Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Fotelik rehabilitacyjny Słonik

Fotelik rehabilitacyjny Słonik
cena:1 700,00 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 1 000,00

Kup online

Fotelik rehabilitacyjny Słonik

Cena:
1 700
od 1 000 zł
Raty PAYU:
od: 
Kup online

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Akces-MED
4 opinie
Zalecany dla dzieci, młodzieży u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Przepuklinę oponowo-rdzeniową. Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego – różnej etiologii. Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami. Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn. Inne choroby przebiegające z niedowładami, porażeniami, uszkodzeniami w zakresie narządu ruchu. Po urazach mózgu, kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego i kończyn dolnych.  »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Fotelik Słonik

Fotelik Słonik

Fotelikrehabilitacyjny, adresowany do dzieci z trudnościami w utrzymaniupożądanej pozycji ciała – doskonale sprawdza się wobecpacjentów w mózgowym porażeniem dziecięcym, niedowładami kończyni obniżonym napięciem mięśniowym, jak również przepuklinąoponowo-rdzeniową. Dedykowany małym użytkownikom, zaczynającymswoją przygodę z pionizowaniem – przeznaczony jest bowiem dowstępnej pionizacji, której celem jest uzyskanie pozycji siedzącej.

INNOWACYJNE ZAPIĘCIE KAMIZELKI BEZPIECZEŃSTWA: Kamizelka wyposażona została w nowoczesny system zapinania "chwyć i pociągnij" - jest on intuicyjny i pozwala na natychmiastowe zabezpieczenie dziecka.
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI POZYCJI DZIECKA: Dzięki regulowanym pelotom bocznym, opiekun zyskuje sposobność osiągnięcia i ustabilizowania pożądanej postawy ciała dziecka.
PROSTA KONSTRUKCJA, ŁATWA W OBSŁUDZE: Fotelik oparty jest na prostym stelażu, wyposażonym w małe kółka. Prosta konstrukcja ułatwia obsługę i nie obniża funkcjonalności fotelika.
BOGATE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: Wśród standardowych akcesoriów, otrzymywanych w zestawie podczas zakupu, odnaleźć można najważniejsze elementy, wpływające na komfort i wydajność użytkowania fotelika.

Fotelik Słonik

Obsługa fotelika Słonik

Fotelik oparty jest na stelażu, wposażonym w kółka, które posiadają możliwość zahamowania podczas postoju. Kamizelka bezpieczeństwa, klin odwodzący uda i peloty boczne ułatwiają utrzymanie dziecka w pożądanej pozycji, niwelując ryzyko jego zsunięcia się z siedziska. Fotelik posiada także podnóżek z pasami do stabilizacji dziecięcych stóp.
Peloty biodrowe i piersiowe regulowane są niezależnie od siebie - dzięki temu możliwy do uzyskania jest komfort w każdym przypadku, a regulacja odbywa się w zależności od specyfiki schorzenia i funkcjonowania danego dziecka.
Możliwość zamontowania stolika pozwala na wykonywanie prostych zadań terapeutycznych oraz na zabawę podczas korzystania z fotelika.

Co w zestawie?

  • Fotelik Słonik
  • Kamizelka bezpieczeństwa
  • Poduszka siedziska
  • Peloty
  • Podnóżek
  • Klin
  • Opcjonalnie: stolik, zagłówek, pas podtrzymujący głowę.

WYBRANE PARAMETRY PRODUKTU:

Dopuszczalne obciążenie:
30 [kg]
45 [kg]
75 [kg]
Masa własna:
13 [kg]
18,5 [kg]
26 [kg]
Długość:
72 [cm]
88 [cm]
100 [cm]
Szerokość:
49 [cm]
53 [cm]
58 [cm]
Głębokość siedziska:
16-34 [cm]
21-39 [cm]
29-54 [cm]
Szerokość siedziska:
35 [cm]
39 [cm]
45 [cm]
Wysokość oparcia:
32 [cm]
37,5 [cm]
54 [cm]
Wysokość podłokietników:
64 [cm]
77 [cm]
80,5 [cm]

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowych parametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

Dariusz
4

Szybka wysyłka, sprzęt zgodny w 100% z opisem na stronie. Polecam!

2017-07-20(1)(0)
Joanna
5

Zapewnia dziecku maksimum bezpieczeństwa a rodzicowi komfort psychiczny. Ładnie i estetycznie wykonany, atrakcyjny wygląd bardzo podoba się maluchowi. Polecam

2017-07-20(3)(0)
Marzena
5

Ten fotelik zapewnia zarówno dziecku jak i rodzicowi poczucie bezpieczeństwa. Bardzo wygodny, utrzymuje ciało malucha w odpowiedniej pozycji. Znacznie poprawił komfort naszego życia codziennego. To bardzo dobry wybór. Polecam

2014-10-12(9)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Dofinansowanie PFRON

Ten produkt możesz kupić z dofinansowania PFRON.

Zostaw swój kontakt do siebie - odpiszemy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.