Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Poduszki i oparcia Bodymap

Poduszka do siedzenia Bodymap A

Poduszka do siedzenia Bodymap A

BodyMap A – to poduszki do siedzenia, które dają możliwość stabilizacji bioder w wózku inwalidzkim, foteliku rehabilitacyjnym lub zwykłym krześle. W poduszce można wymodelować różnej wielkości kiln międzyudowy, ustawić odwiedzenie nóg, podnieść jedno z bioder w celu prawidłowego ustwienia kręgosłupa lub odciążyć wrażliwe części ciała. W razie potrzeby można łatwo zmienić nadany kształt poduszki na inny.

cena549,00 zł

Poduszka oparcia Bodymap B

Poduszka oparcia Bodymap B

BodyMap B – to poduszki oparcia, które zapewniają pacjentom wygodne oparcie z możliwością korekcji skolioz i skrzywień pleców, poprawiając kontrolę postawy. Podnoszą one comfort siedzenia poprzez zapewnienie prawidłowej postawy i stabilizacji pacjenta. Umożliwiają również uzyskanie prawidłowej i stabilnej postawy przez pacjentów z garbem.

cena524,99 zł

Oparcie z pelotami bocznymi Bodymap C

Oparcie z pelotami bocznymi Bodymap C

BodyMap C – to oparcia z pelotami bocznymi i zagłówkiem, które zapewniają pacjentom wygodne oparcie z możliwością korekcji skolioz i skrzywień pleców, poprawiając kontrolę postawy. Podnoszą one comfort siedzenia poprzez zapewnienie prawidłowej postawy i stabilizacji pacjenta. Umożliwiają również uzyskanie prawidłowej i stabilnej postawy przez pacjentów z garbem. Wyroby doskonale sie sprawdzają w przypadku mózgowego porażenia dziecięcego oraz pacjentów wiotkich i spastycznych. Szerokie peloty boczne dodatkowo stabilizują pacjenta, a modelowany zagłówek pomaga w ustawieniu właściwej pozycji jego głowy.

cena1 037,99 zł
Powrót na górę