Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Kule i laski inwalidzkie

Kula pachowa MDH

Kula pachowa MDH

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości surowców do produkcji naszego sprzętu posiadamy lekkie, a przy tym solidne i wytrzymałe kule, które gwarantują komfortowe ich użytkowanie.

Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena65,00 zł

Kule dziecięce para THUASNE

Kule dziecięce para THUASNE

Miękka część dłoniowa. Światło odblaskowe z przodu i z tyłu części dłoniowej dla większego bezpieczeństwa w nocy. Nastawna wysokość części łokciowej. Końcówki minimalizujące odgłosy w trakcie chodzenia.

cena171,99 zł

Kule COMFORT para THUASNE

Kule COMFORT para THUASNE

Łączą komfort i bezpieczeństwo. Szeroka, miękka i anatomicznie wyprofilowana część dłoniowa zapewnia idealny rozkład obciążenia dłoni. Część łokciowa o regulowanej wysokości gwarantuje optymalne wsparcie przedramienia. Owal części łokciowej umożliwia pozostawienia kuli na przedramieniu np. w czasie otwierania drzwi.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.118
Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena160,00 zł

cena z refundacją odZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.139,00 zł

Laska drewniana z uchwytem T THUASNE

Laska drewniana z uchwytem T THUASNE

Laski są eleganckie i lekkie oraz zabezpieczone twardym lakierem. Podczas otwierania drzwi, uchwyt zaokrąglony umożliwia zawieszenie laski na przedramieniu. Kształt „T” gwarantuje natomiast większy komfort w trakcie chodzenia. Kolor kasztanowy.

cena65,99 zł

Laska z uchwytem anatomicznym lewa lub prawa THUASNE

Laska z uchwytem anatomicznym lewa lub prawa THUASNE

Szeroki uchwyt laski zapewnia lepsze rozłożenie obciążenia dłoni i ułatwia chwyt. Wykonana z aluminium łączącego lekkość i wytrzymałość. Końcówki tłumiące odgłosy w trakcie chodzenia. Szeroki zakres regulacji wysokości.

Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena69,99 zł

Ortezo proteza IWALK 2.0 kula

Ortezo proteza IWALK 2.0 kula

Ortezo – proteza IWALK 2.0. – alternatywa dla kul iWALK2.0 to nagradzana alternatywa dla kuli i wózka kolanowego stosowana w przypadku urazów nogi zlokalizowanych poniżej stawu kolanowego. Zapewnia mobilność bez używania rąk i bez bólu, a także umożliwia prowadzenie normalnego, niezależnego życia. Poprawa mobilności  iWALK2.0 to jedyne urządzenie pozwalające na przeniesienie wagi na nogi przy jednoczesnym zapewnieniu o wiele wyższej mobilności, niż w przypadku kuli konwencjonalnych Mężczyźni i kobiety nie są zaprojektowani do tego, by wspierać swoją wagę na ramionach, a kule czy wózki kolanowe, stanowią znaczące ograniczenie  mobilności. Dzięki iWALK2.0 można  poruszać się w bardziej naturalny sposób, wykorzystując do tego celu większe, silniejsze mięśnie nóg. Można poruszać się szybciej, dalej i przy mniejszym zmęczeniu, aniżeli jest to możliwe przy wykorzystaniu kuli tradycyjnych czy innych alternatywnych rozwiązań.

cena865,99 zł
Powrót na górę