Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Osteoporoza

Osteoporoza powodująca deformacje kręgosłupa i patologiczne złamania trzonów kręgów bywa wskazaniem do profilaktycznego stosowania pasów ledźwiowo-piersiowych z podpaszkami, które odciążają kręgi.


Wysoki gorset piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy Timago TGO-R WSLK-R 704

Wysoki gorset piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy Timago  TGO-R WSLK-R 704

Wysoka orteza (gorset) piersiowo-lędźwiowo-krzyżowa regulowana wykonana z elastycznej tkaniny kompresyjnej. Składa się z materiału zapinanego z przodu na rzep, giętkich fiszbin, aluminiowych stalek odciążających kręgosłup, systemu pasów dociągających pozwalających na regulację siły stabilizacji oraz pasów stabilizujących łopatki. Tkanina przestrzenna umożliwia dostęp powietrza do skóry pacjenta, jest komfortowa i przyjazna w użytkowaniu. Wysokość odpowiednia dla stabilizacji piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego odcinka kręgosłupa. Stosowana w zespołach bólowych w celu stabilizacji i odbarczenia. 

cena180,00 zł
Wysoki gorset piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy Timago  TGO-R WSLK-R 704Następny krok

Wysoka sznurówka półsztywna Donjoy GOLD 237

Wysoka sznurówka półsztywna Donjoy GOLD 237

Gorset lędźwiowo-krzyżowy Gold 237 wskazany jest przy zmianach degeneracyjnych w obrębie całego kręgosłupa, degeneracji lub niedowładzie mięśni kręgosłupa, przy osteoporozie i wielu innych dolegliwości. Gorset stanowi usztywnienie dla kręgosłupa w odcinku krzyżowym, lędźwiowym oraz piersiowym. Anatomicznie wyprofilowane stalki oraz system taśm dociągowych gwarantują wyjątkową skuteczność stabilizacji oraz odpowiednie dopasowanie do pacjenta. Wyprofilowane stalki, materiał przepuszczający powietrze oraz system pasów dociągowych daje wysoki komfort użytkowania gorsetu. Wysokość przodu: 22,5 cm Wysokość tyłu: 51 cm. Dostępny w sześciu rozmiarach.

cena429,00 zł
Wysoka sznurówka półsztywna Donjoy GOLD 237Następny krok

Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa z regulacją wysokości SENNER AM-WSP-06

Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa z regulacją wysokości SENNER AM-WSP-06

Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa z regulacją wysokości SENNER AM-WSP-06 to orteza dla osób z dużymi problemami w odcinkach piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa.Orteza refundowana przez NFZ. Kod refundacji NFZ M.059.00 lub M.059.01. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZM.059.01, M.059.00
cena297,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa z regulacją wysokości SENNER AM-WSP-06Następny krok

Osteoporotyczny gorset tułowia AM-WSK

Osteoporotyczny gorset tułowia AM-WSK

Osteoporotyczny gorset tułowia AM-WSK przeznaczony jest zwłaszcza dla osób cierpiących na osteoporozę ale nie tylko, chroniąc przed złamaniami kregosłupa. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ M.059.00 lub M.059.01.

cena179,00 zł
Osteoporotyczny gorset tułowia AM-WSKNastępny krok

Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH PLUS

Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH PLUS

Orteza piersiowo-lędźwiowo-krzyżowa SpincareHigh Plus to sprzęt niezbędny dla osób, borykających się z wieloma dolegliwościami kręgosłupa, klatki piersiowej czy lędźwi, takich jakdyskopatie, stenoza, osteoporoza, wady postawy, choroby zwyrodnieniowe czy zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Ma doskonałe właściwości stabilizacyjne i korekcyjne, zapewniając użytkownikowi komfort oraz bezpieczeństwo

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZM.059.01, M.059.00
cena249,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.0,00 zł

Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH PLUSNastępny krok
Powrót na górę