Zerwanie więzadeł

Zerwanie więzadeł stawu łokciowego leczy się operacyjnie lub zachowawczo. Po leczeniu operacyjnym stosuje się unieruvhomienie w odpowiednim zakresie kątowym, do tego służą aparaty modułowe na staw łokciowy z zegarem. Polecamy aparaty na łokieć z naszej oferty.
 • Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  dostępny

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope Jest idealny do zastosowania do ustalonego lub kontrolowanego zakresu ruchu. Ta lekka i cienka orteza posiada teleskopowe przedramię oraz szyny na ramieniu, kontrolę kąta zgięcia i wyprostu oraz możliwość zablokowania jej pod dowolnych katem. W zestawie dodawany jest regulowany pas na przedramię.

  Kup teraz 429,00
 • Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  produkt dostępny na zamówienie

  Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  X-Act Rom Elbow – orteza pooperacyjna Innowacyjny produkt firmy DonJoy. Wskazany dla pacjentów do pooperacyjnego leczenia stawu łokciowego, lub w przypadku pourazowych procedurach doleczania urazów stawu łokciowego. Ortezę łatwo się zakłada a lekka konstrukcja nie obciąża kontuzjowanej ręki. Innowacyjny system Quick-Lock zapewnia regulację kąta ruchu, najwyższa jakość wykonania gwarantuje komfort podczas rehabilitacji. Orteza w komplecie ma zestaw klocków do regulacji kąta zgięcia i wyprostu [co 10 stopni] umożliwiając unieruchomienie i ustalenie zakresu ruchu kontuzjowanej ręki.

  Kup teraz 899,00
 • Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  dostępny

  Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  Aparat AM-KG-AM/1RE zabezpiecza całą kończynę górną oraz stawy między-paliczkowe, śródręczno-paliczkowe, staw nadgarstkowy i łokciowy. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.049

  Kup teraz 436,00
 • Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

  dostępny

  Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

  Tutor stawu łokciowego AM-TL-01 ma za zadanie stabilizację kończyny górnej w obrębie stawu łokciowego. Został on wykonany według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje kończynę, a jego miękkie wykończenie wewnętrzne zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Produkt dostępny na refundację NFZ! Kod L.050.

  Kup teraz 98,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z szynami elastycznymi AS-L/A

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z szynami elastycznymi AS-L/A

  Surowiec z którego wykonano ortezę odpowiednio uciskając mięśnie wspomaga krążenie krwi i wpływa dodatnio na funkcjonowanie i dotlenianie całego organizmu. Orteza AS-L/A doskonale stabilizuje staw łokciowy, odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ręki, łagodzi ból, usprawnia krążenie krwi. Orteza refundowana przez NFZ, kod NFZ L.050.

  Kup teraz 195,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  Łatwość użytkowania – prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta. Konstrukcja ortezy uwzględnia specyfikę budowy ciała i zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania, umożliwia nieograniczoną swobodę ruchu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.050

  Kup teraz 115,00
 • Orteza stawu łokciowego z blokadą kąta zgięcia AM-SL-02

  dostępny

  Orteza stawu łokciowego z blokadą kąta zgięcia AM-SL-02

  Orteza stawu łokciowego wykonana z surowca ActivDistance II. Kompozycja ta składa się z pianki poliuretanowej, zewnętrznej dzianiny poliamidowej posiadającej funkcję samoszczepną oraz wewnętrznej bawełnianej dzianiny frotte. Surowiec ten jest surowcem miękkim, natomiast nieelastycznym. Refundacja NFZ! Kod NFZ L.050

  Kup teraz 91,00
 • Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  dostępny

  Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  Doznałeś udaru lub borykasz się z innymi przypadłościami natury neurologicznej? Chcesz wspomóc rehabilitację swojej kończyny górnej? OMO NEUREXA została stworzona z specjalnie z myślą o Twoich problemach! Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kup teraz 450,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.