Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Fotelik rehabilitacyjny Zebra

Fotelik rehabilitacyjny Zebra
cena:3 150,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 2 450,00

Kup online

Fotelik rehabilitacyjny Zebra

Cena:
3 150
od 2 450 zł
Raty PAYU:
od: 
Kup online

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Akces-MED
4 opinie
Fotelik rehabilitacyjny ZEBRA przeznaczony dla dzieci i młodzieży ze znacznymi deficytami w obrębie narządu ruchu, które nie nabyły umiejętności siedzenia lub mają znaczne trudności z przyjęciem pozycji siedzącej. Doskonały zarówno dla osób bardzo wiotkich ze zmniejszonym napięciem mięśniowym, jak i dla osób u których występuje znaczna spastyczność. Fotelik ten może być również bardzo przydatny w schorzeniach ortopedycznych lub po zabiegach chirurgicznych u dzieci wymagających długotrwałego odciążenia jednej lub obu kończyn dolnych. Wpływa na poprawę jakości i komfortu życia dziecka i jego rodziny. W trosce o małego pacjenta produkt został wykonany z ekologicznych, bezpiecznych materiałów, a proces malowania odbywa się ręcznie. Kamizelka bezpieczeństwa i pas biodrowy wyposażone zostały w innowacyjne zapięcia typu „chwyć i pociągnij”. Umożliwiają one błyskawiczne i dokładne zabezpieczenie dziecka w urządzeniu. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Fotelik Zebra

Fotelik Zebra

Dziecięcy fotelik rehabilitacyjny,przeznaczony jest dla pacjentów mających znaczne trudności wuzyskaniu samodzielnej pozycji siedzącej. Ręcznie malowany,wykonany z ekologicznych i naturalnych surowców, stanowi bezpiecznei skuteczne narzędzie, wspomagające codzienne funkcjonowanie małegoużytkownika.

WYPOSAŻONY W KAMIZELKĘ BEZPIECZEŃSTWA I PAS BIODROWY Fotelik spełnia restrykcyjne normy bezpieczeństwa, gdyż posiada system podtrzymujący dziecko i niwelujący ryzyko jego zsunięcia się z siedziska.
KOŁA JEZDNE Z HAMULCAMI Możliwe jest przejechanie fotelikiem w dogodne miejsce, gdyż jest to model mobilny, posiadający cztery jezdne kółka, dodatkowo wyposażone w blokadę postojową.
BOGATE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE Producent zadbał o mnogość akcesoriów dodatkowych, dostępnych w zestawie z fotelikiem - znacząco podnoszą one jego funkcjonalność.
GWARANCJA KOMFORTU DLA DZIECKA Użytkownik fotelika zapewnioną ma bezpieczną i wygodną pozycję podczas siedzenia - wszystkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o komforcie dziecka.

Fotelik Zebra

Obsługa fotelika Zebra

Fotelik utrzymany jest w radosnej i uniwersalnej estetyce, a ręcznie malowane zdobienia sprawiają, że stanowi on przyjazne dla dziecka narzędzie terapeutyczne. Wyposażony jest w podnóżki ze stopkami i pasami, które stabilizują stopy dziecka i utrzymują je w jednej pozycji.
Poduszka w miejscu oparcia pleców oraz siedziska zapewnia miękkość i komfort, zagłówek stanowi ochronę i podporę dla głowy dziecka. Każda newralgiczna część dziecięcego ciała zapewnioną ma stabilizację i wygodę.
Warto podkreślić zastosowanie innowacyjnego systemu „chwyć i pociągnij”, wdrożonego jako ułatwienie i usprawnienie korzystania z kamizelki bezpieczeństwa i pasów. Dzięki temu dziecko może zostać zabezpieczone w szybki i intuicyjny sposób.

Co w zestawie?

  • Fotelik Zebra
  • Siedzisko wraz z poduszką
  • Klin odwodzący uda
  • Poduszka oparcia pleców
  • Pas biodrowy
  • Peloty piersiowe
  • Kamizelka
  • Zagłówek
  • Podłokietniki
  • Stolik

WYBRANE PARAMETRY PRODUKTU

Dopuszczalne obciążenie
25 [kg]
40 [kg]
60 [kg]
Głębokość siedziska
15-24 [cm]
21-34 [cm]
24-42 [cm]
Szerokość siedziska
34 [cm]
37 [cm]
50 [cm]
Wysokość oparcia
40-60 [cm]
45-66 [cm]
49-69 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowych parametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Aleksandra
4

Zdecydowałam się na zakup tego fotelika po konsultacji z fizjoterapeutą Ortopedio.pl. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu. Miła obsługa, szybka wysyłka. Polecam!

2017-07-23(4)(0)
Żaneta
4

Jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. Bardzo pomocny w codziennym funkcjonowaniu. Szybka realizacja zamówienia i wysyłka sprzętu. Polecam!

2017-07-23(8)(0)
Tatiana
5

Ten fotelik bardzo dobrze stabilizuje ciało i utrzymuje je w właściwej pozycji. Dodatkowo mojej córce bardzo się podoba a uśmiech na jej twarzy to dla mnie najlepsze potwierdzenie, że dokonałam dobrego zakupu. Polecam

2014-10-07(2)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Dofinansowanie PFRON

Ten produkt możesz kupić z dofinansowania PFRON.

Zostaw swój kontakt do siebie - odpiszemy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.