Osteoporoza

Osteoporoza powodująca deformacje kręgosłupa i patologiczne złamania trzonów kręgów bywa wskazaniem do profilaktycznego stosowania pasów ledźwiowo-piersiowych z podpaszkami, które odciążają kręgi.
 • Wysoki gorset piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy Timago TGO-R WSLK-R 704

  dostępny

  Wysoki gorset piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy Timago TGO-R WSLK-R 704

  Wysoka orteza (gorset) piersiowo-lędźwiowo-krzyżowa regulowana wykonana z elastycznej tkaniny kompresyjnej. Składa się z materiału zapinanego z przodu na rzep, giętkich fiszbin, aluminiowych stalek odciążających kręgosłup, systemu pasów dociągających pozwalających na regulację siły stabilizacji oraz pasów stabilizujących łopatki. Tkanina przestrzenna umożliwia dostęp powietrza do skóry pacjenta, jest komfortowa i przyjazna w użytkowaniu. Wysokość odpowiednia dla stabilizacji piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego odcinka kręgosłupa. Stosowana w zespołach bólowych w celu stabilizacji i odbarczenia. 

  Kup teraz 180,00
 • Wysoka sznurówka półsztywna Donjoy GOLD 237

  dostępny

  Wysoka sznurówka półsztywna Donjoy GOLD 237

  Gorset lędźwiowo-krzyżowy Gold 237 wskazany jest przy zmianach degeneracyjnych w obrębie całego kręgosłupa, degeneracji lub niedowładzie mięśni kręgosłupa, przy osteoporozie i wielu innych dolegliwości. Gorset stanowi usztywnienie dla kręgosłupa w odcinku krzyżowym, lędźwiowym oraz piersiowym. Anatomicznie wyprofilowane stalki oraz system taśm dociągowych gwarantują wyjątkową skuteczność stabilizacji oraz odpowiednie dopasowanie do pacjenta. Wyprofilowane stalki, materiał przepuszczający powietrze oraz system pasów dociągowych daje wysoki komfort użytkowania gorsetu. Wysokość przodu: 22,5 cm Wysokość tyłu: 51 cm. Dostępny w sześciu rozmiarach.

  Kup teraz 429,00
 • Wysoka orteza piersiowo-lędźwiowa z taśmami dociągowymi LOBO EB-LK

  dostępny

  Wysoka orteza piersiowo-lędźwiowa z taśmami dociągowymi LOBO EB-LK

  Wysoka orteza piersiowo-lędźwiowa z taśmami dociągowymi LOBO EB-LK.Orteza refundowana przez NFZ. Kod refundacji NFZ M.059.00 lub M.059.01. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

  Kup teraz 249,00
 • Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa z regulacją wysokości SENNER AM-WSP-06

  dostępny

  Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa z regulacją wysokości SENNER AM-WSP-06

  Wysoka orteza lędźwiowo-piersiowa z regulacją wysokości SENNER AM-WSP-06 to orteza dla osób z dużymi problemami w odcinkach piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa.Orteza refundowana przez NFZ. Kod refundacji NFZ M.059.00 lub M.059.01. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

  Kup teraz 297,00
 • Odciążająco stabilizujący gorset tułowia ULTIMA AM-WSP-02

  dostępny

  Odciążająco stabilizujący gorset tułowia ULTIMA AM-WSP-02

  Odciążająco stabilizujący gorset tułowia ULTIMA AM-WSP-02 to idealna orteza kręgosłupa dla osób z poważnymi wielopoziomowymi dyskopatiami i innymi urazami tej części ciała. Produkt refundowany przez NFZ! Kod refundacji: M.059.00 lub M.059.01.

  Kup teraz 297,00
 • Osteoporotyczny gorset tułowia AM-WSK

  dostępny

  Osteoporotyczny gorset tułowia AM-WSK

  Osteoporotyczny gorset tułowia AM-WSK przeznaczony jest zwłaszcza dla osób cierpiących na osteoporozę ale nie tylko, chroniąc przed złamaniami kregosłupa. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ M.059.00 lub M.059.01.

  Kup teraz 179,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH PLUS

  dostępny

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH PLUS

  Wybierz kod: M.059.00 - Cena produktu 38 PLN. M.059.01 - Cena produktu 0,00 PLN. Realizatorem wniosków NFZ jest nasz stacjonarny sklep medyczny w Toruniu na ul.Broniewskiego 6/56.

  Kup teraz 249,00
 • Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH

  dostępny

  Orteza piersiowo - lędźwiowo - krzyżowa SPINCARE HIGH

  Wybierz kod: M.059.00 - Cena produktu 40 PLN. M.059.01 - Cena produktu 0,00 PLN. Realizatorem wniosków NFZ jest nasz stacjonarny sklep medyczny w Toruniu na ul. Żwirki i Wigury 39/41.

  Kup teraz 239,00 289,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 1 980 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.