56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Dopasuj sprzęt rehabilitacyjny dla swojego dziecka

Sprzęt rehabilicyjny dla dzieci dostępny w naszym sklepie jest bardzo skrupulatnie dobraną ofertą pod kątem dopasowania ceny do jakości. Ortopedio.pl jest autoryzowany sklepem takich marek jak Vermeiren, Otto Bock, Akces-Med czy MDH. W naszej ofercie dla dzieci znajdują się wózki inwalidzkie, pionizatory, foteliki samochodowe i rehabilitacyjne, buciki oraz ortezy. Większość naszej oferty znajduje się w refundacji NFZ i dostępna jest w ramach przysługiwanego limitu. Kody NFZ dostępne w ofercie dla dzieci to: J.044.01 P.125 P.126 P.129 P.130 P.131 P.132. Pamiętaj, że w Ortopedio.pl masz możliwość skonsultowania się z fizjoterapeutą, który dostępny jest poprzez rozmowę on-line lub telefonicznie. Jeżeli chciałbyś uzyskać informacje w zakresie refundacji NFZ lub innego dofinansowania to zadzwoń na nr 56 470 14 03 postaramy się pomóc.

 • Wózek specjalny Hippo

  dostępny

  Wózek specjalny Hippo

  Wózek inwalidzki specjalny Hippo został stworzony dla dzieci o wadze do 25kg. Nowoczesny design wózka sprawia, że nie przypomina z wyglądu starych topornych wózków. Bardzo komfortowy i funkcjonalny. Wyrób polskiego producenta Akces-Med. Wózeczek znajduje się w refundacji NFZ z kodem P.131.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Fotelik rehabilitacyjny BINGO

  produkt na zamówienie

  Fotelik rehabilitacyjny BINGO

  Drewniany mobilny fotelik rehabilitacyjny; przeznaczony do prowadzenia rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych, głównie ze schorzeniami układu nerwowego, mających problem z samodzielnym siedzeniem. Fotelik refundowany przez NFZ. Kod NFZ P.132.01

  Kod NFZ P.132.01

  Kup teraz 2 200,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 500,00
 • Wózek Umbrella (koła piankowe)

  dostępny

  Wózek Umbrella (koła piankowe)

  Wózek inwalidzki Umbrella został stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu dzieciom z niepełnosprawnością ruchową. Nowoczesny design sprawia, że nie odróżnia się z wyglądu od zwykłych wózków. Maksymalne obciążenie wózka wynosi 35kg.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Wózek Umbrella (koła pompowane)

  dostępny

  Wózek Umbrella (koła pompowane)

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Wózek specjalny RACER EVO

  dostępny

  Wózek specjalny RACER EVO

   W trosce o indywidualne potrzeby rodziców i dzieci powstał wózek inwalidzki dziecięcy RACER EVO. Konstrukcja zapewnia udogodnienie w prowadzeniu dla rodzica, dzięki zastosowaniu przednich kół skrętnych. Tak niepozorna zmiana, wpływa na to, że przewożone dziecko nie jest narażone na częste unoszenie wózka potrzebne do pokonania nierówności.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 500,00
  Realizuj wniosek NFZ od 500,00
 • Wózek specjalny RACER

  dostępny

  Wózek specjalny RACER

  Wózek inwalidzki dla dziecka Racer posiada bardzo stabilną kontrukcję dzięki czemu doskonale stabilizuje i zapewnia bezpieczeństwo. Wózek Racer umożliwia ustawienie dziecka w pozycji siedzącej jak również w półleżącej dzięki czemu zapewnia dziecku odpoczynek oraz komfort. Posiada bardzo bogate wyposażenie. Na wózek inwalidzki dla dziecka przysługuje refundacja NFZ z kodem P.131

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Wózek specjalny Hippo

  dostępny

  Wózek specjalny Hippo

  Wózek inwalidzki specjalny Hippo został stworzony dla dzieci o wadze do 25kg. Nowoczesny design wózka sprawia, że nie przypomina z wyglądu starych topornych wózków. Bardzo komfortowy i funkcjonalny. Wyrób polskiego producenta Akces-Med. Wózeczek znajduje się w refundacji NFZ z kodem P.131.

