Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Kompres ciepło/ zimno z powłoką bawełnianą średni 20 x 30 cm Msd

Kompres ciepło/ zimno z powłoką bawełnianą średni 20 x 30 cm Msd
cena:46,44 złKup online

Kompres ciepło/ zimno z powłoką bawełnianą średni 20 x 30 cm Msd

Cena:
46,44
MSD Europe
Standardowy kompres zmienno cieplny tzn. ciepło/ zimno. Wykonane z bardzo odpornej na uszkodzenia i zmianę temperatur powłokę bawełnianą łatwą w czyszczeniu. Do wielokrotnego użytku. Pokryta niezamarzającym materiałem przyjemnym w dotyku, dzieki czemu można używać bezpośrednio na skórę. Możliwosć podgrzewania w gorącej wodzie, piekarniku a nawet mikrofali bez uszkodzenia materiału. Nawet przy zamrożeniu pozostaje elastyczny dzięki temu istnieje możliwosć idealnego dopasowania. Wkład żelowy, nietoksyczny i biodegradowalny. Dzięki możliwości podwójnego zastosowania kompres firmy Msd bije na głowę konkurencję. Całośc wykonana z nietoskycznego materiału. Rozmiar średni 20 x 30 cm. Dostępne również inne rozmiary.  »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

Standardowy kompres zmienno cieplny tzn. ciepło/ zimno. Wykonane z bardzo odpornej na uszkodzenia i zmianę temperatur powłokę bawełnianą łatwą w czyszczeniu. Do wielokrotnego użytku. Pokryta niezamarzającym materiałem przyjemnym w dotyku, dzieki czemu można używać bezpośrednio na skórę.

Możliwosć podgrzewania w gorącej wodzie, piekarniku a nawet mikrofali bez uszkodzenia materiału. Nawet przy zamrożeniu pozostaje elastyczny dzięki temu istnieje możliwosć idealnego dopasowania.

Wkład żelowy, nietoksyczny i biodegradowalny.

Dzięki możliwości podwójnego zastosowania kompres firmy Msd bije na głowę konkurencję.

Całośc wykonana z nietoskycznego materiału.

Rozmiar średni 20 x 30 cm.

Dostępne również inne rozmiary. 

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa