Dopasuj sprzęt rehabilitacyjny dla swojego dziecka

Sprzęt rehabilicyjny dla dzieci dostępny w naszym sklepie jest bardzo skrupulatnie dobraną ofertą pod kątem dopasowania ceny do jakości. Ortopedio.pl jest autoryzowany sklepem takich marek jak Vermeiren, Otto Bock, Akces-Med czy MDH. W naszej ofercie dla dzieci znajdują się wózki inwalidzkie, pionizatory, foteliki samochodowe i rehabilitacyjne, buciki oraz ortezy. Większość naszej oferty znajduje się w refundacji NFZ i dostępna jest w ramach przysługiwanego limitu. Kody NFZ dostępne w ofercie dla dzieci to: J.044.01 P.125 P.126 P.129 P.130 P.131 P.132. Pamiętaj, że w Ortopedio.pl masz możliwość skonsultowania się z fizjoterapeutą, który dostępny jest poprzez rozmowę on-line lub telefonicznie. Jeżeli chciałbyś uzyskać informacje w zakresie refundacji NFZ lub innego dofinansowania to zadzwoń na nr 56 470 14 03 postaramy się pomóc.

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Wózek specjalny Hippo

  dostępny

  Wózek specjalny Hippo

  Wózek inwalidzki specjalny Hippo został stworzony dla dzieci o wadze do 25kg. Nowoczesny design wózka sprawia, że nie przypomina z wyglądu starych topornych wózków. Bardzo komfortowy i funkcjonalny. Wyrób polskiego producenta Akces-Med. Wózeczek znajduje się w refundacji NFZ z kodem P.131.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00

 • Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Corzino Classic

  dostępny

  Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Corzino Classic

  Istnieje możliwość prezentacji wózka w twoim domu! Zadzwoń do nas pod nr 56 665 28 82 i umów się na prezentacje!

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00 3 340,00
 • Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Corzo X-country

  dostępny

  Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Corzo X-country

  Istnieje możliwość prezentacji wózka w twoim domu! Zadzwoń do nas pod nr 56 6652882 i umów się na prezentacje!

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 4 320,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 320,00
 • Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Piper Comfort

  Dostępny

  Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Piper Comfort

  PIPER Comfort to nowoczesny, komfortowy wózek spacerowy dla dzieci o specjalnych potrzebach i z niepełnosprawnością, produkowany z lekkich profili aluminiowych. Łączy w sobie wózek kubełkowy – z głębokim siedziskiem wyściełanym po bokach z lekkim i łatwo składanym wózkiem typu „ parasolka”. W standardzie wyposażony jest: w podstawę siedziska z regulowaną pod kątem podporą pod łydki, duży ,regulowany na wysokośći odpinany podnóżek typu platforma, pas 5-punktowy, koszyk tekstylny oraz przednie koła skrętne. Dużą zaletą wózka jest maksymalne obciążenie do 50 kg, siedzisko typu kubełkowego z możliwością regulacji kąta oparcia ( do 26 stopni) oraz koła w pełni demontowane za pomocą szybkozłączy. Duża gama opcjonalnego doposażenia sprawia, że w łatwy sposób można ustabilizować pozycję dziecka na wózku oraz korzystać z niego w różnych warunkach klimatycznych.Dostępne kolory: różowy, niebieski, zielony, czarny.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Fotelik rehabilitacyjny BINGO

  dostępny

  Fotelik rehabilitacyjny BINGO

  Drewniany mobilny fotelik rehabilitacyjny; przeznaczony do prowadzenia rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych, głównie ze schorzeniami układu nerwowego, mających problem z samodzielnym siedzeniem. Fotelik refundowany przez NFZ. Kod NFZ P.132.01

  Kod NFZ P.132.01

  Kup teraz 2 400,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 700,00
 • Wózek Umbrella (koła piankowe)

  dostępny

  Wózek Umbrella (koła piankowe)

  Wózek inwalidzki Umbrella został stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu dzieciom z niepełnosprawnością ruchową. Nowoczesny design sprawia, że nie odróżnia się z wyglądu od zwykłych wózków. Maksymalne obciążenie wózka wynosi 35kg.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Wózek Umbrella (koła pompowane)

  dostępny

  Wózek Umbrella (koła pompowane)

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Dziecięcy wózek inwalidzki aktywny Zippie Simba

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Dziecięcy wózek inwalidzki aktywny Zippie Simba

  Perfekcyjnie lekki wózek aluminiowy ze sztywną ramą o wadze całkowitej od 8 kg. Oznacza to łatwiejszą obsługę i manewrowanie wózkiem, co sprawia, że dziecko ma więcej energii na zabawę. Z ogromną ilością opcji, szerokim wyborem kolorów i siedziskiem, które rośnie razem z dzieckiem, jest to idealny wózek manualny dla małego użytkownika.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 6 500,00
  Realizuj wniosek NFZ od 3 500,00
 • Wózek inwalidzki dziecięcy Zieppie Youngster 3

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Wózek inwalidzki dziecięcy Zieppie Youngster 3

  Odkryj nowe miejsca, znajdź nowych przyjaciół i baw się! Dzięki swojej konstrukcji Youngster 3 umożliwia to, a nawet więcej. Lata doświadczeń w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że ten składany krzyżakowo aluminiowy wózek dziecięcy znakomicie odpowiada potrzebom rodziców, opiekunów i użytkowników. Warto pamiętać, że jeśli chodzi o styl - Youngster 3 nie jest wózkiem wagi lekkiej, jeśli chodzi o wagę - jak najbardziej jest!

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 6 700,00
  Realizuj wniosek NFZ od 2 200,00
 • Wózek inwalidzki spacerowy Swifty

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Wózek inwalidzki spacerowy Swifty

  Dziecięcy wózek inwalidzki Swifty to wysokiej jakości wózek produkowany w Niemczech. Dzięki zastosowanym materiałom stanowi ogromne wsparcie i pomoc w opiece nadz niepełnosprawnym dzieckiem.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 4 800,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 800,00
 • Krzesło terapeutyczne KIDOO

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Krzesło terapeutyczne KIDOO

  KIDOO™ jest krzesełkiem terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków. W domu, przedszkolu, szkole czy też w grupie rówieśników, KIDOO™ będzie niezastąpioną pomocą w procesie rehabilitacji zarówno w aspekcie ruchowym jak i w integracji społecznej. Siedzisko ortopedyczne dla dzieci KIDOO™ pozwala na właściwe i bezpieczne podparcie dziecka, z możliwością łatwej i intuicyjnej regulacji. Pas biodrowy dodatkowo zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Krzesełko ma regulowaną wysokość  siedziska i podłokietników, a także kąt oparcia. Wykonane jest z bezpiecznych dla użytkownika materiałów. Dostępne w 4 rozmiarach.

  Kod NFZ P.132.01

  Kup teraz 1 900,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 200,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.