Dopasuj buty Memo do swojego dziecka

 • Trzewiki ortopedyczne memo Sprint mpd

  dostępny

  Trzewiki ortopedyczne memo Sprint mpd

  Trzewik ortopedyczny dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Posiada specjalistyczne usztywnienie w pięcie oraz dodatkowy pasek dociagowy, umożliwiający umieszczenie piety w zapiętku.

  Kup teraz 417,00
 • Sandały ortopedyczne memo BASIC mpd

  dostępny

  Sandały ortopedyczne memo BASIC mpd

  Sandał ortopedyczny dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Posiada specjalistyczne usztywnienie w pięcie, typowe dla obuwia dla dzieci z MPD.

  Kup teraz 353,57
 • Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Karat

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Karat

  Trzewik  na rzepy ze skóry licowej przeznaczony zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w wieku przedszkolnym stosowany jako obuwie do użytku zewnętrznego, dzieki któremu możliwa jest kontynuacja profilaktycznego i korekcyjnego działania systemu. Posiada sztywny zapiętek i w zależności od koloru dostępny z nową jak i standardową podeszwą MEMO. W celu zwiększenia wytrzymałości nosków butów, zastosowaliśmy dodatkową ochronę  przeciw zadrapaniom. Możliwość występowania modelu bez ochrony noska do wyczerpania zapasów.

  Kup teraz 247,00
 • Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Princessa

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne buty memo Princessa

  Dziewczęce obuwie zakryte przeznaczone na przejściowy okres jesienno wiosenny. Modna kolorystyka oraz typowo dziewczęce wzornictwo idealne dla dziewczynek w wieku przedszkolnym. Posiada sztywny zapiętek i  dwukolorową nową podeszwę MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 259,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Helios

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Helios

  Wysoki sandał diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku szkolnym. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i skórzanych. Wykonany z naturalnych surowców, miękkich skór kozich i wysokiej jakości nubuków. Posiada sztywny zapiętek i standardową podeszwę MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 257,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Jaspis

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Jaspis

  Nowy niższy fason sandałów diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Dzięki niższej formie i nowej, elastycznej podeszwie diagnostycznej idealnie nadaje się do noszenia jako obuwie wewnętrzne do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 234,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Szafir

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Szafir

  Nowy niższy fason sandałów diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Dzięki niższej formie i nowej, elastycznej podeszwie diagnostycznej idealnie nadaje się do noszenia jako obuwie wewnętrzne do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 234,00
 • Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Apollo

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Apollo

  Klasyczny model typu unisex. Wysoki sandał diagnostyczno-profilaktyczny przeznaczony dla chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Wykonany z naturalnych surowców, miękkich skór kozich. Posiada sztywny zapiętek i standardową podeszwę MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 234,00
 • Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Viktor

  dostępny

  Profilaktyczno-korekcyjne sandały memo Viktor

    Klasyczny, wysoki sandał ze sztywnym zapiętkiem, z cieniowanej skóry licowej w połączeniu z nubukowymi paskami zapinkowymi. Idealny dla chłopców ze względu na ciemniejszą kolorystykę. Nowa, elastyczna podeszwa MEMO zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 243,00
 • Sandały profilaktyczno-korekcyjne memo Virtus

  dostępny

  Sandały profilaktyczno-korekcyjne memo Virtus

  Wysoki sandał chłopięcy w klasycznej kolorystyce, dostępny w nowej elastycznej, dwukolorowej podeszwie lub w podeszwie standardowej MEMO. Wykonany z naturalnych surowców z wysokiej jakości nubuków. Posiada sztywny zapiętek. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 243,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.