Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Uraz biczowy (np.po wypadku samochodowym)

Bardzo często podczas stłuczki samochodowej dochodzi do nagłego zgięcia, a następnie wyprostu szyi. Dochodzi wtedy najcześciej do nadwyrężeń lub uszkodzeń mięśni i więzadeł karku. Ból zazwyczaj jest najwięksyz w 2-3 dni po wypadku. Zaleca sie stosowanie kołnierz Schantza przez ok 10 dni od dnia wypadku, o ile nie stwierdzono poważniejszych urazów.


Półsztywny kołnierz ortopedyczny typu Florida ProFit EB-KS

Półsztywny kołnierz ortopedyczny typu Florida ProFit EB-KS

Kołnierz szyjny ortopedyczny sztywny typu Florida, wykonany jest z odpowiednio dobranej płyty polietylenowej wykończonej pianką poliuretanową oraz dzianiny ProFit. Jest to dwuwarstwoy materiał, który doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt odcinka szyjnego – tworzy tzw. drugą skórę.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZM.062.00, M.062.01
cena90,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.55,00 zł

Półsztywny kołnierz ortopedyczny typu Florida ProFit EB-KSNastępny krok

Miękki kołnierz ortopedyczny typu Shanza ProFit EB-KM

Miękki kołnierz ortopedyczny typu Shanza ProFit EB-KM

Kołnierz szyjny miękki typu Schanza, wykonany jest z odpowiednio dobranej pianki poliuretanowej oraz dzianiny ProFit. Jest to dwuwarstwowy materiał, który doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach modelując kształt odcinka szyjnego – tworzy tzw. drugą skórę.

cena60,00 zł
Miękki kołnierz ortopedyczny typu Shanza ProFit EB-KMNastępny krok
Powrót na górę