Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj buty Memo do swojego dziecka

Trzewiki ortopedyczne memo Sprint mpd

Trzewiki ortopedyczne memo Sprint mpd

Trzewik ortopedyczny dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Posiada specjalistyczne usztywnienie w pięcie oraz dodatkowy pasek dociagowy, umożliwiający umieszczenie piety w zapiętku.

cena319,90 zł

Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Karat

Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Karat
1 opinie

Trzewik  na rzepy ze skóry licowej przeznaczony zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w wieku przedszkolnym stosowany jako obuwie do użytku zewnętrznego, dzieki któremu możliwa jest kontynuacja profilaktycznego i korekcyjnego działania systemu. Posiada sztywny zapiętek i w zależności od koloru dostępny z nową jak i standardową podeszwą MEMO. W celu zwiększenia wytrzymałości nosków butów, zastosowaliśmy dodatkową ochronę  przeciw zadrapaniom. Możliwość występowania modelu bez ochrony noska do wyczerpania zapasów.

cena247,00 zł

Buciki profilaktyczne memo ALVIN

Buciki profilaktyczne memo ALVIN

Alvin – Trzewik, mający swój debiut w kwietniu 2018 roku. Wyprodukowane z najwyższej jakości skór, o dużej wytrzymałości, a zarazem bardzo delikatnych co jest szczególnie istotne w przypadku wrażliwych, młodych stóp. Obuwie występuje w rozmiarach 19-21 i przeznaczone jest dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki. Dziecko, które wyrośnie z rozmiaru 21 powinno otrzymać modele memo z podeszwą diagnostyczną, występujące od rozmiaru 22.

cena233,99 zł
Powrót na górę