  Kod NFZ P.131.01

  Kup teraz 3 000,00
 • Fotelik rehabilitacyjny Zebra

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Fotelik rehabilitacyjny Zebra

  Fotelik rehabilitacyjny ZEBRA przeznaczony dla dzieci i młodzieży ze znacznymi deficytami w obrębie narządu ruchu, które nie nabyły umiejętności siedzenia lub mają znaczne trudności z przyjęciem pozycji siedzącej. Doskonały zarówno dla osób bardzo wiotkich ze zmniejszonym napięciem mięśniowym, jak i dla osób u których występuje znaczna spastyczność. Fotelik ten może być również bardzo przydatny w schorzeniach ortopedycznych lub po zabiegach chirurgicznych u dzieci wymagających długotrwałego odciążenia jednej lub obu kończyn dolnych. Wpływa na poprawę jakości i komfortu życia dziecka i jego rodziny. W trosce o małego pacjenta produkt został wykonany z ekologicznych, bezpiecznych materiałów, a proces malowania odbywa się ręcznie. Kamizelka bezpieczeństwa i pas biodrowy wyposażone zostały w innowacyjne zapięcia typu „chwyć i pociągnij”. Umożliwiają one błyskawiczne i dokładne zabezpieczenie dziecka w urządzeniu.

  Kod NFZ P.132.01

  Kup teraz 2 900,01
  Realizuj wniosek NFZ od 2 200,00
 • Fotelik rehabilitacyjny Słonik

  dostępny

  Fotelik rehabilitacyjny Słonik

  Zalecany dla dzieci, młodzieży u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego – różnej etiologii. Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Inne choroby przebiegające z niedowładami, porażeniami, uszkodzeniami w zakresie narządu ruchu. Po urazach mózgu, kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego i kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.132.01

  Kup teraz 1 775,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 075,00
 • Narożny fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Nook

  dostępny

  Narożny fotelik rehabilitacyjny dla dzieci Nook

  Fotelik narożny NOOK pomaga dzieciom i młodzieży przyjąć prawidłową pozycję siedzącą z wyprostowanymi nogami. Co ważne pozycja taka wymusza właściwe ustawienie bioder. Zalecany jako pierwszy fotelik terapeutyczny. Ergonomicznie wykonane peloty boczne i klin udowy wraz z pasem biodrowym dają maksymalne poczucie bezpieczeństwa oraz kontrolują prawidłową postawę. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji w poszczególnych rozmiarach możemy powiedzieć, że fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dostępne są 3 rozmiary co czyni go idealnym dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 miesięcy do nawet 12 lat. Lekka konstrukcja i małe wymiary pozwalają na łatwe i swobodne przenoszenie fotelika w dowolne miejsce.

  Kod NFZ P.132.01

  Kup teraz 1 689,99
  Realizuj wniosek NFZ od 990,00
 • Pionizator wielofunkcyjny Dalmatyńczyk Manual

  dostępny

  Pionizator wielofunkcyjny Dalmatyńczyk Manual

  Zalecany dla dzieci, młodzieży u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego o różnej etiologii z niedowładami kończyn, ciężkimi zaburzeniami równowagi i koordynacji ruchów. Choroby mięśni z ich znacznym osłabieniem lub postępującym zanikiem. Choroby mięśni – przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Po urazach mózgu, kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, kończyn dolnych.

  Kod NFZ P.126.01

  Kup teraz 5 000,00
  Realizuj wniosek NFZ od 1 800,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Punkty odbioru


Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 97% klientów poleca nasz sklep4.8 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 899 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.