Zespół bolesnego barku

Zepsół bolesnego barku to niezbyt dobrze poznana jednostka chorobowa cechująca się długotrwałym tepym bólem okolicy ramienia. Potrafi przez długie miesiące uprzykrzać życie, funkcję wspomagającą leczenie tej dolegliwości mają opaski barkowe.
 • Orteza na bark i ramię 2669

  dostępny

  Orteza na bark i ramię 2669

  Orteza stawu barkowego wykonana z lekkiej, przewiewnej tkaniny piankowej obszytej dodatkowym materiałem. Składa się z zawieszki zamocowanej na szelkach posiadających możliwość regulacji długości oraz poprzecznego pasa stabilizującego ramię przy tułowiu. Wykorzystanie zawieszki oraz skrzyżowanych szelek pozwala na bardzo dobrą stabilizację oraz indywidualne dostosowanie do pacjenta. Orteza została wykonana z wykorzystaniem materiałów zapewniających wysoki komfort użytkowania.

  Kup teraz 129,00
 • Orteza na ramię i bark TIMAGO SPORLASTIC NEURO-LUX II

  dostępny

  Orteza na ramię i bark TIMAGO SPORLASTIC NEURO-LUX II

  Orteza na ramię i bark NEURO-LUX II przeznaczona jest dla osób z objawami wiotkości mięśni, ramion i barku. Orteza zabezpiecza staw barkowy przy równoczesnej swobodzie ruchu z korekcją niepełnego podwichnięcia, lepszą repozycją oraz poprawia chód poprzez ruch wahadłowy ramienia. Orteza zapobiega nadmiernym rozciągnięciom torebki stawowej, niepełnym zwichnięciom oraz nieprawidłowym syndromom ruchu.  Korekcyjne ściągacze obejmują dynamicznie staw regulując siłę zwrotną z działaniem w kierunku rotacji zewnętrznej w stawie ramiennym. Objęcie stawu łokciowego koryguje patologiczną rotację wewnętrzną.

  Kup teraz 330,00
 • Orteza na ramię i bark 2626

  dostępny

  Orteza na ramię i bark 2626

  Orteza na ramię i bark OMO-HIT przeznaczona jest do zachowawczego i pooperacyjnego leczenia barku. Ogranicza ruchomość barku i ramienia poprzez specjalny pas. Dodatkowo wyposażona jest w pelotę z wypustkami do mikromasażu oraz wkładkę termiczną. Orteza posiada także pętlę ramienia, służącą do krótkoczasowego unieruchomienia barku, poprzez jej odpięcie możemy bez zdejmowania części barkowej natychmiast ćwiczyć bark oraz łokieć zarówno biernie, jak i aktywnie.

  Kup teraz 312,00
 • Stabilizator stawu barkowego 4ARMY-B-01

  produkt dostępny na zamówienie

  Stabilizator stawu barkowego 4ARMY-B-01

  Orteza barku 4Army-B-01 posiada nowy anatomiczny krój, a jej konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Pasy, w które wyposażono stabilizator, zbudowane są z dwóch warstw, co zdecydowanie zwiększa ich wytrzymałość. Ponadto, w wyrobie zastosowano system trzech pasków umożliwiający regulację zakresu ruchów oraz wzmacniający pracę stożka rotatorów.Dodatkowo, ortezę wyposażono w klamerkę, gwarantującą szybkie i łatwe zakładanie i odpinanie wyrobu. Oddychający lecz solidny materiał pozwala na używanie ortezy nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Orteza łokcia 4Army-B-01 dostarcza doskonałej kompresji, co zwiększa cyrkulację krwi. Dzięki temu mięśnie, podczas aktywności fizycznej, zostają dotlenione, co z kolei wpływa na zwiększoną efektywność ich pracy.

  Kup teraz 224,00
 • Orteza dziecięca barkowo- łokciowa AM-SOB-07

  dostępny

  Orteza dziecięca barkowo- łokciowa AM-SOB-07

  Dziecięca orteza na ramie i bark AM-SOB-07 została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby jej użytkowanie sprawiało dziecku jak najmniej problemów, a jej lekka konstrukcja ułatwiała użytkowanie wyrobu na co dzień. Ortezę wykonano częściowo z materiałów samoszczepnych, co zdecydowanie poprawia jej funkcjonalność i łatwość dopasowania do każdego małego pacjenta.

  Kup teraz 95,00
 • Stabilizator stawu barkowego AM-BX-03

  dostępny

  Stabilizator stawu barkowego AM-BX-03

  W przypadku występowania dolegliwości bólowych wywołanych przez artrozę, w stanach pooperacyjnych lub pourazowych stawu barkowego aktywny stabilizator AM-BX-03 utrzymuje staw barkowy w położeniu pośrednim, zapewniając lepsze prowadzenie stawu.

  Kup teraz 165,00
 • Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  dostępny

  Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  Orteza stosowana w znacznej mierze po zabiegach operacyjnych w obrebie stawu barkowego, w stanach zwyrodnieniowych oraz przy wystapieniu urazów mechanicznych. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kup teraz 181,00
 • Orteza barku z regulacją przywiedzenia i odwiedzenia AM-SOB

  dostępny

  Orteza barku z regulacją przywiedzenia i odwiedzenia AM-SOB

  Orteza bardzo dobrze stabilizuje staw ramienny, barkowo obojczykowy i łopatkę. Ociepla bark, spełnia funkcję ochronną w sportach kontaktowych. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kup teraz 139,00
 • Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

  dostępny

  Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

  Orteza na ramię i bark została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, by jej użytkowanie sprawiało jak najmniej problemów pacjentowi, by mógł on ją samodzielnie założyć, a lekka konstrukcja ułatwiała jej użytkowanie na codzień. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ L.051.

  Kup teraz 105,00
 • Orteza na ramię i bark AM-SOB-02

  dostępny

  Orteza na ramię i bark AM-SOB-02

  Stabilizator barku, został wykonany z pianki poliuretanowej, ponad to kształt ortezy i podział rozmiarowy, umożliwiają idealne dopasowanie do ciała pacjenta. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kup teraz 111,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.