Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj sprzęt rehabilitacyjny dla swojego dziecka

Buciki profilaktyczne memo ALVIN

Buciki profilaktyczne memo ALVIN

Alvin – Trzewik, mający swój debiut w kwietniu 2018 roku. Wyprodukowane z najwyższej jakości skór, o dużej wytrzymałości, a zarazem bardzo delikatnych co jest szczególnie istotne w przypadku wrażliwych, młodych stóp. Obuwie występuje w rozmiarach 19-21 i przeznaczone jest dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki. Dziecko, które wyrośnie z rozmiaru 21 powinno otrzymać modele memo z podeszwą diagnostyczną, występujące od rozmiaru 22.

cena233,99 zł

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Navigator 15-36 kg

Rehabilitacyjny fotelik samochodowy Navigator 15-36 kg

Fotelik NAVIGATOR firmy THOMASHILFEN to nowoczesny i funkcjonalny fotelik z możliwością składania posiadający siedzisko zintegrowane z oparciem. Ponadto  fotelik posiada możliwość używania w autobusie lub pociągu. Zintegrowane pasy umożliwiają zapięcie fotelika w miejscach innych niż samochód. Pozycjonujący pas 5-punktowy zapewnia bezpieczeństwo, a praktyczne zatrzaski zapobiegają przed skręcaniem pasów. Dodatkowe duże peloty podtrzymują nawet szczupłe dzieci. Złożony fotelik posiada uchwyt i można go wygodnie przenosić. Miękki regulowany w dwóch pozycjach klin zapobiega krzyżowaniu nóg. Miła w dotyku zdejmowana tapicerka przepuszcza powietrze i posiada możliwość prania w 40⁰C. Duży uchwyt na kubek to miejsce na napoje, przekąski i zabawki. 

cena3 498,99 zł

Fun Baby fotelik samochodowy rehabilitacyjny

Fun Baby fotelik samochodowy rehabilitacyjny

 Fun Baby to nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny dziecięcy fotelik rehabilacyjny przeznaczony do transportu dziecio specjalnych potrzebach. Możliwość zastosowania fotelika specjalnego w trzech klasach wagowych to unikalne rozwiązanie na rynku fotelików samochodowych, pozwala na zastosowanie dla dzieci od urodzenia do około 12 roku życia.

cena3 499,00 zł

Wózek specjalny inwalidzki spacerowy dzieci Mouse

Wózek specjalny inwalidzki spacerowy dzieci Mouse

Mouse jest wózkiem specjalnym, zaprojektowanym dla dzieci nie poruszających się samodzielnie i nie umiejących utrzymać prawidłowiej pozycji siedzącej. Dzięki regulowanym pelotom możliwe jest optymalne dopasowanie oparcia do potrzeb dziecka i jego prawidłowe zabezpieczenie. Duże koła żelowe z amortyzacją zarówno z tyłu jak i z przodu ułatwiają komfortowe pokonywanie nierówności. Wózek posiada regulację odchylenia oparcia oraz siedziska, czyli  tzw. „kołyskę” dzięki czemu dziecko można prawidłowo posadzić, z dbałością o prawidłowy rozkład nacisku. WSKAZANIA: porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia porażenia i niedowłady tułowia osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała mózgowe porażenie dziecięce przepuklina oponowo - rdzeniowa dystrofie mięśniowe

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01

Wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy Pegaz

Wózek inwalidzki dziecięcy spacerowy Pegaz

Pegaz to lekki wózek specjalny typu parasolka. Stworzony został z myślą o rodzicach i dzieciach, którzy często się przemieszczają i korzystają z różnych środków transportu. Jego konstrukcja została wykonana ze stopów aluminium i stali, dzięki czemu wózek charakteryzuje wysoka wytrzymałość (dla dzieci do 40kg) przy zachowaniu wyjątkowej lekkości (waga wózka bez podnóżka 9kg). Dzięki prostocie składania i rozkładania, niskiej wadze oraz niewielkich wymiarach po złożeniu, Pegaz doskonale sprawdzi się jako Twój codzienny wózek. Teraz wizyta z dzieckiem w przychodni, dojazd na rehabilitację lub do przedszkola, wyjście po zakupy bądź wspólne wakacje staną się dużo przyjemniejsze! W wyposażeniu standardowym Pegaza znajdują się wszystkie akcesoria, które pomogą dobrze zadbać o młodego podróżnika, ale też poprawiają sam wygląd wózka. Dbając o komfort dziecka zastosowano oddzielną amortyzację na każdym z czterech żelowych kół, a wygodna tapicerka, funkcjonalny stolik czy bezpieczne pięciopunktowe pasy to dopiero początek! WSKAZANIA: mózgowe porażenie dziecięce przepuklina oponowo - rdzeniowa inne schorzenia utrudniające samodzielne poruszanie się  

RefundacjaRefundacja NFZ
Kod NFZP.131.01
Powrót na górę