Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dziecięcy wózek inwalidzki aktywny Zippie Simba

Dziecięcy wózek inwalidzki aktywny Zippie Simba
cena:8 900,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 5 900,00

Kup online

Dziecięcy wózek inwalidzki aktywny Zippie Simba

Cena:
8 900
od 5 900 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Sunrise Medical
Perfekcyjnie lekki wózek aluminiowy ze sztywną ramą o wadze całkowitej od 8 kg. Oznacza to łatwiejszą obsługę i manewrowanie wózkiem, co sprawia, że dziecko ma więcej energii na zabawę. Z ogromną ilością opcji, szerokim wyborem kolorów i siedziskiem, które rośnie razem z dzieckiem, jest to idealny wózek manualny dla małego użytkownika. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Perfekcyjnie lekki wózek aluminiowy ze sztywną ramą o wadze całkowitej od 8 kg. Oznacza to łatwiejszą obsługę i manewrowanie wózkiem, co sprawia, że dziecko ma więcej energii na zabawę. Z ogromną ilością opcji, szerokim wyborem kolorów i siedziskiem, które rośnie razem z dzieckiem, jest to idealny wózek manualny dla małego użytkownika.

Za niezależnością idzie pewność siebie. Każdy centymetr Simby został zaprojektowany tak, by dać dzieciom najlepszy możliwy dostęp do kół oraz optymalną efektywność jazdy. Z takimi opcjami, jak taliowana rama, podnoszony podnóżek z regulacją kąta oraz hamulec zintegrowany z osłoną boczną, można swobodnie dosięgnąć kół, bez przeszkód przemieszczać się z wózka i na wózek oraz bezpiecznie i szybko hamować w czasie jazdy

CECHY:

-WSZYSTKO TO ERGONOMIA Łatwość regulacji kąta i wysokości w uchwycie do prowadzenia zapewnia ustalenie najbardziej ergonomicznej pozycji. Nowa poprzeczka stabilizująca wzmacnia oparcie zwłaszcza wtedy, gdy wybrane są rączki do popychania.

-W PEŁNI REGULOWANY WTYK OSI Wtyk osi zapewnia pełną regulację tylnej wysokości siedziska, środka ciężkości i pochylenia kół w zależności od potrzeb.

-BLOKADA KÓŁ TYPU SAFARI Ulepszony hamulec zintegrowany z osłoną boczną typu Safari pozwoli Ci się zatrzymać szybko i bezpiecznie.

-INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA Wyjątkowa konstrukcja mocowania widelca, połączona z innowacyjnymi widelcami “carbotecture” zrobionymi z niezwykle lekkiego i wytrzymałego materiału, sprawiają, że wózek jest lżejszy.

Chcemy, aby Simba pozwoliła wyrazić unikalną osobowość Waszego dziecka. Poza bardzo stylowym wyglądem ramy, Simba oferuje 28 kolorów ramy, 6 kolorów tapicerki, kolorowe widelce oraz duży wybór osłon na szprychy.

Dostępne szerokości siedziska: 22 - 36 cm (w skokach co 2 cm)
Waga wózka: od 8 kg
Maks. waga użytkownika: 65 kg

  • Możliwość wyboru rozmiaruTak
  • KolorProdukt dostępny w różnych kolorach
  • Tworzywo/ materiałAluminium
  • System pasów 5-cio punktowych8 kg
  • Waga wózkaNie

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Prezentacja sprzętu w Twoim domu

Możesz zamówić bezpłatną prezentację tego produktu u Ciebie w domu.

Zostaw swój kontakt do siebie - oddzwonimy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.