Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Zwichnięcie

Staw barkowy ze wzgledu na to, że jest to jeden z najbardziej ruchomych stawów w ciele człowieka najczęście ulega zwichnięciom, podczas których dochodzi do uszkodzeń więzadeł i ścięgien. Wazne jest sumienne wyleczenie pierwszego zwichnięcia aby nie doprowadzić do tzw. zwichnięć nawykowych.


Orteza na bark i ramię 2669

Orteza na bark i ramię 2669

Orteza stawu barkowego wykonana z lekkiej, przewiewnej tkaniny piankowej obszytej dodatkowym materiałem. Składa się z zawieszki zamocowanej na szelkach posiadających możliwość regulacji długości oraz poprzecznego pasa stabilizującego ramię przy tułowiu. Wykorzystanie zawieszki oraz skrzyżowanych szelek pozwala na bardzo dobrą stabilizację oraz indywidualne dostosowanie do pacjenta. Orteza została wykonana z wykorzystaniem materiałów zapewniających wysoki komfort użytkowania.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZL.052.01, L.052.00
cena129,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Orteza na bark i ramię 2669Następny krok

Orteza na ramię i bark 2626

Orteza na ramię i bark 2626

Orteza na ramię i bark OMO-HIT przeznaczona jest do zachowawczego i pooperacyjnego leczenia barku. Ogranicza ruchomość barku i ramienia poprzez specjalny pas. Dodatkowo wyposażona jest w pelotę z wypustkami do mikromasażu oraz wkładkę termiczną. Orteza posiada także pętlę ramienia, służącą do krótkoczasowego unieruchomienia barku, poprzez jej odpięcie możemy bez zdejmowania części barkowej natychmiast ćwiczyć bark oraz łokieć zarówno biernie, jak i aktywnie.

cena312,00 zł
Orteza na ramię i bark 2626Następny krok

Stabilizator stawu barkowego 4ARMY-B-01

Stabilizator stawu barkowego 4ARMY-B-01

Orteza barku 4Army-B-01 posiada nowy anatomiczny krój, a jej konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Pasy, w które wyposażono stabilizator, zbudowane są z dwóch warstw, co zdecydowanie zwiększa ich wytrzymałość. Ponadto, w wyrobie zastosowano system trzech pasków umożliwiający regulację zakresu ruchów oraz wzmacniający pracę stożka rotatorów.Dodatkowo, ortezę wyposażono w klamerkę, gwarantującą szybkie i łatwe zakładanie i odpinanie wyrobu. Oddychający lecz solidny materiał pozwala na używanie ortezy nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Orteza łokcia 4Army-B-01 dostarcza doskonałej kompresji, co zwiększa cyrkulację krwi. Dzięki temu mięśnie, podczas aktywności fizycznej, zostają dotlenione, co z kolei wpływa na zwiększoną efektywność ich pracy.

cena224,00 zł
Stabilizator stawu barkowego 4ARMY-B-01Następny krok

Orteza dziecięca barkowo- łokciowa AM-SOB-07

Orteza dziecięca barkowo- łokciowa AM-SOB-07

Dziecięca orteza na ramie i bark AM-SOB-07 została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby jej użytkowanie sprawiało dziecku jak najmniej problemów, a jej lekka konstrukcja ułatwiała użytkowanie wyrobu na co dzień. Ortezę wykonano częściowo z materiałów samoszczepnych, co zdecydowanie poprawia jej funkcjonalność i łatwość dopasowania do każdego małego pacjenta.

cena95,00 zł
Orteza dziecięca barkowo- łokciowa AM-SOB-07Następny krok

Stabilizator stawu barkowego AM-BX-03

Stabilizator stawu barkowego AM-BX-03

W przypadku występowania dolegliwości bólowych wywołanych przez artrozę, w stanach pooperacyjnych lub pourazowych stawu barkowego aktywny stabilizator AM-BX-03 utrzymuje staw barkowy w położeniu pośrednim, zapewniając lepsze prowadzenie stawu.

cena165,00 zł
Stabilizator stawu barkowego AM-BX-03Następny krok

Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

Orteza na ramię i bark została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, by jej użytkowanie sprawiało jak najmniej problemów pacjentowi, by mógł on ją samodzielnie założyć, a lekka konstrukcja ułatwiała jej użytkowanie na codzień. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ L.051.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZL.051.01, L.051.00
cena105,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04Następny krok
Powrót na górę