Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Fotelik rehabilitacyjny BINGO

Fotelik rehabilitacyjny BINGO
cena:2 500,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 1 800,00

Kup online

Fotelik rehabilitacyjny BINGO

Cena:
2 500
od 1 800 zł
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


MDH
4 opinie
Drewniany mobilny fotelik rehabilitacyjny; przeznaczony do prowadzenia rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych, głównie ze schorzeniami układu nerwowego, mających problem z samodzielnym siedzeniem. Fotelik refundowany przez NFZ. Kod NFZ P.132.01 »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Fotelik Bingo

Fotelik Bingo

Rehabilitacyjny fotelik, przeznaczony do wspomagania rehabilitacji dzieci, mających trudności w samodzielnym siedzeniu. Stabilizuje dziecko w pozycji siedzącej, uniemożliwia jego zsuwanie się z siedziska oraz wspierapodczas wykonywania codziennych zadań terapeutycznych, zabaw oraz spożywania posiłków.

REGULACJA KĄTA OPARCIA DO POZYCJI LEŻĄCEJ: Możliwość płynnej zmiany pozycji z siedzącej na leżącą, dzięki regulowanemu kątowi oparcia.
PROFILOWANY ZAGŁÓWEK I PODUSZKA DO OPARCIA KARKU: Gwarancja komfortu podczas korzystania z fotelika, dzięki możliwości zoptymalizowania newralgicznych elementów i dopasowania ich do preferencji dziecka.
MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA POZYCJI POŻĄDANEJ DLA TERAPII: Dzięki sposobności wyregulowania najważniejszych parametrów fotelika, możliwe staje się dopasowanie pozycji dziecka do konkretnych wymagań sytuacyjnych i terapeutycznych.
WYPOSAŻONY W KÓŁKA Z BLOKADĄ POSTOJOWĄ: Prezentowany fotelik to model mobilny, posiadający kółka, które wyposażone zostały w blokadę - umożliwia ona zahamowanie fotelika podczas postoju.

Fotelik Bingo

Obsługa fotelika Bingo

Fotelik wykonany został w wyjątkowo radosnej estetyce, wzbudzającej zaufanie dziecka i przyjemnej dla oka jego opiekunów. Jest nie tylko ładny, lecz również wysoce funkcjonalny - posiada bowiem szereg akcesoriów dodatkowych, dzięki którym zapewnione zostają bezpieczeństwo i wygoda podczas użytkowania.
Możliwość regulacji najważniejszych elementów fotelika podnosi jego funkcjonalność - wyregulowana może zostać pozycja oparcia, podnóżka oraz podłokietników, a dodatkowy klin tapicerowany do stabilizacji nóg pozwala na uzyskanie pożądanej pozycji. Stolik do terapii manualnych umożliwia komfortowe wykonywanie ćwiczeń, gdyż posiada regulację kąta pochylenia oraz zakresu wysunięcia.
Fotelik został wyposażony w kamizelkę stabilizującą oraz regulowane boczne stabilizatory na poziomie tułowia - dziecko zagwarantowaną ma więc nie tylko wygodną i stabilną pozycję, lecz również bezpieczeństwo.

Co w zestawie?

  • Fotelik Bingo
  • Kamizelka stabilizująca tułów
  • Blat do ćwiczeń
  • Klin abdukcyjny

WYBRANE PARAMETRY PRODUKTU:

Dopuszczalne obciążenie:
35 [kg]
Masa własna:
27 [kg]
Długość:
91 - 162 [cm]
Głębokość siedziska:
25 - 31 [cm]
Wysokość siedziska:
46 - 61 [cm]
Szerokość siedziska:
15 - 35 [cm]
Wysokość podnóżków:
25 - 50 [cm]
Wysokość podłokietników:
68 - 76 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowych parametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Klaudia
4

Cena jest całkiem przystępna jak za tego typu sprzęt. Jest funkcjonalny i bardzo dobrze zdaje egzamin. Szybka wysyłka i fachowe poradnictwo.

2017-07-23(4)(0)
Lidka
5

Bardzo przydatny przy rehabilitacji. Dobrze wyposażony, wygodny, ładnie i estetycznie wykonany sprzęt. Polecam!

2017-07-23(9)(0)
Danka
5

od kiedy posiadam ten fotelik wiem ze moje dziecko może bezpiecznie się rozwijać. Fotelik jest stabilny, dziecko znajduję się w odpowiedniej pozycji. Po prostu jest rewelacyjny i nie zamieniła bym go na żaden inny, Warty swojej ceny. Gorąco polecam

2014-04-02(6)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa