Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Przybór do wzmocnienia mięśni głębokich Artzt Vitality Bioswing

Przybór do wzmocnienia mięśni głębokich Artzt Vitality Bioswing
cena:639,00 złNastępny krok

Przybór do wzmocnienia mięśni głębokich Artzt Vitality Bioswing

Wysyłka jeszcze dziś!
Wysyłka jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 17:00
Zamów w ciągu: h m s
Cena:
639
Raty PAYU:
od: 
Thera-Band
Przybory typu ARTZT Vitality Bioswing® stosowany w celu wzmocnienia mięśni głębokich. Wszechstronny przybór treningowy używany w ćwiczeniach mających na celu: wzmacnianieposzczególnych partii mięśniowych, stabilizację głęboką oraz utrzymanie prawidłowej postawy. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

Przybory typu Artzt Vitality® Bioswing stosowany w celu wzmocnienia mięśni głębokich. 
Wszechstronny przybór treningowy używany w ćwiczeniach mających na celu: wzmacnianie
poszczególnych partii mięśniowych, stabilizację głęboką oraz utrzymanie prawidłowej postawy.
Zalety produktu:
- możliwość zmiany intensywności obciążenia poprzez regulację częstotliwości drgań.
- uchwyt redukujący przeniesienia obciążenia na poszczególne stawy,
- wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów w Niemczech,
- instruktaż ćwiczeń od pobrania na stronie: www.artzt-vitality.de,
- trening całego ciała poprzez aktywację nerwowo-mięśniową mięśni: nóg, pośladków, bioder,
  klatki piersiowej, pleców, ramion i przedramion,
- powoduje wzmocnienie mięśni głębokich (kręgosłupa, ramion, miednicy)
 
Ważący 160 g i mierzący 150 cm Artzt Vitality® Bioswing został wyprodukowany ze specjalnie przetestowanej stali sprężynowej, która wykorzystywana jest także w przemyśle motoryzacyjnym. Materiał ten nie łamie się i jest bardzo elastyczny. Artzt Vitality® Bioswing dzięki specjalnie zaprojektowanej i przetestowanej budowie oraz najwyższej jakości wykonaniu posiada szereg unikatowych cech: elementy tłumiące na uchwycie  powodują, że przybór ten bardzo miękko reaguje na ruchy.  Redukują one także miejscowe obciążenia działające na staw nadgarstkowy i staw kciuka. Dzięki temu uniknąć można niekontrolowanych ruchów Artzt Vitality® Bioswing. Ponadto Artzt Vitality® Bioswing wyposażony jest w indywidualnie regulowany regulator drgań, co sprawia, że użytkownik może manualnie dozować drgania. Artzt Vitality® Bioswing umożliwia manualne ustawienie intensywności obciążeń od 3,2 do 4,4 Hz. W praktyce oznacza to, że im bardziej w kierunku do zewnątrz ustawiony jest regulator drgań tym łatwiej jest wykonać ćwiczenie. Umożliwia to efektywny trening zarówno zwykłym osobom jak i sportowcom wyczynowym.
Artzt Vitality® Bioswing znajduje zastosowanie między innymi w rehabilitacji nerwowo-mięśniowej, przykładowo przy chronicznej nierównowadze mięśniowej lub po urazach w obrębie kręgosłupa lub stawów barkowych.
Profesjonalni sportowcy, którzy narażeni są na jednostronne obciążenia (np. tenis ziemny, rzut oszczepem, golf) używają Artzt Vitality® Bioswing do wzmacniania każdej partii mięśniowej i stabilizacji poszczególnych stawów.
Artzt Vitality® Bioswing pozwala przeprowadzić efektywny trening holistyczny przez aktywizację nerwowo mięśniową kluczowych rejonów ciała (kręgosłup, obręcz barkowa, obręcz biodrowa).
Efekty nerwowo fizjologiczne ukazują się w tym, że przechodzące impulsy, pobudzone przez bodźce nerwowo ruchowe,  powodują równoczesne pobudzenie mięśni oddziaływających na staw, czyli współdziałające w wykonywaniu tego samego rodzaju ruchu (mięśnie synergistyczne). Taki efekt jest znaczący w każdym rodzaju wymagań dotyczących stabilizacji układu ruchu. Tak więc  za pomocą Artzt Vitality® Bioswing zarówno motoryka jak i wertykalna stabilizacja mogą zostać zoptymalizowane.
Poprzez wybrane ustawienie przyboru lub przez odpowiedni rodzaju chwytu jednorącz lub oburącz i zmiany  ustawienia pozycji ciała bądź płaszczyzn drgania stymulowane mogą być różne regiony ciała.
Płaszczyzny drgań
 
Produktem Artzt® Vitality Bioswing można poruszać w dwóch płaszczyznach:
- Do przodu i do tyłu (zawsze w przedłużeniu przedramion)
- W górę i w dół albo w prawo i w lewo (zawsze pod kątem 90° w stosunku do przedramion)
TRENING
Trening kardio Trening stabilizacji kręgosłupa i stawów /trening core

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa