Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 82Infolinia czynna:
8:00 - 18:00

Aquaterapia - przyrządy do ćwiczeń w wodzie

Talerz aquatic

Talerz aquatic

Okrągły dysk wykonany z wodoodpornej pianki. Wyposażony w paski ułatwiające łatwe mocowanie na dłoni, przedramieniu lub stopie. Używany w ćwiczeniach oporowych lub mobilizacyjnych.

cena92,96 zł

Hantle Aquatic - opór mocny (zielone) - komplet 2 szt.

Hantle Aquatic - opór mocny (zielone) - komplet 2 szt.

Umożliwiają przeprowadzenie ćwiczeń oporowych lub odciążających w wodzie. Stosowane w celu zwiększenia zakresu ruchu. Dostępne w trzech rozmiarach o różnym stopniu oporu, oznaczonych kolorami. Sprzedawane parami.

cena116,50 zł132,55 zł

Wałek Aquatic

Wałek Aquatic

Używany w wodzie w ćwiczeniach oporowych, równoważnych, mobilizacyjnych i relaksacyjnych Wykonany z pianki poliuretanowej. Wyposażony w miękkie, komfortowe uchwyty.

cena110,28 zł

Sztanga aquatic

Sztanga aquatic

Wykonana z pianki poliuretanowej, nie wchłania wilgoci. Używana w wodzie do stabilizacji oraz wzmocnienia mięśni tułowia lub zwiększenia zakresu ruchu w stawach. Stosowana także w ćwiczeniach oporowych oraz relaksacyjnych. Wyposażony w miękki, komfortowy uchwyt.

cena110,28 zł

Makaron Aquatic

Makaron Aquatic

Długość 160 cm. Dostępne w różnych kolorach. Wykonane z pianki poliuretanowej. Cieszą się powodzeniem zarówno w terapii, treningu sportowym, jak i Aqua-aerobicu. Niezbędne w ćwiczeniach wzmacniających, mobilizacyjnych, rozluźniających lub odciążających.

cena43,14 zł

Pas na kostkę Aquatic Msd

Pas na kostkę Aquatic Msd

Wykonany z wysokiej jakości pianki pas przeznaczony do kostek. Zapewnia dużą wyporność a jego kształt zapewnia pionową równowagę. Rewelacyjnie spisuje się do treningu aquajoggingu oraz wodnego fitnesu.  Dzięki regulowanej długośći możliwośc dopasowania do każdego użytkownika.

cena64,14 zł
Powrót na górę