W dniu dzisiejszym tj. 21.02 infolinia oraz sklep czynne w godzinach 9:00-15:45.

Dopasuj buty Memo do swojego dziecka

 • Sandały profilaktyczno-korekcyjne memo Virtus

  dostępny

  Sandały profilaktyczno-korekcyjne memo Virtus

  Wysoki sandał chłopięcy w klasycznej kolorystyce, dostępny w nowej elastycznej, dwukolorowej podeszwie lub w podeszwie standardowej MEMO. Wykonany z naturalnych surowców z wysokiej jakości nubuków. Posiada sztywny zapiętek. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 243,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Bellona

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Bellona

  Modny, wysoki sandał dziewczęcy z delikatnym motywem kwiatowym. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Wykonany z naturalnych, miękkich skór kozich. Posiada sztywny zapiętek i w zależności od wersji dostępny w nowej dwukolorowej podeszwie lub dotychczasowej jednokolorowej bursztynowej podeszwie MEMO. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 243,00
 • Sandały diagnostyczno-profilaktyczne memo Atena

  dostępny

  Sandały diagnostyczno-profilaktyczne memo Atena

  Modny  sandał diagnostyczno-profilaktyczny dziewczęcy z delikatnym motywem serduszek. Wysoki, ze sztywnym zapiętkiem. Posiada dwukolorową, elastyczną podeszwę diagnostyczna Memo 

  Kup teraz 234,00
 • Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Viki

  dostępny

  Korekcyjno-profilaktyczne sandały memo Viki

  Modny wysoki sandał z koziej skóry z elementami lakierowanymi. Wysoki zapiętek, modna kolorystyka sprawiają, że model ten bardzo dobrze odbierany jest przez dzieci. Dzięki nowej, elastycznej podeszwie diagnostycznej idealnie nadaje się do noszenia jako obuwie wewnętrzne do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 267,85
 • Profilaktyczne sandały memo Dino

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Profilaktyczne sandały memo Dino

  Sandał dla najmłodszych dzieci rozpoczynających chodzenie. Dzięki swej budowie nadaje się do nauki chodzenia, zapewnia optymalne ułożenie i pracę stopy  już przy pierwszych krokach. Buciki z kolekcji start nie posiadają podeszwy diagnostycznej, gdyż ich podstawową funkcją jest profilaktyka.

  Kup teraz 157,00
 • Trzewiki ortopedyczne memo Polo

  dostępny

  Trzewiki ortopedyczne memo Polo

  Kup teraz 280,00
 • Sandały diagnostyczne memo IRIS

  dostępny

  Sandały diagnostyczne memo IRIS

  Modny wysoki sandał ze skóry licowej z elementami lakierowanymi. Wysoki zapiętek, atrakcyjna kolorystyka sprawiają, że model ten może stac się hitem. Dzięki nowej, elastycznej podeszwie diagnostycznej idealnie nadaje się do noszenia jako obuwie wewnętrzne do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej.

  Kup teraz 257,00
 • Buciki profilaktyczne memo ALVIN

  dostępny

  Buciki profilaktyczne memo ALVIN

  Alvin – Trzewik, mający swój debiut w kwietniu 2018 roku. Wyprodukowane z najwyższej jakości skór, o dużej wytrzymałości, a zarazem bardzo delikatnych co jest szczególnie istotne w przypadku wrażliwych, młodych stóp. Obuwie występuje w rozmiarach 19-21 i przeznaczone jest dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki. Dziecko, które wyrośnie z rozmiaru 21 powinno otrzymać modele memo z podeszwą diagnostyczną, występujące od rozmiaru 22.

  Kup teraz 199,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.