W dniu dzisiejszym tj. 21.02 infolinia oraz sklep czynne w godzinach 9:00-15:45.

Dopasuj buty Memo do swojego dziecka

 • Trzewiki ortopedyczne memo Sprint mpd

  dostępny

  Trzewiki ortopedyczne memo Sprint mpd

  Trzewik ortopedyczny dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Posiada specjalistyczne usztywnienie w pięcie oraz dodatkowy pasek dociagowy, umożliwiający umieszczenie piety w zapiętku.

  Kup teraz 417,00
 • Sandały ortopedyczne memo BASIC mpd

  dostępny

  Sandały ortopedyczne memo BASIC mpd

  Sandał ortopedyczny dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Posiada specjalistyczne usztywnienie w pięcie, typowe dla obuwia dla dzieci z MPD.

  Kup teraz 353,57
 • Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Karat

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Karat

  Trzewik  na rzepy ze skóry licowej przeznaczony zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w wieku przedszkolnym stosowany jako obuwie do użytku zewnętrznego, dzieki któremu możliwa jest kontynuacja profilaktycznego i korekcyjnego działania systemu. Posiada sztywny zapiętek i w zależności od koloru dostępny z nową jak i standardową podeszwą MEMO. W celu zwiększenia wytrzymałości nosków butów, zastosowaliśmy dodatkową ochronę  przeciw zadrapaniom. Możliwość występowania modelu bez ochrony noska do wyczerpania zapasów.

  Kup teraz 247,00
 • Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Princessa

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Princessa

  Dziewczęce obuwie zakryte przeznaczone na przejściowy okres jesienno wiosenny. Modna kolorystyka oraz typowo dziewczęce wzornictwo idealne dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. Posiada sztywny zapiętek i  dwukolorową nową podeszwę MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 259,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Jazon

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Jazon

  Sandał diagnostyczno-korekcyjny z niska cholewką. Usztywniany standardowo jak obuwie MEMO. Posiada nową, dwukolorową, elastyczna podeszwę. 

  Kup teraz 158,92
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Helios

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Helios

  Wysoki sandał diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku szkolnym. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i skórzanych. Wykonany z naturalnych surowców, miękkich skór kozich i wysokiej jakości nubuków. Posiada sztywny zapiętek i standardową podeszwę MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 257,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Jaspis

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Jaspis

  Nowy niższy fason sandałów diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Dzięki niższej formie i nowej, elastycznej podeszwie diagnostycznej idealnie nadaje się do noszenia jako obuwie wewnętrzne do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 234,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Szafir

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Szafir

  Nowy niższy fason sandałów diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Dzięki niższej formie i nowej, elastycznej podeszwie diagnostycznej idealnie nadaje się do noszenia jako obuwie wewnętrzne do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 234,00
 • Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Apollo

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Apollo

  Klasyczny model typu unisex. Wysoki sandał diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Wykonany z naturalnych surowców, miękkich skór kozich. Posiada sztywny zapiętek i standardową podeszwę MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 234,00
 • Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Viktor

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Viktor

    Klasyczny, wysoki sandał ze sztywnym zapiętkiem, z cieniowanej skóry licowej w połączeniu z nubukowymi paskami zapinkowymi. Idealny dla chłopców ze względu na ciemniejszą kolorystykę. Nowa, elastyczna podeszwa MEMO zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 243,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.