Pionizacja i nauka chodzenia z przyczyn neurologicznych i ortopedycznych

U osób których mięśnie tułowia są za słabe aby utrzymać prawidłową postawę, a które muszą być pionizowane można do pomocy użyć pasów stabilizujących. Pasy te posiadają system wszystych usztywnień, które wspomagają wiotkie mieśnie tułowia.

  Refundacja NFZ

  Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

  Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

  Znajdź ortezę

  Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

  Opinie o sklepie

  • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
  • Opineo - słucham swoich klientów

  Zebraliśmy 1 980 opinii.

  Producenci sprzętu

  W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.