Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj sprzęt rehabilitacyjny dla swojego dziecka

Sprzęt rehabilicyjny dla dzieci dostępny w naszym sklepie jest bardzo skrupulatnie dobraną ofertą pod kątem dopasowania ceny do jakości. Ortopedio.pl jest autoryzowany sklepem takich marek jak Vermeiren, Otto Bock, Akces-Med czy MDH. W naszej ofercie dla dzieci znajdują się wózki inwalidzkie, pionizatory, foteliki samochodowe i rehabilitacyjne, buciki oraz ortezy. Większość naszej oferty znajduje się w refundacji NFZ i dostępna jest w ramach przysługiwanego limitu. Kody NFZ dostępne w ofercie dla dzieci to: J.044.01 P.125 P.126 P.129 P.130 P.131 P.132. Pamiętaj, że w Ortopedio.pl masz możliwość skonsultowania się z fizjoterapeutą, który dostępny jest poprzez rozmowę on-line lub telefonicznie. Jeżeli chciałbyś uzyskać informacje w zakresie refundacji NFZ lub innego dofinansowania to zadzwoń na nr 56 470 14 03 postaramy się pomóc.

Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Piper Comfort

Wózek inwalidzki dziecięcy Patron Piper Comfort

PIPER Comfort to nowoczesny, komfortowy wózek spacerowy dla dzieci o specjalnych potrzebach i z niepełnosprawnością, produkowany z lekkich profili aluminiowych. Łączy w sobie wózek kubełkowy – z głębokim siedziskiem wyściełanym po bokach z lekkim i łatwo składanym wózkiem typu „ parasolka”. W standardzie wyposażony jest: w podstawę siedziska z regulowaną pod kątem podporą pod łydki, duży ,regulowany na wysokośći odpinany podnóżek typu platforma, pas 5-punktowy, koszyk tekstylny oraz przednie koła skrętne. Dużą zaletą wózka jest maksymalne obciążenie do 50 kg, siedzisko typu kubełkowego z możliwością regulacji kąta oparcia ( do 26 stopni) oraz koła w pełni demontowane za pomocą szybkozłączy. Duża gama opcjonalnego doposażenia sprawia, że w łatwy sposób można ustabilizować pozycję dziecka na wózku oraz korzystać z niego w różnych warunkach klimatycznych.Dostępne kolory: różowy, niebieski, zielony, czarny.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01

Dziecięcy wózek inwalidzki aktywny Zippie Simba

Dziecięcy wózek inwalidzki aktywny Zippie Simba

Perfekcyjnie lekki wózek aluminiowy ze sztywną ramą o wadze całkowitej od 8 kg. Oznacza to łatwiejszą obsługę i manewrowanie wózkiem, co sprawia, że dziecko ma więcej energii na zabawę. Z ogromną ilością opcji, szerokim wyborem kolorów i siedziskiem, które rośnie razem z dzieckiem, jest to idealny wózek manualny dla małego użytkownika.

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01

Wózek inwalidzki dziecięcy Zieppie Youngster 3

Wózek inwalidzki dziecięcy Zieppie Youngster 3

Odkryj nowe miejsca, znajdź nowych przyjaciół i baw się! Dzięki swojej konstrukcji Youngster 3 umożliwia to, a nawet więcej. Lata doświadczeń w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że ten składany krzyżakowo aluminiowy wózek dziecięcy znakomicie odpowiada potrzebom rodziców, opiekunów i użytkowników. Warto pamiętać, że jeśli chodzi o styl - Youngster 3 nie jest wózkiem wagi lekkiej, jeśli chodzi o wagę - jak najbardziej jest!

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01

Krzesło terapeutyczne KIDOO

Krzesło terapeutyczne KIDOO

KIDOO™ jest krzesełkiem terapeutycznym, które doskonale sprawdza się podczas terapii i zabawy, a także innych codziennych aktywności takich jak nauka czy spożywanie posiłków. W domu, przedszkolu, szkole czy też w grupie rówieśników, KIDOO™ będzie niezastąpioną pomocą w procesie rehabilitacji zarówno w aspekcie ruchowym jak i w integracji społecznej. Siedzisko ortopedyczne dla dzieci KIDOO™ pozwala na właściwe i bezpieczne podparcie dziecka, z możliwością łatwej i intuicyjnej regulacji. Pas biodrowy dodatkowo zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Krzesełko ma regulowaną wysokość  siedziska i podłokietników, a także kąt oparcia. Wykonane jest z bezpiecznych dla użytkownika materiałów. Dostępne w 4 rozmiarach.

cena2 400,00 zł
Powrót na górę