Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Dyskopatia, wypadnięcie dysku

Dyskopatia odcinka szyjnego kregosłupa cechować się może sztywnością, bólem i promieniującymi do kończyn górnych bólami. W ostrej fazie nasilenia dolegliwości lekarz może polecić stosowanie kołnierz szyjnego miękkiego, tzw. kołnierz Schantz'a.


Kołnierz ortopedyczny NT-bac model Schantza MDH

Kołnierz ortopedyczny NT-bac model Schantza MDH

Zastosowanie: dysfunkcje obszaru szyjnego wymagające względnego unie­ruchomienia, artrozy, dyskopatia, inne zespoły bólowe, dole­czanie stłuczeń, skręceń, stany zapalne i przeciążenia układu mięśniowo-szkieletowego odcinka szyjnego.

cena49,00 zł
Kołnierz ortopedyczny NT-bac model Schantza MDHNastępny krok

Kołnierz półsztywny typu Florida 2666

Kołnierz półsztywny typu Florida 2666

  Jednoczęściowy półtwardy kołnierz ortopedyczny (szyjny) wykonany z pianki wyprofilowanej anatomicznie obszytej bawełną oraz dodatkowego usztywnienia z PCV. Zapięcie i regulacja obwodu przy pomocy rzepa. Komfortowy w użytkowaniu. Przepuszczalny dla promieni RTG. Wykonany z materiałów przyjaznych dla skóry pacjenta. Dostępny w różnych wysokościach i obwodach dla indywidualnego dostosowania.

cena40,00 zł
Kołnierz półsztywny typu Florida 2666Następny krok

Kołnierz miękki typu TIMAGO Schantza TGO-C KS 101

Kołnierz miękki typu TIMAGO Schantza TGO-C KS 101

Jednoczęściowy miękki kołnierz ortopedyczny (szyjny) wykonany z pianki wyprofilowanej anatomicznie obszytej bawełną. Zapięcie i regulacja obwodu przy pomocy rzepa. Lekki i komfortowy w użytkowaniu. Przepuszczalny dla promieni RTG. Wykonany z materiałów przyjaznych dla skóry pacjenta. Dostępny w różnych wysokościach i obwodach dla indywidualnego dostosowania.  

cena39,00 zł
Kołnierz miękki typu TIMAGO Schantza TGO-C KS 101Następny krok

kołnierz ortopedyczny Donjoy C2

kołnierz ortopedyczny Donjoy C2

Kołnierz C2 Procare - Kołnierz doskonale spełnia funkcję utrzymania kręgosłupa szyjnego w naturalnej pozycji. Kołnierz C2 sprawdza się min. przy zwichnięciach i naciągnięciach kręgosłupa szyjnego, w sztywności karku i kompresji nerwu. Wygodę stosowania zapewnia profilowany kształt na poziomie podbródka i ucha dla lepszego dopasowania. Kołnierz dodatkowo usztywniony plastikowym elementem a powłoka kołnierza wykonana jest ze 100% bawełny. Dostępny w dwóch wysokościach: 7,5cm i 9,5 cm. Kolor: szary i granatowy.

cena89,00 zł
kołnierz ortopedyczny Donjoy C2Następny krok
Powrót na górę