwiczyć bark oraz łokieć zarówno biernie, jak i aktywnie.

  Kup teraz 312,00
 • Stabilizator stawu barkowego 4ARMY-B-01

  produkt dostępny na zamówienie

  Stabilizator stawu barkowego 4ARMY-B-01

  Orteza barku 4Army-B-01 posiada nowy anatomiczny krój, a jej konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Pasy, w które wyposażono stabilizator, zbudowane są z dwóch warstw, co zdecydowanie zwiększa ich wytrzymałość. Ponadto, w wyrobie zastosowano system trzech pasków umożliwiający regulację zakresu ruchów oraz wzmacniający pracę stożka rotatorów.Dodatkowo, ortezę wyposażono w klamerkę, gwarantującą szybkie i łatwe zakładanie i odpinanie wyrobu. Oddychający lecz solidny materiał pozwala na używanie ortezy nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Orteza łokcia 4Army-B-01 dostarcza doskonałej kompresji, co zwiększa cyrkulację krwi. Dzięki temu mięśnie, podczas aktywności fizycznej, zostają dotlenione, co z kolei wpływa na zwiększoną efektywność ich pracy.

  Kup teraz 224,00
 • Orteza dziecięca barkowo- łokciowa AM-SOB-07

  dostępny

  Orteza dziecięca barkowo- łokciowa AM-SOB-07

  Dziecięca orteza na ramie i bark AM-SOB-07 została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby jej użytkowanie sprawiało dziecku jak najmniej problemów, a jej lekka konstrukcja ułatwiała użytkowanie wyrobu na co dzień. Ortezę wykonano częściowo z materiałów samoszczepnych, co zdecydowanie poprawia jej funkcjonalność i łatwość dopasowania do każdego małego pacjenta.

  Kup teraz 95,00
 • Stabilizator stawu barkowego AM-BX-03

  dostępny

  Stabilizator stawu barkowego AM-BX-03

  W przypadku występowania dolegliwości bólowych wywołanych przez artrozę, w stanach pooperacyjnych lub pourazowych stawu barkowego aktywny stabilizator AM-BX-03 utrzymuje staw barkowy w położeniu pośrednim, zapewniając lepsze prowadzenie stawu.

  Kup teraz 165,00
 • Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  dostępny

  Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  Orteza stosowana w znacznej mierze po zabiegach operacyjnych w obrebie stawu barkowego, w stanach zwyrodnieniowych oraz przy wystapieniu urazów mechanicznych. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kup teraz 181,00
 • Orteza barku z regulacją przywiedzenia i odwiedzenia AM-SOB

  dostępny

  Orteza barku z regulacją przywiedzenia i odwiedzenia AM-SOB

  Orteza bardzo dobrze stabilizuje staw ramienny, barkowo obojczykowy i łopatkę. Ociepla bark, spełnia funkcję ochronną w sportach kontaktowych. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kup teraz 139,00
 • Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  dostępny

  Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  Ortopedyczna kamizelka obojczykowo-barkowa skonstruowana jest w taki sposób że idealnie dopasowuję się do ciała pacjenta. Posiada funkcję dwustronnego zakładania, co pozwala na stosowanie jej zarówno na prawe jak i lewe ramię. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.052.

  Kup teraz 189,00
 • Orteza odwodząca stawu barkowego z poduszką biodrową CLEVER 2 AM-AO-KG-02

  dostępny

  Orteza odwodząca stawu barkowego z poduszką biodrową CLEVER 2 AM-AO-KG-02

  Orteza CLEVER 2 jest liderem w zakresie komfortu i wygody. Utrzymuje bark i ramię w rotacji zewnętrznej co zapewnia idealne unieruchomienie. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.053.

  Kup teraz 409,00
 • Orteza z regulacją odwiedzenia stawu barkowego CLEVER AM-AO-KG

  dostępny

  Orteza z regulacją odwiedzenia stawu barkowego CLEVER AM-AO-KG

  Urządzenie CLEVER to skuteczna pomoc dla stawu barkowego. Najnowsze badania naukowe udowodniły, iż w przypadkach przedniego zwichniecia barku wskazane jest ustawienie stawu barkowego w rotacji zewnętrznej. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.053.

  Kup teraz 446,00
 • Ściągacz na staw barkowy Core Line

  produkt dostępny na zamówienie

  Ściągacz na staw barkowy Core Line

  Początki firmy Rehband sięgają roku 1955 kiedy to firma zajmowała się produkcją m. in. bandaży używanych w rehabilitacji. W ciągu lat siedemdziesiątych XX wieku firma obrała nowy kierunek produkcji i skupiła się na tworzeniu produktów dla osób aktywnych walczących z kontuzjami. Dzisiaj Rehband jest częścią jednej z najbardziej uznanych firm na świecie produkujących zaopatrzenie ortopedyczne - niemieckiej firmy OttoBock. Produkty Rehband cechują się znakomitym wykonaniem, ciekawym i atrakcyjnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Tworzone są w oparciu o wiedzę lekarzy i fizjoterapeutów co zapewnia doskonałe efekty w ich stosowaniu.

  Kup teraz 260,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.