Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Wałki, piłeczki oraz owale z kolcami, ringo, trener równowagi, platformy, półjeże

Mambo Dynadome 59 x 21 cm z tubingami Msd

Mambo Dynadome 59 x 21 cm z tubingami Msd
2 opinie

Dynadome to uniwersalne urządzenie do ćwiczeń. Dzięki wykorzystaniu obu stron oraz zamontowaniu przez producenta tubingów otrzymujemy możliwość treningu wszystkich parti mieśni całego ciała oraz trening balansowy, poprawiający koordynację ruchową. Całe urządzenie w kształcie półkuli ze sztywną podstawą.

cena561,16 zł

Półkule sensoryczne do rehabilitacji stóp

Półkule sensoryczne do rehabilitacji stóp

Półkule sensoryczne z kolcami do rehabilitacji stóp, ćwiczenia równowagi i treningu  koordynacji ruchowej. Stożkowe kolce pobudzają zakończenia nerwowe, rozluźniają je i odprężają. Służą do stymulacji czucia głębokiego, zmysłu dotyku. Idealne do  ćwiczeń zarówno w domu jak i w placówkach dydaktycznych oraz gabinetach rehabilitacyjnych, do ćwiczeń koordynująco-stabilizacyjnych. Srednica -16cmObciażenie - 100kg

cena78,95 zł

Platforma do ćwiczeń Balanza TOGU Circle

Platforma do ćwiczeń Balanza TOGU Circle

Nowa Balanza® Circle. Pod drewnianą platformą posiada piłeczkę o mniejszej średnicy, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo pacjentów. Z Balanzy® korzystać mogą osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Ćwiczenia na niestabilnej powierzchni pomagają w stabilizacji mięśni oraz mają pozytywny wpływ na nasze stawy.

cena504,90 zł
Powrót na górę