Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Naderwanie więzadeł

Naderwanie więzadeł stawu łokciowego wiąże się z koniecznością zastosowania ortez z elementami stabilizującymi staw, po to aby wspomogły one uszkodzony aparat więzadłowy. Stalki, fiszbiny, szyny to elementy stabilizujące stosowane w ortezach łokcia.


Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope Jest idealny do zastosowania do ustalonego lub kontrolowanego zakresu ruchu. Ta lekka i cienka orteza posiada teleskopowe przedramię oraz szyny na ramieniu, kontrolę kąta zgięcia i wyprostu oraz możliwość zablokowania jej pod dowolnych katem. W zestawie dodawany jest regulowany pas na przedramię.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZL.049.01, L.049.00
cena429,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREGNastępny krok

Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-STABIL

Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-STABIL

  Orteza stawu łokciowego EPIDYN-STABIL odciąża i stabilizuje staw łokciowy. Elastyczny materiał uciskowy oraz boczne peloty silikonowe wspomagają propriocepcję, spiralne fiszbiny stabilizują oraz odciążają zmienioną zapalnie tkankę ścięgnistą w okolicach nadkłykcia. Mikromasaż wywiera korzystny wpływ na ból przyczepu ścięgna, poprawia krążenie i powoduje szybsze wchłanianie wysięków.  

cena175,00 zł
Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-STABILNastępny krok

Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-AKTIV

Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-AKTIV

Orteza stawu łokciowego EPIDYN AKTIV służy odciążeniu i kompresji stawu łokciowego. Silikonowe peloty z wypustkami  korzystnie wpływają na bolesne zapalenie ścięgien lub przyczepów ścięgnistych przy zapaleniu nadkłykcia bocznego kości ramiennej oraz  torebek stawowych. Peloty poprawiają ukrwienie i przyspieszają wchłanianie wysięków. Okrężna taśma wspomaga zmniejszenie napięcia w zmienionej zapalnie tkance ścięgnistej w okolicach nadkłykcia i przyspiesza leczenie.

cena115,00 zł
Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-AKTIVNastępny krok

Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

X-Act Rom Elbow – orteza pooperacyjna Innowacyjny produkt firmy DonJoy. Wskazany dla pacjentów do pooperacyjnego leczenia stawu łokciowego, lub w przypadku pourazowych procedurach doleczania urazów stawu łokciowego. Ortezę łatwo się zakłada a lekka konstrukcja nie obciąża kontuzjowanej ręki. Innowacyjny system Quick-Lock zapewnia regulację kąta ruchu, najwyższa jakość wykonania gwarantuje komfort podczas rehabilitacji. Orteza w komplecie ma zestaw klocków do regulacji kąta zgięcia i wyprostu [co 10 stopni] umożliwiając unieruchomienie i ustalenie zakresu ruchu kontuzjowanej ręki.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZL.049.01, L.049.00
cena899,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.299,00 zł

Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOWNastępny krok

Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-04

Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-04

Orteza 4Army-SL-04 to anatomiczna orteza łokcia wykonana ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

cena274,00 zł
Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-04Następny krok

Orteza łokcia 4ARMY-SL-03

Orteza łokcia 4ARMY-SL-03

Orteza 4Army-SL-03 to anatomiczna orteza łokcia wykonana ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

cena175,00 zł
Orteza łokcia 4ARMY-SL-03Następny krok

Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-02

Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-02

Orteza 4Army-SL-02 to anatomiczna orteza łokcia i przedramienia wykonana ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu. Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

cena181,00 zł
Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-02Następny krok

Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-01

Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-01

Orteza 4Army-SL-01 to anatomiczna orteza łokcia wykonana ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

cena159,00 zł
Stabilizator stawu łokciowego 4ARMY-SL-01Następny krok

Stabilizator stawu łokciowego AM-LX-01

Stabilizator stawu łokciowego AM-LX-01

W przypadku występowania problemów z „łokciem tenisisty” lub „łokciem golfisty” występuje dotkliwy ból w miejscu przyczepu mięśni po zewnętrznej lub przyśrodkowej części stawu łokciowego. Aktywna orteza AM-LX-01 pomaga uśmierzyć ten ból i wyeliminować napięcia mięśniowe. Przy każdym ruchu specjalna dzianina uciskowa z wbudowanymi wkładkami silikonowymi wykonuje mikromasaż, pobudzając krążenie krwi w miejscu przyczepów mięśni i przyspieszając proces gojenia. Orteza została wykonana z surowca PowerFIT.

cena119,00 zł
Stabilizator stawu łokciowego AM-LX-01Następny krok

Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

Tutor stawu łokciowego AM-TL-01 ma za zadanie stabilizację kończyny górnej w obrębie stawu łokciowego. Został on wykonany według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje kończynę, a jego miękkie wykończenie wewnętrzne zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Produkt dostępny na refundację NFZ! Kod L.050.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZL.050.01, L.050.00
cena98,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01Następny krok
Powrót na górę