Uszkodzenia ścięgien i więzadeł

Uszkodzenia ścięgien i więzadeł w obrębie dłoni wyamaga unieruhomienia. Jest to niezbędne aby stworzyć odpowiednie warunki do zrośnięcia się uszkodzonych struktur. W zalezności od rodzju urazu mozna zastosować ortezy dlugie lub krótkie.
 • Orteza kciuka stabilizująca TIMAGO SPORLASTIC RHIZO-HIT

  dostępny

  Orteza kciuka stabilizująca TIMAGO SPORLASTIC RHIZO-HIT

    Orteza kciuka stabilizująca RHIZO-HIT pozycjonuje kciuk w funkcjonalnym położeniu. Staw śródręczno-paliczkowy oraz staw nadgarstkowo-śródręczny stabilizowane są przez wyprofilowaną szynę aluminiową z możliwością indywidualnego formowania. Orteza umożliwia zachowanie funkcji chwytnej ręki poprzez swobodę ruchu paliczka kciuka. Okrężny pas z pętlą na nadgarstek zabezpiecza ortezę przed zsunięciem.

  Kup teraz 107,00
 • Dziecięca orteza ręki ze stabilizacją kciuka AM-D-01

  dostępny

  Dziecięca orteza ręki ze stabilizacją kciuka AM-D-01

  Dziecięca orteza AM-D-01 stabilizująca kciuk, to połączenie ciekawego designu i wysokiej jakości kolorowych materiałów. Orteza kciuka AM-D-01 została wykonana z wysokiej jakości surowca AirDistance II.

  Kup teraz 63,00
 • Orteza ręki AM-SP-01

  dostępny

  Orteza ręki AM-SP-01

  Szynowa orteza ręki AM-SP-01 to doskonała orteza na urazy dłoni typu bokserskiego oraz skuteczne zaopatrzenie ortopedyczne w przypadku złamań lub zwichnięć poszczególnych palców ręki. Orteza unieruchamia wybrane palce, pozwala na ich dowolne ustawienie, kontroluje ich ruchy i umożliwia ustawienie właściwego poziomu ich stabilizacji. Grzbietowe ustawienie szyny oraz ażurowa konstrukcja ortezy umożliwia stosowanie jej również bezpośrednio po zabiegu operacyjnym. Jest to najbardziej uniwersalna orteza dłoni do stosowania przy wszelkich urazach rąk, złamaniach śródręcza, uszkodzeniach więzadła pobocznego i urazach paliczków.

  Kup teraz 79,00 89,00
 • Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

  dostępny

  Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

  Orteza kciuka AM-D-04 podtrzymuje staw siodełkowy i śródręczno-nadgarstkowy kciuka dzięki specjalnej anatomicznie wyprofilowanej wkładce metalowej. Stawy są w całości otoczone przez stabilizator, dzięki czemu podlegają pełnej ochronie. 

  Kup teraz 62,00
 • Orteza palca ręki AM-D-03

  dostępny

  Orteza palca ręki AM-D-03

  Orteza dłoniowa do usztywniania czterech palców dłoni z wyłączeniem kciuka.  Refundacja NFZ!

  Kup teraz 66,00
 • Orteza kciuka AM-D-01

  dostępny

  Orteza kciuka AM-D-01

  Bardzo dobra stabilizacja stawu śródręczno-paliczkowego pierwszego palca przez indywidualne dopasowanie plastycznej ortezy. Możliwość ustawienia ograniczonej ruchomości w obrębie kciuka. Oddychający materiał zapewnia wysoki komfort noszenia.

  Kup teraz 49,00
 • Orteza palcowa ręki szyna na palec 1491

  produkt dostępny na zamówienie

  Orteza palcowa ręki szyna na palec 1491

  Szyna na palec to uniwersalna orteza na palce od II do V stosowana w przypadku stłuczeń, skręceń i innych urazów stawów palców. Wykonana z oddychającego, przyjaznego skórze materiału. zdecydowanie lepiej sprawdza się niż metalowa szyna owijana bandażem.

  Kup teraz 69,00
 • Tutor nadgarstka z ujęciem kciuka 3D

  dostępny

  Tutor nadgarstka z ujęciem kciuka 3D

  Doznałeś urazu nadgarstka? Skorzystaj z naszej oferty i przespiesz swoje leczenie stosując tutor nadgarstka z ujęciem kciuka 3D.

  Kup teraz 155,00
 • Tutor nadgarstka z ujęciem kciuka RHIZO FORSA

  produkt dostępny na zamówienie

  Tutor nadgarstka z ujęciem kciuka RHIZO FORSA

  Jeśli doznałeś urazu kciuka i terapeuta lub lekarz polecił Ci zastosowanie ortezy tutor nadgarstka z ujęciem kciuka RHIZO FORSA będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

  Kup teraz 120,00
 • Łuska na dłoń i przedramię MANU IMMOBIL LONG

  produkt dostępny na zamówienie

  Łuska na dłoń i przedramię MANU IMMOBIL LONG

  Poszukujesz ortezy do stosowania po zabiegach chirurgicznych z dziedziny chirurgii ręki? Potrzebujesz stabilizacji nadgarstka i palców, a nie chcesz nosić gipsu? Zapytaj lekarza czy możesz zastosować łuskę na dłoń i przedramię MANU IMMOBIL LONG.

  Kup teraz 240,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.