Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Cena:
5 500
od 2 500 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Meyra
Model jogger to dobre rozwiązanie zamiast zwykłego wózka spacerowego, umożliwia aktywne spędzanie czasu. Dzięki wadze tylko 12 kg nawet długie spacery nie sa wyczerpujące. Wózek rewelacyjnie radzi sobie nawet w trudnym terenie nawet przy wiekszych prędkościach poruszania się. Dzięki zamontowaniu kół na szybkozłączkach, wózek składa się do małych rozmiarów i ułatwia transport. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dwóch rodzaji siedzisk: anatomiczne i profilowane co podnosi komfort użytkowania. »Usuń z porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Jogger

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Jogger

Wózek inwalidzki przeznaczony dla dzieci o maksymalnej wadze 50 kg. Stworzony dla pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym, chorobami mięśni, przepukliną oponowo-rdzeniową. Jest doskonałym środkiem transportu i alternatywą dla zwyczajnego wózka spacerowego. Jego funkcjonalna forma zapewnia możliwość aktywnego spędzania czasu. Doskonały do codziennego stosowania, świetnie poradzi sobie również w trudniejszym terenie.

WYJĄTKOWA LEKKOŚĆ: Wózek ważny zaledwie 12 kilogramów, dzięki czemu nadaje się do korzystania nawet przy dalekich spacerach.
ŁATWE SKŁADANIE I ROZKŁADANIE: W prosty sposób można złożyć go do bardzo małych rozmiarów, dzięki kółkom zamontowanym na szybkozłączkach. Sprawia to, że jest wyjątkowo poręczny i bezproblemowy w transporcie.
DWA RODZAJE SIEDZISK: Dodatkowo można zamontować w wózku dwa różne rodzaje siedzisk: anatomiczne oraz profilowane.
BEZPIECZEŃSTWO I STABILIZACJA: Produkt wyposażono w pięciopunktowe pasy stabilizujące z zapięciem na piersi i miękkimi nakładkami na ramiona.

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Jogger

Obsługa wózka inwalidzkiego specjalnego Jogger

Łatwo się go składa, radzi sobie także na trudnych terenach i przy większych prędkościach poruszania, dzięki czemu będzie doskonałym towarzyszem nawet w trakcie dalszych wypraw i w czasie transportu samochodem. Kąt wózka można wyregulować maksymalnie - również do pozycji leżącej.
Wózek Jogger posiada hamulec tarczowy przedniego koła, blokowane i osłonięte koło przednie, amortyzację kół tylnych, regulowaną wysokość rączki, hamulec postojowy nożny oraz możliwość regulacji kąta oparcia pleców. Jest wyjątkowo wygodny i praktyczny w stosowaniu, m.in. dzięki zdejmowanemu daszkowi z okienkiem i komfortowej, specjalnie zaprojektowanej tapicerce.
Pięciopunktowe pasy stabilizujące zapina się na piersi. Pasy posiadają miękkie zakładki na ramiona, dlatego doskonale zabezpieczają pacjenta przed wypadnięciem i pomagają mu w utrzymaniu prawidłowej postawy. Ultralekka aluminiowa rama i łatwe do demontażu kółka ułatwiają transport wózka.

Co w zestawie?

  • Wózek inwalidzki specjalny Jogger
  • Dwustronna tapicerka oparcia na lato i na zimę
  • Zdejmowany daszek z okienkiem
  • Możliwość montażu siedziska anatomicznego lub profilowanego.

WYBRANE PARAMETRY PRODUKTU

Dopuszczalne obciążenie
50 [kg]
Średnica kół
30 [mm]
Głębokość siedziska
30 [cm]
Szerokość siedziska
35 [cm]
Wysokość oparcia
61 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowych parametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

  • Możliwość wyboru rozmiaruNie
  • Dodatkowa funkcja pionizatoraNie
  • Regulacja kąta oparcia do pozycji leżącejTak
  • System pasów 5-cio punktowych12 kg
  • Waga wózkaTak
  • Możliwość składaniaTak

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Dofinansowanie PFRON

Ten produkt możesz kupić z dofinansowania PFRON.

Zostaw swój kontakt do siebie - odpiszemy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.